Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

został napisany w celu sprawdzenia wiedzy owej Joliska , ponieważ zainspirował ją ten temat i podała go w Tym temacie Kuchnie < pisząc o Tym piszę to także dlatego iż w temacie Kuchni nie ma pojęcia i wbija swoje wywody

 

no to wiedz, że ten komentarz poza kolejną uszczypliwością nie wnosi nic.

a treścią wypowiedzi joliski było zwrócenie uwagi, że dyskusja z twoim udziałem toczy się również w innym wątku. nie było słowa o niczym innym, no ale najwyraźniej dostrzegłeś jakieś ukryte treści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anse wiem, że istnieja "kanony ergonomicznej kuchni" czy coś w tym stylu, że ciąg sprzętów w okreslonej kolejności itp...jednak wydaje mi sie że każdy robi kuchnie pod siebie mając możliwość jej zaprojektowania, przecież nikt nie da sobie wcisnąć czegoś co mu nie odpowiada nawet gdyby okazało sie ze jest to zgodne z zasadami ergonomii a nasz wybór jest be

myslę ze powinienes przenieść się ze swoimi radami do wątku o wizualizacjach i tam spróbować nawracać...w tym juz na to za późno

 

od tego są projektanci jak i inwestorzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wiedz, że ten komentarz poza kolejną uszczypliwością nie wnosi nic.

a treścią wypowiedzi joliski było zwrócenie uwagi, że dyskusja z twoim udziałem toczy się również w innym wątku. nie było słowa o niczym innym, no ale najwyraźniej dostrzegłeś jakieś ukryte treści

 

a czy to forum jest po to ,aby brać udział w jednym m temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ty sie nie dzielisz z nikim niczym!

w przeciwienstwie do joliski,ktora poswieca swoj prywatny czas na namacalna i bardzo widoczna pomoc

arogancko krytykujesz,a osobom,ktore prosza o rade proponujesz prywatne kontakty...to jest pomoc?to jest dzielenie sie wiedza??

wiec,albo jestes tu w celach zarobkowych,albo szukasz calkiem prywatnych nie zwiazanych z tematyka tego forum wrazen ............

Twoje wcielenia juz byly komentowane na forum szkoda sie powtarzac....pewnych rzeczy w sposobie pisania sie juz nie zmieni,tym bardziej,ze nie pilnujesz sie i chlapniesz np taki sam adres np do komunikatora pod roznymi nickami..........

 

hm jak by to Tobie napisać abyś ,mogła to zrozumieć > a To Joliska poświęca swój prywatny czas na namacalną pomoc ? , czyli w Twoim rozumieniu ja pisze to , jako praca dorywcza :)

 

odnośnie osób którym proponowałem rozmowy przez skype , znajdź choć jedna osobę której proponowałem rozmowę w celach zarobkowych > Natomiast zmiany jakie powstały z Nicka ANSEXXX na ANSE były spowodowany Tym iż jakaś pała do lania bez mojej zgody zmienił mi NICK , a ponadto klepanie licznika i Tytułowanie ,mnie bawi i po wbiciu liczby 1000 ponownie będzie zmieniony > Ponieważ nie jestem Elita tego forum jak i najlepszym doradcą itd .

 

zwracając sie do przypuszczenia innych tematów jakie sa tu na forum nie podlegają dyskusji !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak poważnie to mam pytanie o szkło

mam mieć zamiar w dwóch miejscach mieć szkło najlepiej mleczne

jak je mocowaliście?

macie może jakieś fotki?

jakie grubości tego szkła....

 

dzięki za pomoc

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?95996-szk%C5%82o-zamiast-kafli-w-kuchni tu masz wszystko na temat szkła w kuchni:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj zaglądam i czekam na nowe kuchnie!!! Nowe ciekawe rozwiązania,inspiracje,pomysły SAMODZIELNE i projektantów.A tu wciąż ta sama dyskusja...

ANSE72Zaczynasz być nudny i niesympatyczny.Może jesteś zakompleksionym,niespełnionym facetem i tu się wyżywasz,ale to nie to forum!!!

Może za ostro zareagowałam ,ale aż mnie ściska jak czytam twoje teksty i jak obrażasz innych.A tak tu było sympatycznie.

 

P.S. czekam na nowe kuchnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj zaglądam i czekam na nowe kuchnie!!! Nowe ciekawe rozwiązania,inspiracje,pomysły SAMODZIELNE i projektantów.A tu wciąż ta sama dyskusja...

ANSE72Zaczynasz być nudny i niesympatyczny.Może jesteś zakompleksionym,niespełnionym facetem i tu się wyżywasz,ale to nie to forum!!!

Może za ostro zareagowałam ,ale aż mnie ściska jak czytam twoje teksty i jak obrażasz innych.A tak tu było sympatycznie.

 

P.S. czekam na nowe kuchnie ;)

 

 

to zmień forum jeżeli nie masz ochoty czytać moich postów a odnośnie Twoich przypuszczeń - Trafiłaś w mój czuły punkt , tak jestem zakompleksiony itd . I ostrzegam nie można wstrzymywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz, i zabawny potrafisz być czasem......podobno ludzie zakompleksieni wyszukują na siłę wad u innych...może właśnie to wszystko tłumaczy...

a gdybyś tak spróbował nad tym zapanować, powstrzymać się od kąśliwości, przez jakiś czas chociaż? może zadziałałoby to w drugą stronę i choć część kompleksów by zniknęła? co, spróóóóbuj.......

przecież to forum nosi tytuł " POCHWALCIE się swoimi kuchniami". czy to ci nic nie mówi? zazwyczaj chwalą się osoby, które są choć trochę zadowolone z pokazywanego przez nie przedmiotu. tobie więc nie chodzi chyba o błyśnięcie swą fachowością, ale o zdołowanie innych i ....może...przyprawienie ich o kompleksy??????

może załóż forum "wklej fotkę to cię zgnoję"?

jakąś wiedzę z pewnością posiadasz. może nawet ktoś pokusiłby się o skorzystanie z niej? niestety, swoją postawą do tego nie zachęcasz, a szkoda....pozdrawiam :)

 

P.S. TEŻ CZEKAM NA NOWE KUCHNIE :yes:

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...