Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzięki w imieniu czajnika! Seria jest boska, niestety mam tylko czajnik. Ekspres jest z innej kolekcji, a toster mi nie potrzebny. Sprawdza się super. Nie jest co prawda za cichy, ale podobno czajniki z płytą grzewczą tak mają. Łapami nie dotykam czajnika, raczej łapię za rączkę ;), więc nie mam z tym problemu. Przecieram normalnie szmatką z microfibry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

arogos

przemyśl czy koniecznie musisz mieć ten stół pod oknem. Może się go pozbądź i przedłuż zabudowę do okna, wtedy bez problemu oddzielisz zlew od kuchenki.

W mojej poprzedniej kuchni miałam tak podobnie stół pod oknem, nie był prawie w ogóle wykorzystywany. Teraz mam zostawiony pod oknem pusty blat, który miał służyć jako miejsce do jedzenia - też nikt nie korzysta.

Teraz mam też kuchenkę zaraz obok zlewu. Przydałoby mi się pomiędzy tymi sprzętami chociaż z pół metra blatu, bo teraz praktycznie wszystko co robię, to robię na ociekaczu od zlewu. Blatu który jest po drugiej stronie kuchni w ogóle nie wykorzystuję.

Niestety nie da się wydłużyć zabudowy, ponieważ okno które widać jest wysokie na 230 cm i znajduje się tylko 10 cm od ściany. Zabudowa pociągnięta do końca wchodziła by w światło okna. Zastanawiam się nad przeniesieniem tego zlewu na jedną z bocznych stron, ale podejrzewam że to może być dość problematyczne ze względu na instalacje wodną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markoto,zabudowa z piecem wchodzi w świtło wejścia do salonu, w który m jest aneks.

http://lh5.ggpht.com/_j07Dj91Ot4Y/TLR6lES4hgI/AAAAAAAAAEQ/jVUyuMOaoAE/s640/IMG_0163.JPG

Chciałam żeby nić ciężkiego nie stało w przejściu. A inspiracją dla podpórki były piece, owoczesne "kozy".

Życzę cierpliwości przy myciu podłogi wokół tej podpory. Osobiście nie zdecydowałabym się na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aricia, rozwiązania oryginalne zawsze wzbudzą i zachwyt, i krytykę. niestety czasem wyciągniętą z... yyy, rękawa. powiedzmy.

a Twoje jest oryginalne.

i ja też nie wiem do końca, czy jestem za czy przeciwko, ale raczej wzbudza to we mnie uczucia pozytywne, jak i cała kuchnia. bardzo fajnie u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, monah. Myślę, że wiele rozwiązań w moim domu może odbiegać od wyobrażeń większości Oglądaczy. Ale ile można podziwiać takich samych kuchni, salonów, czy łazienek. Myślę, że każdy stara się otaczać przedmiotami, które go wyrażą , a nie takimi, które będą pasowały wszystkim. Chodzi o to, aby czuć się dobrze we własnym domu, czuć tam SIEBIE, a nie płynąć na fali obowiązujących trendów, które mają to do siebie, że mijają.....

 

anse72, może podziel się z nami swoją fachową wiedzą.

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm wedle mojej opini wykończenie jakie jest cokół dolny powinien licować z korpusem nie wspominając z licowaniem ściany i dodatkowo usadowienie lini frontów wedle opini powinno być dolne fronty wszystkie fornir Dąb ekran szkło w połączeniu z górnym frontem przemyślane też powinno być to ta WYPASIONA NOGA < kolorystyka > propozycja wykonanie zamiast tej nogi nawiązanie z fornirem wykonane z płyty fornirowanej słupek ALe i to jest błędem - sorki będą BOMBARDOWANIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...