Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

pytanie czy jest sens fundować sobie taki nawis nad głową...

 

niech sie inni wypowiedzą bo ja nie jestem obiektywna. mam 'nawis' i uważam że u mnie pasuje i jakoś tak spina wnętrze. nie umiem tego ocenić w innych pomieszczeniach. u nas w domu ledów jest od groma i w jednych miejscach są super a w innych straszna wiocha

Edytowane przez efilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

pytanie czy jest sens fundować sobie taki nawis nad głową...

 

niech sie inni wypowiedzą bo ja nie jestem obiektywna. mam 'nawis' i uważam że u mnie pasuje i jakoś tak spina wnętrze. nie umiem tego ocenić w innych pomieszczeniach. u nas w domu ledów jest od groma i w jednych miejscach są super a w innych straszna wiocha

 

Już złapałam jaki nawis :). To będzie aneks kuchenny z salonem, więc pomyślałam, że to jakoś oddzieli część kuchenną od części tzw salonowej. Całościowo pomieszczenie ma wyglądać tak:

http://img833.imageshack.us/img833/5740/sufit2.jpg

 

http://img299.imageshack.us/img299/999/salonzwysp10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'' to wielkie pole do popisu dla osoby gotującej, tyle możliwości!''

ale pani sprzątajacej to wspólczuję.

 

Póki co mam jeden piekarnik z termoobiegiem i robię w nim wszystko: ciasto, bezy, pieczone mięso, duszone warzywa. Gdyby nie planowana indukcja to zabrałabym ze sobą starą płytę i piekarnik do nowego domu.:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to świetnie, że u Ciebie sprawdza się jeden, no może dwa sprzęty, jesteś ekonomiczna, to tak jak ja jeśli chodzi o alkohol ;)

 

nie odmawiaj prawa innym do tego by mieć więcej ... nie używałaś tych sprzętów, nie wiesz jaka jest ich funkcjonalność

 

ja nie używałam hammera czy najnowszego mercedesa, więc też się nie wypowiadam, co najwyżej że chciałabym przetestować :) jeśli kogoś stać na te auta niech sobie ma, nie jestem zazdrosna...

 

hmm, pani od sprzątania od tego jest, więc myślę, że się nie obrazi jak zostanie raz na jakiś czas pół godziny dłużej

Edytowane przez Nina81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie napisze tu zeby nie zakladac nowego watku Moze ktos sie orientuje

Salon mebli kuchennych dal mi do wyboru firmy z ktorych mam wybrac blaty do mebli pfleiderer i 8sz z egger Niestety zadne z nich nie maja ladnego czarnego Zapytalam o Lupusa? Okazalo sie ze do niego jest doplata 550zl

Blaty maja byc 38mm Troche ich mam ale czy lupus jest rzeczywiscie

drozszy czy chca mnie naciagnac

 

z czasów kiedy sama szukałam blatu pamiętam, że blaty lupus nie są aż tyle droższe od pfleiderera - może 10-15 złotych za mb. Byłam co prawda w ich sklepie firmowym więc ceny mogły być niższe niż przez salon mebli kuchennych, ale 550 złotych to dość dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''jeśli kogoś stać na te auta niech sobie ma, nie jestem zazdrosna...''

 

nino aby była jasność, ja zupełnie tego nie zazdroszczę:no: bo i nie ma czego. Jeśli czyimś marzeniem jest posiadanie aż 3 piekarników, to jego problem a nie mój. Moje marzenia są ukierunkowane w troszkę inna stronę. ;) 2 sprawa, ze troszkę szkoda miejsca w kuchni na tyle zbytecznego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za lampa. Znacie podobne. Podoba mi się.

 

właśnie jestem w trakcie poszukiwań lamp do domu, więc służę linkiem na all: http://allegro.pl/recon-koma-3-lampa-wiszaca-i1224832148.html (tutaj z potrójną żarówką, ale niżej - w ofercie tego użytkownika - jest podobna jak w tej kuchni, ale nie widzę takiej aukcji w tej chwili)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo duś się zajmuje prywatnością w internecie naukowo-zawodowo i wnioski płynące z tej pracy są zatrważające :) tak więc jak już się z kimś dzielę czymś, to niechaj mam przynajmniej kontrolę w czyje ręce wysyłam zdjęcia :)

 

jasna sprawa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!!!

Bardzo podobaja mi się meble firmy Bodzio .Ale mam pytanko czy meble na nóżkach są praktyczne? Może ktoś posiada kuchnie OLA heban połysk?Co z wytrzymałością takich szafek?

Proszę o poradę czy warto zawracać sobie głowę tymi mebelkami? http://www.bodzio.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, co jest niepraktycznego w szafkach kuchennych na nóżkach. Nie piszę o tych z Bodzia, bo ze względu na samą nazwę firmy nie kupiłabym tam kuchni...:p, niezależnie od krzywych nóżek Bodzia..:p . Dla mnie meble kuchenne z nóżkami w niczym nie różnią się od mebli np. do salonu na nóżkach...:rolleyes: Np. wolnostojąca kuchnia z IKEA Varde, ja nic tutaj w tych nóżkach nie widzę. Edytowane przez Aleksandryta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...