Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Anse

Jak wspomniałam problemem jest kultura dyskusji :)

"trzeba sprowadzić na ziemię osoby , które są zadufane w sobie "

personalne wycieczki jeszcze nikomu nie pomogły zmienić kuchni na bardziej ergonomiczną :) aaa... szczerości itp raczej szukałabym u zaufanych przyjaciół

 

 

zgadzam się z Tobą , jednak - atak zwalcza się uzasadnionym atakiem -pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wypowiedzi co niektórych stały się ogromnie czytelne, zdania rozbudowane, znaki przestankowe zastosowane i ciągi logiczne są sensowne i zrozumiałe. BRAWO !!

I to tak z wieczora na wieczór.

 

Aż starach pomyśleć co za poziom dane nam będzie obserwować jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANSE daj juz spokoj, czepiasz sie juz wszytskich i wszytskiego wiemy juz ze ty jestes najlepszy i ze wszyscy maja schrzanione kuchnie bo chyba nie ma takiej do ktorej bys sie nie doczepil

 

Markoto pokaż mi swoją a odpowiedz dostaniesz i napisz czy sama ? ja wykonałaś ,czy ją wykonał stolarz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anse wiem, że istnieja "kanony ergonomicznej kuchni" czy coś w tym stylu, że ciąg sprzętów w okreslonej kolejności itp...jednak wydaje mi sie że każdy robi kuchnie pod siebie mając możliwość jej zaprojektowania, przecież nikt nie da sobie wcisnąć czegoś co mu nie odpowiada nawet gdyby okazało sie ze jest to zgodne z zasadami ergonomii a nasz wybór jest be

myslę ze powinienes przenieść się ze swoimi radami do wątku o wizualizacjach i tam spróbować nawracać...w tym juz na to za późno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...