Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

duś lodówka niezabudowana z powodu kasy, też wolałabym zabudowaną osobiście. kafelki po prawo dochodzą do narożnika, jest tam tylko maskownica na rury w kolorze szafek. W rzeczywistości maskownica nie odcina sie tak jak na zdjeciu i wyglada estetyczniej niz rury na plytkach. Firanka nie może być ciemniejsza, bo mieszkanie jest ciemne (parter i drzewo przy samym oknie), ale zgodze sie że białe rolety nie wygladaja najlepiej i z czasem planuje je wymienic na coś wyrazistszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Elwi

pozwól że odpowiem za marysię. To te same uchwyty aluminiowe tylko pomalowane na czarno. Maryś razem z projektantkami doszła do wniosku że lepiej będą się prezentować bo nie będą się tak odznaczać. IMHO trafiły w dziesiątkę bo zarówno na zdjęciu jak i w realu prezentuje się doskonale

 

Efi dzięki, bo ja rzadko tu zaglądam... :oops::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basiakgk, wg mnie też firanka do wymiany... Generalnie nie lubię takiego układu zazdrostka + firanka - nie bardzo rozumiem zastosowanie.

Ja bym tu widziała jedną firankę (od góry do dołu) jakoś ładnie upiętą i w kolorze zbliżonym do blatu (albo z jakimiś brązowymi dekoracjami na białej firance).

 

Reszta super - bardzo mi się kuchnia podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilo, zobaczyłam Twój dom

i już rozumiem, dlaczego moje mieszkanie Ci się nie spodobało

 

Twój dom jest ogromny i bardzo jasny, przepiękny,

piękne okna, piękna antresola

ogromna przestrzeń, piękna lampa i piękny narożnik

 

bardzo ładna kuchnia z przepięknym okapem

 

nie widziałam jadalni ale na niektórych zdjęciach widać stół i krzesła, cudowne

 

masz jeden z piękniejszych domów jakie widziałam

 

chciałabym zobaczyć więcej :), ale nie prowadzisz dziennika budowy :(

a słyszałam o pięknych łazienkach i innych pokojach

 

aż zachciało mi się przemalować pół mieszkania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawa rany julek, gdzie ja napisałam że mi się nie spodobało???? spytałam tylko z ciekawością czy odbiór w realu nie jest ponury bo ze zdjęc na dwoje babka wróżyła. wcale nie zakładałam że jest. raczej się spodziewałam że zaprzeczysz i będzie to zgodne z tym co podejrzewałam.

i nie tłumaczę się tylko chcę cię wyprowadzić z błędu :)

 

leaat

no tak. a ja się zastanawiam skąd ludzie wiedzą o tym wątku skoro dałam linka tylko jednej osobie :rolleyes:

 

babki no co Wy?

dla mnie fama tej kuchni to jakiś fenomen. fajna ale żeby od razu... (i tu zmieniałam pięć razy wersje za każdym razem się zastanawiając która zołza mnie uzna za bufona ;) )? myślę że największym bajerem tej kuchni jest możliwość zrobienia zdjęcia z perspektywy. ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dus

Nic by ta dostępność nie dała bo i tak bym z zielona nie wyskoczyla. Jak widzisz u mnie wszystko jest takie powtarzalne do znudzenia :)

 

Ale doskonale rozumiem ciagoty do szaleństwa we wnętrzu. Tyle tylko ze mi się takie ekstrawagancje podobają tylko u kogoś lub na zdjęciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

MOje zdanie jest takie dolne szafki od narożnej w prawo zrobiła bym szuflady do tej szafki z szufladami , górne od narożnej w prawo jamniczki , lodówka ładna ale bardziej podobają mi się zabudowane reszta może zostać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piękna kuchnia!!! podobne klimaty :) ciekawi mnie jedynie lacobel czarny i blat jak to się ma w utrzymani czystości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...