Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

wrzucalas gdzies atika ich foty?

widzialam w sklepie internetowym,ale nigdy na zywo,a jestem bardzo ciekawa jak sie prezentuja....

i w ogole jak wrazenia uzytkowe?

 

Ja mam jak na razie zapakowane w paczkach ;)

Bo my z mężem nieco "walnięci" jesteśmy.... Czekamy na PNB (ma być jutro !!!!) ale panele już kupiliśmy..... Ale oczywiście rozpakowaliśmy 2 paczki i wstępnie by zobaczyć jak wyglądają ułożyliśmy w salonie i są piękne !!!!!!!! Są szersze niż normalne panele - mają ok. 40cm.szer wyglądają super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja mam jak na razie zapakowane w paczkach ;)

Bo my z mężem nieco "walnięci" jesteśmy.... Czekamy na PNB (ma być jutro !!!!) ale panele już kupiliśmy..... Ale oczywiście rozpakowaliśmy 2 paczki i wstępnie by zobaczyć jak wyglądają ułożyliśmy w salonie i są piękne !!!!!!!! Są szersze niż normalne panele - mają ok. 40cm.szer wyglądają super.

no to chociaz rzuc nazwe,albo kto produkuje,bo mnie normalnie skreca z ciekawosci :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chociaz rzuc nazwe,albo kto produkuje,bo mnie normalnie skreca z ciekawosci :)

 

Produkuje KRONOTEX.

 

wyglądają mniej więcej tak: http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/59/62/96/1259629634_4

 

http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/59/62/96/1259629634

 

niestety na stronie producenta nie ma foty tylko jakiś mały kawałek panela który nie wygląda jak panel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podloga położona kilka lat temu,kucie jej przy pękniętym stropie na pewno nie było by dobrym pomysłem,fronty w rzeczywistości są waniliowe a więc dużo cieplejsze a blat zebrano malawi,czyli brązy okapu niżej po prostu nie dało się powiesić,ale jest tylko 5cm wyżej niż minimalna wysokość dla niego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takiej podłodze nie robiłabym nowoczesnej kuchni....albo chociaż tej dałabym jakieś rustykalne uchwyty, oświetlenie nie takie zimne...no i ściany w cieplejszym odcieniu ...no ale skoro Tobie sie podoba to niech będzie, oświetlenie zdjęcia tez pewnie robi swoje :) ale dodatki zdecydowanie nie nowoczesne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...