Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam:) mam zamiar remontować kuchnie i myślę o wyborze mebli z płyty mdf BRW "dąb czesany". Czy ktoś ma w kuchni mebelki z "dębu czesanego". Jeżeli tak to jak się sprawują, i jak z utrzymaniem czystość??? podobno, wszystko na nich widać i są strasznie trudne do czyszczenia (ale to opinia jednej osoby). ogólnie podobają mi się, ale czy warto......?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałam kiedyś zdjęcia to wklejam druga strona kuchni może jutro jak będzie przyklejony lacobel .

http://img193.imageshack.us/img193/4092/66135525.jpg

/QUOTE]

Aguleczka niesamowita zmiana:jawdrop: Jakbyś była taka miła i powiedziała jakich wymiarów jest ten stół i na jakiej wysokości jest zamontowany? Z góry dziękuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rataj, aguleczka podawała namiar na zegar: http://allegro.pl/zegar-hit-scienny-wiszacy-aluminiowy-i1256454051.html

 

@martaibartek, zwyczajowo najpierw płytki, potem zabudowa! Zamawiając decydowaliście o wysokości szafek więc wiesz jaka będzie wysokość i jaka przerwa miedzy dolnymi i górnymi. Płytki trzeba położyć kilka centymetrów powyżej i poniżej tej granicy - dla montujących szafki nie powinien to być problem. U nas jedna 10cm płytka wchodzi pod górne szafki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Pisałam kilka postów wcześniej w sprawie projektu kuchni, który nie do końca mi "leżał". Po burzliwych naradach z projektantem otrzymałam dwie nowe wizualizacje - kuchnia mi się podoba, nie mam jednak pojęcia, który projekt wybrać?

 

Na pierwszym zdjęciu wysoka zabudowa tradycyjnie znajduje się obok siebie.

Na drugim jest rozdzielona, co ma kilka plusów:

- ściana przy zlewie nie będzie zachlapana (szafkę zawsze łatwiej wytrzeć),

- jeśli chodzi o ergonomię, wystarczy tylko się obrócić, żeby ze zlewu przerzucić coś na płytkę lub z płytki do zmywarki,

- nie do końca podoba mi się ta gruba listwa przy ścianie po lewej stronie na pierwszej wizualizacji, natomiast na drugiej jest symetrycznie po dwóch stronach zabudowy i dużo cieńsza, choć to właściwie najmniej ważne, a ja pewnie jestem zbyt drobiazgowa.

 

Mój narzeczony twierdzi jednak, że taka symetryczna zabudowa może wyglądać kiczowato.

 

Ponownie proszę o rady. Mam nadzieję, że i tym razem co nieco mi rozjaśnią :)

Kuchnia-9a..jpg

Kuchnia-13..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No najwyraźniej;) I nie rozumiem co ten ranking ma wspólnego z pokazywanymi tutaj kuchniami?:rolleyes:

 

sic wyremontuj swoją kuchnię i pokaż tutaj to ocenimy

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...