Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

cokol jest cofniety,nie jest zlicowany(wyrownany w jednej plaszczyznie)z frontami szafek

jest to podyktowane wygoda stania przy szafkach(wiem to z praktyki,chociaz ta roznica wydaje sie niewielka dla wygody)

podobnie dla wygodnego stania robi sie taka dziure w obudowie wanny(pas plytek,cofniety pod wanne)

tu jest to bardziej zobrazowane(cokol jest cofniety naookolo)

http://img90.imageshack.us/img90/787/meblekuchenne5.jpg

wiem,ze byla mowa o korpusie,nie o frontach,natomiast wedlug mnie wlasnie dlaczego z jednej strony ma byc zlicowane,a z drugiej juz nie?to celowe zamierzenie

 

 

 

 

 

panu projektantowi chodzilo pewnie tez o zlicowanie wysokiej szafki z koncem sciany(tej przed piekarnikiem),no ale to juz wynika z mozliwosci dysponowania miejscem,poniewaz piekarnik tez nie mogl stac posrodku korytarza

toz jakies szalenstwo nastalo z tym licowaniem wszystkiego

estetyka musi sie laczyc z wygoda,a wygoda przede wszystkim

belkotu o kolorach nie bede komentowac,bo dalej jest jeszcze przestrzen,ktora trzeba przed tymi uwagami zobaczyc

 

 

 

 

 

 

 

Mam pytanie do Twojej osoby - czy Ty przypadkiem nie jesteś spokrewniona z Jolantą Rutowicz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No wyszło, że prawie na styk, ale już dogadałam się z wykonawcą mebli, że zamienimy szafki i w miejsce kuchenki pójdzie inna szafka.

Ufff ale się strachu najadłam, jak my projektowaliśmy tę kuchnię...sama nie wiem.Całe szczęście, że się obudziłam w porę bo jutro przyjadą montażyści. Dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anse

 

skończ waść

 

od dobrych kilku postów twoje wypowiedzi są szalenie agresywne, prowokujące i zwyczajnie nieeleganckie.

jeśli chcesz zabrać głos w dyskusji, to proszę bardzo, ale bez personalnych podjazdówek, dopieprzania się do ludzi i tym bardziej - bez znieważania. krytyka jest jak najbardziej mile widziana, ale "jesteś wielka sprawdź a doświadczysz" czy ironiczne komentarze a propos czyjeś "fachowości" - są po prostu nieładne. i jeśli się mylę, to proszę wskaż mi choć jedną wypowiedź, w której piszesz bez tych zbędnych epitetów, że jakieś rozwiązanie jest twoim zdaniem niepraktyczne czy nieergonomiczne albo że coś ci się nie podoba od strony estetycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przecież jemu właśnie oto chodzi! Karmi się Waszą złością i to go bawi najbardziej. Pomyślcie, co z niego za fachman ( w innych dyskusjach podaje się za wykonawcę!), skoro ma czas siedzieć na forum godzinami i brać czynny udział ( o poziomie nie wspomnę) w dyskusjach i to pod paroma nickami :D:D:D. Wszyscy dobrzy fachowcy w tym czasie realizują projekty, a nie zbijają bąki.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Twojej osoby - czy Ty przypadkiem nie jesteś spokrewniona z Jolantą Rutowicz ?

 

Ty sie nie martw moimi pokrewienstwami,tylko tym,zeby moderataor zaraz nie zainteresowal sie ta Twoja podwojna tozsamoscia,privami i skypami,bo juz sam nie kontrolujesz gdzie co piszesz i jako kto wystepujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przecież jemu właśnie oto chodzi! Karmi się Waszą złością i to go bawi najbardziej. Pomyślcie, co z niego za fachman ( w innych dyskusjach podaje się za wykonawcę!), skoro ma czas siedzieć na forum godzinami i brać czynny udział ( o poziomie nie wspomnę) w dyskusjach i to pod paroma nickami :D:D:D. Wszyscy dobrzy fachowcy w tym czasie realizują projekty, a nie zbijają bąki.....

