Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

racja, u mnie też jest taki licznik wsteczny. i w każdej zmywarce tak miałam ( ale olśnienie;) ). w sumie to nie pamiętałam o tym, bo nigdy chyba nie było mi to potrzebne... ale poważnie, to chyba każdy ma, co lubi. jeżeli panel komuś się komponuje z całością, jego wola :D

p.s. te z panelem TEŻ piszczą :)

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek okno w mojej kuchni ma 3m długości.Chcę je zrobić bez podziałów i nie otwierane .Otwierać będę okno obok, które ma 1m szerokości

 

Uuaa - to kolos! Super będzie! Moje prawie połowę krótsze... ale też i niższe :cool:, więc może też będzie fajne...

 

Takie z zakrytym panelem mają czerwone światełko świecące na podłogę jak pracują ... ;)

 

pozdrawiam, majki

 

Moja ma taki ukryty i nie świeci. Nie musi... jest tak głośna, że nie ma wątpliwości, że pracuje ;)

A sygnał... powiem tylko, że przy zakupie nowej zrobię wszystko, żeby sprawdzić jak to wyje :roll:

 

Ale najnowsza to ona nie jest, więc już tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytaliście instrukcje? W swojej wyczytałam że ten dźwięk da się ściszyć lub całkowicie wyłączyć - i skorzystałam z tej rady bo moja fabrycznie też była ustawiona na wycie :p Co mnie jednak denerwuje w tej zmywarce i nie da się z tym nic zrobić to to, że nie wyłącza się po zakończeniu zmywania. Muszę za każdym razem otwierać drzwiczki i wyłączyć panel przyciskiem :( (mam siemensa)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz... to tym bardziej będę nalegać na sprawdzenie (kiedyś tam, w bliżej nieokreślonej przyszłości...), nie wiem jak to zrobią, bo musi teoretycznie się zakończyć mycie, żeby zawyło...

Lub przynajmniej niech pokażą (sprzedawcy w sensie) jak się to to wyłącza ;)

 

 

Moja umarłego mogłaby zbudzić. A myję głównie późnym wieczorem, w nocnej taryfie:oops: Sąsiedzi się chyba przyzwyczaili lub nie słyszą... może... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytaliście instrukcje? W swojej wyczytałam że ten dźwięk da się ściszyć lub całkowicie wyłączyć - i skorzystałam z tej rady bo moja fabrycznie też była ustawiona na wycie :p Co mnie jednak denerwuje w tej zmywarce i nie da się z tym nic zrobić to to, że nie wyłącza się po zakończeniu zmywania. Muszę za każdym razem otwierać drzwiczki i wyłączyć panel przyciskiem :( (mam siemensa)

 

No właśnie moja nie ma takiej opcji, chyba, żeby jakieś kabelki dziabnąć, ale woleliśmy nic nie dłubać i tak już zostało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...