Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Markoto!

Nie wiem czy cieszyć się czy smucić po zobaczeniu Twojej kuchni.....Jest piękna-ale mam bardzo podobny projekt :).Też białe,lakierowae szafki i tą samą tapetę.Już ją kupiłam w LM:).Blaty też będą szare tylko jaśniejsze.Nawet układ kuchni mamy podobny :)U mnie ta tapeta będzie jeszcze na całej ścianie wokól okna oraz na dużej ścianie w salonie.Czy Ty masz jeszcze gdzieś tą tapetę?A może jakieś rady,sugestie-na zasadzie co bym zrobiła a czego już nie.....? :D

Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Twoja elegancka kuchnia utwierdziła mnie w przekonaniu,że dokonałam właściwego wyboru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Lady dzieki :)

 

Ta tapeta jest tylko w kuchni ale podoba mi sie niezmiennie :)

 

Teraz zdecydowanie zrobilabym wieksza kuchnie :D

 

W zasadzie jestem zadowolona, teraz zlew kupilabym ten czarny a nie szary w polaczeniu z tym blatem wygladalby lepiej, albo zakupilabym blat aluminium do tego zlewu.

Dosc dlugo mi zeszlo na projektowaniu kuchni, wycisnelam z niej wszytsko co mozliwe :D jest wygodna i wszytsko mam pod reka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybe mozna wycinac tez z jednego kawalka ale naroze wklesle robi sie tak ze najpierw nawierca sie dziure i wtedy to naroze nie jest pod katem prostym tylko wyoblone. Nie podobalo mi sie to wiec wolalam zrobic z 2 kawalkow.

 

Szyba jest hartowana mocowana na kotwy z uszczelka i zaslepka - to najtansza wersja mocowania, sa tez tzw rotule ze stali nierdzewnej ale koszt to ok 50zl za punkt.

Pod szyba jest tapeta, nie ma nic wyrownujacego dlatego w niektorych miejscach widac ze tapeta bardziej przylega. brud na razie nie wchodzi , za to niestety wchodza robaczki a ze mam wzorki to nie moga wyjsc :) nie ma ich tak duzo ale pojawiaja sie :)

 

 

Szybe jesli jest lakierowana mozna kleic wtedy wychodzi to taniej bo nie placi sie za otwory i kotwy.

 

podam Tobie stronke szklarza i On wyjasnin jak sie wycina kąty :) -pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to wszystko przez Was.

Nawet nie myslalam o jasnej kuchni. Ale naogladalam sie Waszych i chcialam biala, potem czarna, a potem zobaczylam Anjimen i zostala jasminowa.

 

Mi forum też wyprało mózg i zmieniło moje wyobrażenie o wnętrzu mojego domu zupełnie, ale na pewno na plus:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku, piękna ta Twoja kuchnia. Jedyny zgrzyt to brak symetrii szafki pod zlewem względem zlewu i okna (podział ne w jednej linii). Poza tym super.

 

Widzę że nie chcesz abym pisał na priv więc napiszę tu -oj raczej bym przystawał za |Tym co jest - co jest ewentualnie zmiana szufladowej na front 713 x 396 aby była zachowana ciągłość szafek > Natomiast wedle wszystkiego jest ok i TAK MA BYĆ -INNI MOGĄ SIĘ WZOROWAĆ a jezeli masz inna wizję to też to bym chciał zobaczyć może się okazać ładniejszym rowiązaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze taka nei do konca - brak rolet, szkłą za indukcja i fototapety.

Ale jest :-)

http://ela.skoworodko.pl/dom/image/dom_wrzesien/16/6_08.jpg

 

O, Boze Elzbietkask, myslalam, ze to moja kuchnia:)

http://img716.imageshack.us/img716/9254/hpim4098r.jpg

Edytowane przez ellaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...