 

Posłuchaj dziewczyno wskaż mi post w którym podaje się za fachowca Wykonawcę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Anse jako ogólnie optymistyczna osoba raczej się nie wpitalam w tego typu słowną przepychankę i daleka jestem zwykle od udzielania rad ale tu pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze ... na forum muratora trudno o fachowca... mnóstwo osób dzieli się swoim szczęściem budowlanym ... ale i szuka porady... w swoich wypowiedziach sugeruje Pan, że jest Pan fachowcem ... więc zachęcam do dzielenia się Pańską wiedzą, gdyż przepychanki słowne raczej nie przysporzą Panu zwolenników ... pozostałym forumowiczom życzę merytorycznej i ciekawej dyskusji o ... kuchniach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Anse jako ogólnie optymistyczna osoba raczej się nie wpitalam w tego typu słowną przepychankę i daleka jestem zwykle od udzielania rad ale tu pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze ... na forum muratora trudno o fachowca... mnóstwo osób dzieli się swoim szczęściem budowlanym ... ale i szuka porady... w swoich wypowiedziach sugeruje Pan, że jest Pan fachowcem ... więc zachęcam do dzielenia się Pańską wiedzą, gdyż przepychanki słowne raczej nie przysporzą Panu zwolenników ... pozostałym forumowiczom życzę merytorycznej i ciekawej dyskusji o ... kuchniach :)

 

witam odczucie Sugerowania jest czymś innym jak napisanie o Tym, więc myślę iż nie podaje się za fachowca, i nim nie jestem > Natomiast odnośnie zwolenników to nie real więc także Tym się nie przejmuję > Odnośnie dzielenia się wiedzą to To forum po to jest ,ale osoby które są na Tym forum ,nie chcą przyjąć < krytyki >która jest wskazana po to aby wyeliminować popełniane błędy . .Więc myślę ze ważną sprawą jest napisanie tego szczerze niż kręcenie nosem i wypisywanie <<<>>

Edytowane przez ANSE72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję moją wypowiedzią powrócić do tematu kuchennego bo ... ja Aricie bardzo rozumie (hi hi) sama raczej planuję baaardzo nieergonomiczną kuchnię (ach te kobity) ... a i raczej jestem z tego faktu dość zadowolona ... (Aricia raczej też jest czytając jej wypowiedzi) . Powiedziałabym, że krytyka w wątku pokażcie swoje gotowe kuchnie jest ... no trochę po ptokach ;) i ciężko się do niej odnieść w dopiero co ukończonym wnętrzu ... jak długo będziemy dbać o kulturę wypowiedzi krytyka czy achy/ochy są równie mile widziane ... w końcu pokazujemy publicznie nasze domu zupełnie obcym ludziom :)

a że ja nie mam jeszcze co pokazać powracam do oglądania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lasche to czy Kuchnia jest nieergonomiczna to jest sprawa błędu projektowania LUB!!! woli inwestora , Jednak źle wykonana kuchnia jest dobrym Materiałem dla innych osób , aby tych błędów nie popełniali > I w takim przypadku trzeba sprowadzić na ziemię osoby , które są zadufane w sobie i pod żadnym pozorem nie chcą słyszeć o popełnionych błędach > Pisząc o tym piszę to ze świadomością popełnionych błędów jakie widzę w kuchniach ,a i te błędy można było wyeliminować w trakcie lub przed projektowaniem Kuchni > Achy i tym podobne sa mile widziane ----ale ? czy są one szczere ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anse

Jak wspomniałam problemem jest kultura dyskusji :)

"trzeba sprowadzić na ziemię osoby , które są zadufane w sobie "

personalne wycieczki jeszcze nikomu nie pomogły zmienić kuchni na bardziej ergonomiczną :) aaa... szczerości itp raczej szukałabym u zaufanych przyjaciół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...