Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

e-mół sorki ale jeżeli dużo palisz to spoko > Odnosnie Twojej kuchni bardzo ładna lecz jak sama zauważyłaś że jest coś co Ciebie drażni . Więc nie dziw się ze patrząc na kuchnię Twojej koleżanki ,napisałem to co uważałem za stosowne > Natomiast powracając do Twojej kuchni możesz < to co także po części jest błędem> zmienić bez najmniejszego problemu więc jeżeli interesuje Ciebie top aby tto naprawić czekam na priv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki w imieniu czajnika! Seria jest boska, niestety mam tylko czajnik. Ekspres jest z innej kolekcji, a toster mi nie potrzebny. Sprawdza się super. Nie jest co prawda za cichy, ale podobno czajniki z płytą grzewczą tak mają. Łapami nie dotykam czajnika, raczej łapię za rączkę ;), więc nie mam z tym problemu. Przecieram normalnie szmatką z microfibry.

 

Aricio,

dzięki dzięki wielkie; zamawiam w takim razie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam te wywody wieczorem , ale winka troszkę wypiłam i stwierdziłam ze jednak mocne było , czytam rano , kurcze bardzo mocne było

Nadal nic nie kumam

 

Napisałam i dopiero doczytałam że nie tylko ja winko piłam , kawkę rano popełniłam i problemy z czytaniem ze zrozumieniem nie zniknęły , epidemia jakaś ? :)

Edytowane przez gosia4444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monikaa, chodzi o to, że nie mam zaufania do przypadkowych sprzedawców internetowych. sama kupowałam w Euro i jestem bardzo zadowolona z obsługi, ceny i realizacji zamówienia. zamawia się przez net, z możliwością odbioru w najbliższym sklepie. a kiedy produkt odbiega od Twych wyobrażeń, można zrezygnować z zakupu. poza tym lubię wybierać firmy, w których ewentualna reklamacja nie będzie problemem :D Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aricia,

 

Można zrezygnować, jeśli na żywo coś będzie nie halo?

No to suuper, bo ciut się bałam, co powiem, jak zobaczę, a coś mi nie spasuje, że ja dziękuję?

No ale skoro jest taka opcja....

Oczywiście wierzę, że cały zestaw okaże się na żywo piękny, elegancki, stylowy; no, jak Twój czajnik!!

Bo zdjęcia katalogowe są średnie, takie matowe. A to piękny, żywy połysk przecież.

Właśnie wczoraj w miłym panem z infolinii euro rtv agd rozmawiałam na temat całego zestawu; faktycznie, z magazynu centralnego dostarczają do wybranego sklepu w ciągu 1 dnia. Ceny - u nich najniższe, nie znalazłam nigdzie taniej.

 

A w ogóle to kochana jesteś, że tak doradzasz i informujesz, wiesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty, dziękuję pięknie. ja też korzystałam z porad forumowiczów, więc jak tylko mogę, staram się odwdzięczyć :D

Uważam,że seria zrobiona jest na prawdę dobrze, estetycznie i porządnie. Nie widziałam innych kolorów w realu, bo sama też wybierałam w ciemno. Czarny na pewno jest " na wysoki połysk ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby tak, ale nie zawsze wszyscy nie robią problemów ;).poza tym, jak masz możliwość obejrzenia w sklepie, to nie musisz już ponosić kosztów związanych z odesłaniem towaru :)

btw, jestem również mile zaskoczona uprzejmą obsługą i świetnym kontaktem mailowym. na bieżąco informują o statusie zamówienia. ja lubię takie profesjonalne podejście do transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aricio przez te 10 dni, nikt nie ma prawa robić problemów, bo termin wynika z ustawy. tu trzeba twardo obstawać przy swoim.

 

natomiast często jest tak, że gdy nie odpakujemy towaru przy kurierze, sprzedawca może podnosić, że wysłał towar nieuszkodzony, a my go przez te 10 dni zniszczyliśmy i teraz próbujemy odesłać. i ma trochę racji, no ale obowiązek staranność działa w obie strony.

 

no ale to nie wątek na "kuchenną dyskusję", więc skwituje, że tak jak z normalnymi sklepami, również przez internet warto zamawiać u renomowanych, polecanych bądź sprawdzonych sprzedawców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...