Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Efilo - ja nie mówię o mocowaniu uchwytów na różnych wysokościach, lecz różnicowaniu w pionie i poziomie. U mnie będzie wysokie cargo 180 cm na 40 cm szerokości. Nie bardzo pasuje mi tam uchwyt w poziomie. Na wszelki wypadek mój stolarz nie będzie montował uchwytów u siebie w pracowni i zrobi to na miejscu podczas montażu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hm nie chcę obrazić żadnej z osób lecz to co widzę jak Kobiety sie odnoszą do tematu kuchni- przerasta mnie samego

 

po pierwsze wiele osób które chcą coś tu napisać same nie mają < miały pojęcia o robieniu kuchni > jak doborze pewnych wykończeń

 

 

więc jak chcecie pisać negatywnie o czyjejś kuchni pierw sami nastawcie policzek - dlatego że ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYŁ - a po swoich perypetiach próbuję sie lansować na znawcę szczytowania

Chyba ze chcecie pomóc aby nie było więcej takich wpadek jakie się zdarzają przy projektowaniu jak i zagospodarowaniu kuchni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anse, Twój post jest bardzo agresywny - nie rozumiem, dlaczego... Nasze uwagi krytyczne wynikają właśnie z chęci pomocy osobom, które dopiero planują zainwestować w kuchnię. Policzek przy swojej kuchni nadstawiałam niejednokrotnie - mam świadomość błędów, jakie w niej są, ale na pewno nie są to błędy w projekcie zabudowy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie robi się kuchnię od podstaw,fajnie mając dużą kasę,ja postawiłam na sprzęt,dużo gotuję,często,również dla przyjaciół, podłoga leży od kilku lat,żaden z moich chłopców nie chciał kuchni tradycyjnej,ściany nie są białe!!! beż-ecru, to jest zdjęcie!!! w świetle dziennym komponują się ze sobą, woda była w rogu-zlew też musiał tam być,potem zmywarka-między nią a szafką narożną musi być odstęp-jest cargo,jeśli chodzi o uchwyty-tak wybrałam,może nie mam gustu etc.ale nie muszę powielać tego co wg.wszystkich jest ok?:D mogły być same szuflady ale,nie mam spiżarni piwnicy itp.wszystko i trochę ponad to muszę upchnąć w kuchni dlatego takie szafki i szuflady... także okapu nie dało się przesunąć ani o centymetr...może gwałcę poczucie estetyki killku osób na forum,ale na boga! ważne żeby kuchnia była funkcjonalna(a dla mnie w tej chwili jest) i byśmy same dobrze się w niej czuły

 

Asia , tu nie oto chodzi aby mieć do dyspozycji duzo kasy,wielką kuchnię bo wtedy najłatwiej, ale o to aby efekt końcowy był adekwatny do wydanych pieniedzy, przecież twoja kuchnia nie kosztowała 5zł, ja nie wspomniałam o podłodze bo rozumiem że była wcześniej, ale porządek w uchwytach nie wymaga zwiększenia środków, tylko kombinowania, ja z moją kuchnią walczyłam pół roku, aby zachować praktyczność, wygodę i aby zrobić pojemną kuchnię, ktoś napisał ze wystarczyło dać wszystkie uchwyty poziomo i to dokładnie by pomogł, przepraszam za to ze mogłam cię urazić, ale to lekcja dla innych, tych któzy właśnie kuchnie sobie planują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia kuchnia jest ładna tylko ta podłoga -moim zdaniem jakbys położyła duże kafle od razu by sie wszystko zmieniło :-)

A co do uchwytów to można je teraz tak poprostu "przełożyć" z piony w poziom ??

Nie bedzie zadnych dziór ??

