Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hm... ekspres... albo fajna kawiarka może...

no nie wiem, mi się rolety nie podobają w tego typu kuchniach. moim zdaniem pasują do mieszkania studenckiego czy takiego, no nie wiem jak to określić, bohemowego, ale nie do bardzo nowoczesnej, eleganckiej kuchni. trącą prowizorką i półśrodkiem. chyba się do nich nie przekonam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze piękna kuchnia, totalnie moje klimaty, pięknie, schudnie i elegancko, bez żadnych niepotrzebnych rzeczy, mam tylko jedno pytanko nie wolałeś okien niżej osadzonych aby połączyły sie z blatem?

 

Może to mylne, ale mielismy wrażenie, że wszystko bedzi tak strasznie widoczne z zewnatrz. Dlatego decyzja o takiej wysokości. Wg mnie mogłoby być jeszcze troche wyżej, ale wyszło jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plebus piękna kuchnia :)

Mam pytanko co do frontów - z czego masz je zrobione?

 

I zdradź jak Ci się użytkuje takie uchwyty jak masz przy lodówce zabudowanej?

 

Fronty zrobione są ze szkła, jest ono naklejane całościowo na płytę mdf. Niektórzy propnują szkło na ramkach aluminiowych lub mdf, ale na ramkach. Wtedy istnieje ryzyko, ze jesli coś źle się w szafce ułoży i mocno dopchniemy szufladę, czy szafkę, że potłucze się front, szkło klejona na płycie jest bezpieczniejszym rozwiązaniem, bo ewentualna rzecz udeży w plytę, nie bezpośrednio w szkło.

 

Uchwytów się bałam, ale teraz jestem bardzo zadowolona. Normalni mi się je użytkuje, trochę ciężej jest otorzyć front z lodówką niż inne, ale łatwo się je chwyta. Mój 1,5 roczny syn już też się nauczył, niestety:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to mylne, ale mielismy wrażenie, że wszystko bedzi tak strasznie widoczne z zewnatrz. Dlatego decyzja o takiej wysokości. Wg mnie mogłoby być jeszcze troche wyżej, ale wyszło jak wyszło.

 

Wg mnie bardzo fajnie wyszło - macie pod oknem miejsce na gniazdka. Ja szaleję od pół roku, bo nie mam gdzie gniazdek wsadzić. Na chwilę obecną wirtualnie wsadziłam je do szuflady ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za okna! padam z zazdrości

nie moje kolory, ale muszę przyznać, że kuchnia robi wrażenie.

jakiej szafki brakuje? tj. jaki będzie front? czyżby (znienawidzona przeze mnie) roleta a może coś bardziej klasycznego?

 

Bakuje szafki tam gdzie jest wnęka w kominie. Bedzie z czarnego szkła jak wyżej, została do zamontowania po montażu blatu.

Żadnych rolet nie planuję, a postawienie tam expresu byłoby rozsądne, natomiast niewygodne w użyciu. Prawą ręką zwadzałoby się o kant/róg szafki komina.

Czajnika tez tam nie wstawie bo paruje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plebus....fenomenalnie!!!!!!!!!!!!!!! Układ kuchni identyczny jak u mnie. Moze to ten sam projekt? Z tym,że u mnie okna zaczynają się równo z blatem i mają wysokość 70cm. A na ścianie na wprost okno ma długość 3m. mam pytanie a zarazem prośbę o zdjęci drugiej strony kuchni, bo w Twoim oknie widzę odbicie moich ulubionych lamp określonych przez jedną z forumowiczek jako "gluty" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...