Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

MonkaD,

lewa strona przyjemna, spokojna, znalazłabym parę rzeczy, które u siebie zrobiłabym inaczej, np. nie zrobiłabym schodków z plytek, ale efekt ogólny fajny. Lewa strona trochę gorzej - niestety stalowe, wolnostojące chłodziarki to nie moja bajka. Wolałabym podwójny słupek z lodówką w zabudowie.

Markoto,

nie widzę tam magic cornera, chyba tam są dwa le mansy. Mam pytanie odnośnie blatu, z czego jest zrobiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Blat jest dębowy, kupiłam go w dlh. Chciałam żeby kuchnia była jak najbardziej wygodna. Uchwytu pod zlewem na maskownicy nie zrobię, bo niewygodnie by mi się tam stało. Pod maskownicą znajduje się jedna wysuwana szuflada na śmietniki, front jest podzielony na pół, w sumie nie wiem dlaczego. Myślałam nad uchwytem drugim pod spodem, zobaczymy. Wiem że lodówka nie pasuje ale ja tak lubię srebrne :) i magnesy na niej :)

Żałuję że zrobiłam schody z płytek, ale nie wiedziałam jak te płytki zakończyć.

Ściany nie są szare, malowałam Duluxem - oliwkowy gaj.

Edytowane przez MonkaD
mm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markoto kuchnia przepiękna. Najbardziej podoba mi się szkło na ścianie a za nim tapeta.... piękna tapeta :)

 

dzieki :)

to juz kolejny raz kiedy sobie cos wymyslam, ten pomysl to biala kuchnia, miala taka Irma i jeszcze chyba jedna osoba a potem wyszlo jak zwykle czyli okazalo sie ze wszyscy maja biale kuchnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markoto,

nie widzę tam magic cornera, chyba tam są dwa le mansy. Mam pytanie odnośnie blatu, z czego jest zrobiony?

bo tam sa le mansy chodzilo mi o pokazanie do jakiej szafki stosuje sie magic corner i le mans-nie jest to szafka w ksztalcie litery L tylko szafka prosta wypelniajaca naroze

Blat jest z pfeiderera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markoto dzięki za zdjęcia. W moim wątku, ciut niżej pytam właśnie jak rozwiązać sprawę szkła wysokości mniej więcej 50cm, a okapu, który wisi na wysokości 80cm. Zostanie tam pusty pas, a widzę, że ty dałaś szybę. Przynajmniej teraz wiem jak to wygląda :)

 

Mam pytanie o szczegóły szyby. Jaka? Jak zamocowana? Czy to jest tapeta i na nią tylko szyba czy tapeta pomiędzy szybami? Czy coś jest pod tapetą co wyrónuje ściany? Czy brud nie wchodzi za szybę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybe mozna wycinac tez z jednego kawalka ale naroze wklesle robi sie tak ze najpierw nawierca sie dziure i wtedy to naroze nie jest pod katem prostym tylko wyoblone. Nie podobalo mi sie to wiec wolalam zrobic z 2 kawalkow.

 

Szyba jest hartowana mocowana na kotwy z uszczelka i zaslepka - to najtansza wersja mocowania, sa tez tzw rotule ze stali nierdzewnej ale koszt to ok 50zl za punkt.

Pod szyba jest tapeta, nie ma nic wyrownujacego dlatego w niektorych miejscach widac ze tapeta bardziej przylega. brud na razie nie wchodzi , za to niestety wchodza robaczki a ze mam wzorki to nie moga wyjsc :) nie ma ich tak duzo ale pojawiaja sie :)

Szybe jesli jest lakierowana mozna kleic wtedy wychodzi to taniej bo nie placi sie za otwory i kotwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na scianie?? jest szklo

http://i704.photobucket.com/albums/ww42/markotomurator/DSC_8560.jpg

 

http://i704.photobucket.com/albums/ww42/markotomurator/DSC_8558.jpg

 

http://i704.photobucket.com/albums/ww42/markotomurator/DSC_8463.jpg

 

Markoto - ja mam pytanie odnośnie frontów w dolnych szafkach - czy są na równo z blatem czy wchodzą pod blat? jesli tak to ile ? bo na zdjęciu wyglądają na zrównane;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fronty sa troche cofniete wzgledem blatu ale nieduzo

wlasciwie dopiero etraz zwrocilam uwage na to :)

tu widac na granicy z piekarnikiem jak niewiele sa cofniete

http://i704.photobucket.com/albums/ww42/markotomurator/DSC_8272.jpg

Edytowane przez markoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...