 

Szkoda ze tu się wkleja juz zrobione kuchnie-bo co mi po Waszych cennych wskazówkach gdy juz coś jest zrobione a kasy brak na poprawki tego typu

Ja swój projekt wkleiłam do działu z projektami ale tam nie toczy sia az tak zywa dyskusja - no chyba ze kuchnia jest spoko ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziome uchwyty we wszystkich kuchennych szafkach, niezależnie od rodzaju drzwiczek, to wg mnie baaardzo niefunkcjonalne rozwiązanie

miałam w wynajmowanym mieszkaniu kuchnię ze wszystkimi poziomymi uchwytami we wszystkich szafkach i używanie tych szafek dla każdego domownika było naprawdę nieprzyjemnie - nigdy nie wiedziałeś w którą stronę się "toto" otwiera :/

i chociaż zdecydowanie lepiej wyglądają uporządkowane uchwyty, ze względów funkcjonalnych nie upierała bym się nad zmianą tych nieszczęsnych uchwytów, które wywołały tyle emocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia kuchnia jest ładna tylko ta podłoga -moim zdaniem jakbys położyła duże kafle od razu by sie wszystko zmieniło :-)

A co do uchwytów to można je teraz tak poprostu "przełożyć" z piony w poziom ??

Nie bedzie zadnych dziór ??

 

Szkoda ze tu się wkleja juz zrobione kuchnie-bo co mi po Waszych cennych wskazówkach gdy juz coś jest zrobione a kasy brak na poprawki tego typu

Ja swój projekt wkleiłam do działu z projektami ale tam nie toczy sia az tak zywa dyskusja - no chyba ze kuchnia jest spoko ;-)

 

 

Cassie jeżeli interesuje Ciebi opinia < propozycja > to skype ronsia72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jest to mój debiut na forum więc bardzo proszę o wyrozumiałość:)

Jestem na etapie planowania kuchni, która generalnie jest mało ustawna. Fronty będą lakierowane na wysoki połysk, bez uchwytowe, blat laminat

biały lub jasnoszary. Moim problemem jest ustawienie zlewozmywaka i płyty. Bardzo nie podoba mi się układ, który jest na projekcie, czyli te dwa sprzęty umiejscowione bezpośrednio przy sobie. Można rozdzielić zmywarką ale wtedy blat roboczy podzieli się na małe odcinki. Można je rozsunąć ale w granicach szafek w których się znajdują.

Bardzo proszę o opinie i porady.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b02338159f2bf9e4.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/86a4708039bc07c1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do uchwytów to ja mam wszystkie poziome i nikt nie narzeka na otwieranie :) ile ludzi tyle gustów każdy z nas wystawiając na pokaz swoje wnętrza nadstawia policzek a chyba dlatego go nadstawia by zobaczyć czy się podoba innym czy też nie , przychodzący znajomy do domu raczej nie powie Ci że coś mu się nie podoba bo nie wypada dlatego tu jesteśmy by sobie wzajemnie doradzać i krytykować co nie jest z naszej strony złośliwością .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arogos hmmm ciężka sprawa kuchnia jest na środku ? co jest po lewej stronie za barkiem?? bo po prawej jadalnia ? oświetlenie dała bym nad barkiem to na pewno może dało by się postawić wysepkę muszę wpatrzyć się w ta kuchnie ale ten projekt jest faktycznie troszkę taki hmmm dziwny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arogos hmmm ciężka sprawa kuchnia jest na środku ? co jest po lewej stronie za barkiem?? bo po prawej jadalnia ? oświetlenie dała bym nad barkiem to na pewno może dało by się postawić wysepkę muszę wpatrzyć się w ta kuchnie ale ten projekt jest faktycznie troszkę taki hmmm dziwny

 

Niestety bardzo dziwny:bash: Lewa strona z barkiem wchodzi w przedpokój, po prawej stronie faktycznie jadalnia. Nie mogę wkleić planu mieszkania, ale w załączeniu link do zdjęć, które trochę bardziej pokazują układ pomieszczeń.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/86a4708039bc07c1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...