Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aguleczka jeśli mnie me oczy nie mylą to masz piekarnik i micro elektroluxa, tak jak ma być u mnie. Możesz opisać jak się sprawują?

 

W tamtej kuchni mam piekarnik zmywarke i mikrofalę koszt jest dość duży ale jak dla mnie super !!

Edytowane przez aguleczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja projektu z jasnymi frontami http://img89.imageshack.us/img89/2143/73787795.png

 

W takim razie czemu nie zrobić szafki narożnej i poprowadzić mebelki dalej pod oknem i na drugiej stronie zrobic jakaś narożną jeszcze i dopiero słupki wtedy odjedziesz od parapetu ta co na końcu szafka to akurat wyszła by tu z kraja jako narożna woda i gaz to nie taki problem teraz remontowałam starą kuchnie i miałam wszystko na górze rurki na wierzchu z gazem woda w ścianie i dało się to wszystko poprzenosić koszt 300 zł a a a a i dużo lepiej z jasnym frontem !!! lepiej teraz pozmieniać niż potem się złościć .Wydaje mi się że masz podobny układ kuchni jak ja tą wenge tylko odbicie lustrzane.

Edytowane przez aguleczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czemu nie zrobić szafki narożnej i poprowadzić mebelki dalej pod oknem i na drugiej stronie zrobic jakaś narożną jeszcze i dopiero słupki wtedy odjedziesz od parapetu ta co na końcu szafka to akurat wyszła by tu z kraja jako narożna woda i gaz to nie taki problem teraz remontowałam starą kuchnie i miałam wszystko na górze rurki na wierzchu z gazem woda w ścianie i dało się to wszystko poprzenosić koszt 300 zł a a a a i dużo lepiej z jasnym frontem !!! lepiej teraz pozmieniać niż potem się złościć .Wydaje mi się że masz podobny układ kuchni jak ja tą wenge tylko odbicie lustrzane.

 

Szafki z wodą i gazą są po przeciwnej stronie niż ten słupek z lodówką i cargo, tak jak pisałam nie mam możliwości zmiany ułożenia odpływu wody i gazu ponieważ już są zakończone prace tynkarskie itp. Nie mogę przedłużyć meblu pod oknami ponieważ tam wisi grzejnik

 

Zresztą odbiegamy zupełnie od mojego pytania, pytałam o kolor paneli jakie mogę położyć na podłogę :p:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl co będzie jak zalejesz te panele wodą o co w kuchni nie trudno.

A co z ich późniejsza wymianą ? to nie będzie już takie łatwe jak wcześniej pisałem.

Są plusy i minusy posiadania w kuchni paneli czy to płytek, nie będę się teraz o tym pisać bo to nie wątek na ten temat.

W poprzedniej kuchni miałam panele 10 lat i na szczęście nie miałam przypadku, żeby wylać wodę itp.

 

Zresztą z tego co widziałam przeglądając wątek nie ja pierwsza i pewnie nie ostatnia będę miała panele w kuchni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arbea,

mam panele w kuchni, więc Twoim planom mogę tylko przyklasnąć :) Oczywiście, jeśli panele będą dobrej jakości. Nie rozumiem jednak, dlaczego zastanawiasz się nad kolorem paneli tylko w kontekście kuchni - co będziesz mieć w pozostałej części mieszkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem za płytkami, koniecznie płytki

i na pewno łatwiej będzie Ci dobrać kolorystycznie

na panelach się nie znam, ale wydaje mi się że jeżeli nawet nie ma specjalnych paneli do kuchni

sa specjalne panele do kuchni,malo tego,sa tez i do lazienek

poza tym ja nie rozumiem dlaczego plytki jest lepiej dobrac kolorystycznie....

w dzisiejszych czasach panele wystepuja we wszystkich fakturach i kolorach,nawet pastelowych gladkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...