Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Marcin nikt nie pisze o servo-drive tylko o np. Frezowanych frontach.

Swoją droga moje dziecieidealnie się tym posługuje. To raczej ja dostałam jak się zbytnio przytulilam.

A zwykłego szerokokatnego obiektywu nie macie? Bo to rybie oko strasznie znieksztalca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Są uchwyty ze względu na małe dziecko. Nasłuchałam się historii o tym jak dziecko z odrzutem leci na podłogę otwierając taką szafkę :) Mamy jedną taką pod barkiem bez uchwytu żeby nie psuła symetrii od strony salonu:

 

http://lh3.ggpht.com/_s4gu-iIsLjo/TJpQJg0Gx4I/AAAAAAAAIQY/5NYIuasCFy8/s720/DSC07948.JPG

 

Na podłodze gres Nord Ceram bodajże ...

 

piękna kuchnia, piękna podłoga, piękne okno.........zaraz poszukam co tam jeszcze macie fajnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

a tu nasza mala kuchnia. Niestety nie mielismy do dyspozycji za duzo przestrzeni, wiec muslielismy zaplanowac kazdy cm. Wszystkie rogi kuchni wykorzystane (karuzela, szafka). No i standardy: plyta indukcja (70cm), zmywarka 45cm, zlew jednokomorowy duzy ze szklana plyta w miare potrzeby, zeby odkladac naczynia.

 

Fronty szklane, na scianie fototapeta i szyba hartowana. Super latwe do czyszczenia. Ten drugi maly kran to podpatrzony zza oceanu podgrzewacz do wody (do herbaty, kawy rozpuszczalnej). Nie mozemy juz bez niego zyc.

 

Ogolnie z kuchni jestesmy bardzo zadowoleni. Jak dotachczas nie widzimy wiekszych bledow podczas planowania. Dwie osoby jednoczesnie moga bez problemu stac przy blacie roboczym, trzecia przy garnkach.

 

http://lh3.ggpht.com/_V3IfZx9fqAk/TKMye9g8N-I/AAAAAAAACkM/FT2hMWmdeBE/s640/IMG_4100.JPG

 

http://lh4.ggpht.com/_V3IfZx9fqAk/TKMyhEGk8-I/AAAAAAAACkg/rwyRc7EjnPk/s640/IMG_4105.JPG

 

A na lodowce projektor do naszego kina domowego (obowiazkowo uwzgledniony podczas planowania kuchni!) :)

 

Pozdrawiam,

jacko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey

dzięki za komentarze :)

Dla ścisłości pisze żona Marcina - mąż zajmuje się bardziej technicznymi rzeczami :)

Co do pytań to - na ścianach są płyty betonowe

Czemu uchwyty? Mamy sypialnię w systemie bezuchwytowym i jakoś nam się to nie spisuje.

A co do obiektywu ... heh, mamy lustrzankę niepełnoklatkową i zwykły szeroki kąt ma "za mały kąt" by to wszystko jakoś ładnie objąć. Ale następnym razem postaram się jakoś bardziej realnie to przedstawić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może wytłumaczę dlaczego migusiem montowałam cokoły w meblach kuchennych :)

Otóż, blat pod oknem jest szeroki na 87 cm, co za tym idzie szuflady pod nim są równie głębokie :)

No i któregoś pięknego dnia, Kasia kroiła pomidory na jakąś sałatkę i jeden Kasi upadł i poleciał, hen daleko pod same okno. Jako że nic nie miałam takiego pod ręką, żeby wyciągnąć go, a goście mieli przyjść lada moment to odpuściałm temat. Teamt się przypomniał po jakimś czasie sam:D

niemiłosiernie śmierdząc rzecz jasna. Wtedy musiało się znaleźć coś do wyciągnięcia ( Synowy miecz) i bez zbędnej zwłoki zadzowniłam do pana.

Ale teraz uwaga: gdyby nie to, że prawie 90 cm to naprawdę dużo i ciężko coś ot tak sobie wyciągnąć, to cokołów by nie było:)

Tak to u mnie teraz wygląda

 

http://i642.photobucket.com/albums/uu146/kaskamaciej/fa07e8a6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żono marcina (masz jakąś bardziej odjazdową ksywkę? ;) :D)

dziennik przepadł bez wieści

kuchnia jakies dwie strony temu (no cóż... okazało się że jednak 'dawniej', ależ te stronki lecą :D TUTAJ KLIKNIJ

a taras z tatajuby (mniam)

 

 

kaśka

a czy ja napisalam że zapraszam? :rotfl:

Edytowane przez efilo
znalazłam swoją kuchnię :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...