Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

e-mól, kształt nogi jest po prostu nawiązaniem do innych elementów występujących w salonie ( i w całym mieszkaniu), którego kontynuacją jest aneks. nie przepadam za mieszkaniami, w których wszędzie są ostre krawędzie...są dla mnie zimne i nie przystępne. zastosowałam obłości,żeby złagodzić taki efekt. ale to jak wszystko, rzecz gustu. ważne,żeby dobrze się czuć we własnym domku :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałam od ANSE priva z taką treścią:

 

"Moniko, jeżeli to Twoja fotka, to zdrowo".

 

co "zdrowo", Anse? i może powiesz mi to na forum, po co wysyłać privy?

 

no i się kurna nie dowiedziałam, co "zdrowo".

ale specjalnie dla Ciebie, ANSE, właśnie zmieniłam sobie avatar :lol2:

 

uznaję Twoją wyższość w tej dyskusji, na pewno świetnie znasz się na tym, czym się zajmujesz, i oczywiście bardzo przepraszam, jeżeli Ciebie czymkolwiek uraziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co takie bicie piany?

Fakt jest taki: porad "fachowców" chętnie wysłuchujemy. Jednak niektórzy z nich mają, delikatnie mówiąc, problem z komunikacją i nadzwyczaj rozbuchane mniemanie o swej fachowości ;) ( a może to efekt nieumiejętnej komunikacji właśnie)

Niektórzy chcą wzbudzić kontrowersję, karmiąc się niepokojem i agresją, którą sami wywołali....

....może więc warto zignorować niektóre posty, wszak niektórym chodzi tylko o zamęt....

 

 

Arcia jeżeli bym wnioskował o swojej fachowości , to bym napisał iż jestem fachowcem w tej dziedzinie

Pisząc swoją opinię ,napisałem to co myślę a nie to co by inni chcieli usłyszeć , więc piany dostałaś sama > więc napisz ze posiadasz wiedzę wizualną jaka mogła być przy montażu Kuchni a nie wbijasz swoje teksty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i się kurna nie dowiedziałam, co "zdrowo".

ale specjalnie dla Ciebie, ANSE, właśnie zmieniłam sobie avatar :lol2:

 

uznaję Twoją wyższość w tej dyskusji, na pewno świetnie znasz się na tym, czym się zajmujesz, i oczywiście bardzo przepraszam, jeżeli Ciebie czymkolwiek uraziłam.

 

Moniko zaprzestań tej gierki ponieważ ona mnie nie przeraża , a to o co mi chodziło pozostawię bez odpowiedzi < bez ślinotoku >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aricia nie masz wyjścia i musisz pokazać resztę mieszkania żeby udowodnić, że ta obłość jest uzasadniona.

Inaczej faktycznie wyjdzie, że Twoja wiedza wizualna (ależ mi się to spodobało) pozostawia wiele do życzenia :)

A ja chyba nick zmienię nie avatar, wiedza wizualna będziecie teraz do mnie się zwracać, podoba Wam się?

Może i masz rację z tą obłością we wnętrzach, nie zastanawiał się nad tym, instynktownie zawsze wybiorę to co kanciaste.

Ciekawe co psychologia w tym temacie mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anse...poniewaz popelniles taki post

 

hm nie chcę obrazić żadnej z osób lecz to co widzę jak Kobiety sie odnoszą do tematu kuchni- przerasta mnie samego

 

po pierwsze wiele osób które chcą coś tu napisać same nie mają < miały pojęcia o robieniu kuchni > jak doborze pewnych wykończeń

 

 

więc jak chcecie pisać negatywnie o czyjejś kuchni pierw sami nastawcie policzek - dlatego że ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYŁ - a po swoich perypetiach próbuję sie lansować na znawcę szczytowania

Chyba ze chcecie pomóc aby nie było więcej takich wpadek jakie się zdarzają przy projektowaniu jak i zagospodarowaniu kuchni

 

czy moglbys nam pokazac,gdzie nastawiles policzek i przedstawiles swoja kuchnie?chetnie obejzymy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jako, że mamy fajny konkurs w portalu www.Muratordom.pl dotyczący kuchni, urządzania, zachęcam do wzięcia udziału.

 

Nagrodą jest fajna wiertarka udarowa Ryobi. Podpowiadamy co trzeba zrobić by wygrać.

 

Już w najbliższy weekend znajdź na stronie głównej portalu www.Muratordom.pl wskazany do komentowania artykuł. Szukaj tekstu: Kuchnia. Jak urządzić piękną i wygodną kuchnię?

 

Wśród osób, które zamieszczą komentarz pod tym artykułem wybierzemy zwycięzcę. Zostawcie koniecznie adres mailowy, żebyśmy mogli się z Wami skontaktować. A następny artykuł i kolejna szansa na wygraną w następnym tygodniu.

 

Pozdrawiamy

Redakcja Muratordom.pl

 

PS. O szczegółach konkursu piszemy tu: Konkurs! Skomentuj nasz artykuł, wygraj wiertarkę

 

Dobre - a czy można wybrać inną firmę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...