Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

korpus celowo nie licuje się z cokołem, żeby nadać lekkości całej kubaturze, co do licowania do ściany, przemilczę..... ciężko cokolwiek zrozumieć z Twojego wywodu-potoku, może gdyby było to opisane bardziej czytelnie...

Myślę, że gusta są rzeczą względną....ale pewnie Ty, jako Fachowiec,doskonale o tym wiesz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, niczego nie zrozumiałam. i nie chodzi o brak fachowej wiedzy, tylko nie znam tego języka chyba.

 

zrozumiałam tylko, że cokół dolny powinien WEDLE TWOJEJ OPINII licować z korpusem.

 

aha.

 

monah jeżeli Ty masz nadany taki Tytuł królowa desingu - to nie mam nic więcej do powiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aricia bardzo ładna kuchnia, na pewno kontrowersyjna i niesztampowa....ale dalej ładna :) ja bym może dała ta nogę w satynie srebrnej, ale rozumiem porównanie do "kozy" wtedy czarna jest ok :) a światło zostaw - na fotkach moim zdaniem wszystko gra

 

ANSE...nie znam Twoich prac ale jesli monah miałaby mi zaprojektowac kuchnię...to byłabym spokojna o efekt końcowy...

Edytowane przez queene
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aricia bardzo ładna kuchnia, na pewno kontrowersyjna i niesztampowa....ale dalej ładna :) ja bym może dała ta nogę w satynie srebrnej, ale rozumiem porównanie do "kozy" wtedy czarna jest ok :) a światło zostaw - na fotkach moim zdaniem wszystko gra

 

ANSE...nie znam Twoich prac ale jesli monah miałaby mi zaprojektowac kuchnię...to byłabym spokojna o efekt końcowy...

 

 

DOKŁADNIE lecz w porozumieniu ze stolarzem ?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co takie bicie piany?

Fakt jest taki: porad "fachowców" chętnie wysłuchujemy. Jednak niektórzy z nich mają, delikatnie mówiąc, problem z komunikacją i nadzwyczaj rozbuchane mniemanie o swej fachowości ;) ( a może to efekt nieumiejętnej komunikacji właśnie)

Niektórzy chcą wzbudzić kontrowersję, karmiąc się niepokojem i agresją, którą sami wywołali....

....może więc warto zignorować niektóre posty, wszak niektórym chodzi tylko o zamęt....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...