Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kasiorek piękna kuchnia

A blaty BOSKIE :-)

 

Mam do was pytanie czy takie cos z

http://images40.fotosik.pl/341/bd934e22b82f896c.jpg

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40116739

mogłabym zamontować do szfki narożnej takiej z katem 90st

Babka u której robimy kuchnie powiedziała mi ze moge zamontowac tylko takie kosze wysuwane-megic corner ale one kosztuja 1500zł albo zwykłe półki

Na razie mamy tyle wydatków ze nie za bardzo mnie stac na te cacka i myslałam ze zamontuje sobie takie cos z Ikeii a z czasem moze sobie ziemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) i tu jest pokazane jakie jest podejście wiedzy do realizacji ten kosz stosuje się do szafki DPR lub DPRPi kosze corner są tańsze kup z allegro a moving corner stosowany jest DPRP jeżeli miałbym wybierać to zastosowałbym składane fronty i z tego co piszesz to masz szafkę DPRP w połączeniu z inna szafką Edytowane przez ANSE72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANSE jak sam zauważyłeś nasz wiedza jest znikoma zatem nie jest stosowne używanie tu terminologi nieczytelnej dla rozmówców. Skoro jednak już użyłeś owych enigmatycznych skrótów DPR i DPRP to rozwiń je proszę, a wszyscy się czegoś od Ciebie nauczymy.

No i wytłumacz zwyczajnie koleżance w czym leży problem, będziesz wówczas pomocny, a nie tylko kpiąco-złośliwy.

Możesz dać link do moving corner, bo jakoś na allegro nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANSE jak sam zauważyłeś nasz wiedza jest znikoma zatem nie jest stosowne używanie tu terminologi nieczytelnej dla rozmówców. Skoro jednak już użyłeś owych enigmatycznych skrótów DPR i DPRP to rozwiń je proszę, a wszyscy się czegoś od Ciebie nauczymy.

No i wytłumacz zwyczajnie koleżance w czym leży problem, będziesz wówczas pomocny, a nie tylko kpiąco-złośliwy.

Możesz dać link do moving corner, bo jakoś na allegro nie występuje.

 

DLACZEGO twierdzisz KPIĄCO -ZŁOŚLIWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpiąco-złośliwy dlaczego jesteś to nie wiem, ale że jesteś to sam wiesz, bo wyedytowałeś treść na która zareagowałam.

Proszę raz jeszcze rozwiń przytoczone przez Ciebie skróty, chyba nie będzie to kłopot?

Podaj prosze również link do rozwiązania moving corner, może jest tańsze i lepsze, o magic-corner autorka postu sama pisała, więc po so wklejać jej link do rozwiązania, które z góry wyklucza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wszystko patrze ile kosztuje przez internet a tego nie zobaczyłam :bash:

Cena juz lepsza :)

 

Anse =oczywiście ze sie nie znam ;) trafiłam na to farum niedawno i zaczynam się dopiero uczyc -ale juz widze ze popełniliśmy mnóstwo gaf w wykończeniu domu

Ale nie mam czasu na studiowanie wszystkich watków od poczatku

W ogóle nie wiem co to jest to DPR/P ale bede miec właśnie taka jaką pokazałaś na zdjęciu

 

I oczywiscie dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bedzie dobry szafka DPRP jest to szafka o długosciach 800-100 jest to szafka którą stosuje się w połączeniu NAROŻNYM a nie jak Casse napisała < iż do szafki narożnej 90stopni > jest to wielka różnicą o czy teraz będzie wiedziała i pozostali forumowicze -ponieważ przy zamówieniu kosza zostałby zamówiony kosz który by nie pasował ;)i połączenia szafek stosuje się pilastry ,blendy w odsunięciu frontowym http://img203.imageshack.us/img203/6224/dsc01677jd.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us i tu njest taki kosz zamonto3any

Edytowane przez ANSE72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...