Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam !

U nas wygląda to tak, te drzwi wkomponowane w ścianę prowadzą do spiżarni podręcznej.

Zdjęcie nie objęło ale wcześniej od strony patrzącego będzie stół z krzesłami i półka na ścianie na różne różności :).

Wnęka obok mikrofali oświetlona LED.

Obok lodówki wysokie cargo, na dole zmywarka i dalej półki na talerze i garnki.

W wyspie kosz (naprzeciw zmywarki), i schowek pod zlewozmywakiem, poza tym 6 szuflad o szerokości 110cm, blaty granitowe.

O góry nad lodówka półka (ale ja z niej korzystam z racji wysokości), potem 2 półki i duża wnęka w spiżarni (głęboka na 100cm, otwarta do góry więc można bardoz wysokie rzeczy wstawić ale i też dla wysokich ludzi raczej).

 

Nam się podoba a oceny chętnie wysłucham.

>http://images46.fotosik.pl/340/4f808f318f6a1d3bmed.jpg

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na wyborze zmywarki. I ze względów estetycznych myślałam o tym aby wziąc taką, która ma przyciski ukryte. Czy ona ma jakieś wady w stosunku do tej, która ma panel na wierzchu? jest to zwywarka do zabudowy oczywiscie.

Dzieki!

 

Dla mnie tylko 1: nie wiem ile czasu pozostało do końca, ale średnio mnie to interesuje, można podejrzeć w trakcie mycia. Mam swiatełko, które wskazuje na to, że zmywarka pracuje. Jest bardzo bardzo cicha Jak skonczy prace, daje sygnał dźwiękowy.

 

Uchwyty mam, łatwo się otwiera, nie wiem jak z frezowanymi.

Dodatkowy plus to taki, że moje dziecko nie jest w stanie mi nic pokręcić, ponaciskać i tym samym poprzestawiać, co czyni namiętnie w pralce.

No i ładnie wygląda.

 

Siemens 64M001EU XXL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam zmywarke z zakrytym panelem, uwazam to za ladniejsze rozwiazanie, wiem ile czasu bedzie trwal program bo to sie wyswietla podczas wybierania programu, wiec wiem mniej wiecej o ktorej sie skoczy, informacja co do minuty jest mi zbedna :) swiatelko sie swieci,zmywarka informuje kiedy sie skonczylo i jest bardzo cichutka ale pod warunkiem ze sie ja podlaczy do osobngo odprowadzenia kanalizacyjnego a nie do syfonu w zlewie :) tez mam siemensa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałam tylko i wyłącznie z odkrytym panelem. Podobał mi się taki panel. Ale stanęło w końcu na zmywarce z zakrytym panelem i jestem mega zadowolona. TYlko taki i inny. Wygląda rewelacyjnie, tzn. tak jak szafka :) Nie widać, że tam jest zmywarka, wszystko stanowi jedną całość. Wad nie ma żadnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może z innej beczki nt zakrytych paneli od zmywarki. Ja w przyszłości będę miała taką. Teraz muszę się nieźle nagimnastykować żeby wybić z głowy mojemu dziecku włączanie zmywarki, poklika, poprzyciska i zmywarka włączona. Trzeba było pomyśleć o blokadzie dla dzieci lub z zakrytym panelem, ale jak kupowaliśmy zmywarkę nie byłam nawet w ciąży a nie pomyślałam, że to taki "mały problem". Człowiek uczy się na własnych błędach. A może ja mam takie "dowcipne" dziecko. Ale zawsze jest taki okres kiedy dziecku trzeba wytłumaczyć, że nie wolno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może z innej beczki nt zakrytych paneli od zmywarki. Ja w przyszłości będę miała taką. Teraz muszę się nieźle nagimnastykować żeby wybić z głowy mojemu dziecku włączanie zmywarki, poklika, poprzyciska i zmywarka włączona. Trzeba było pomyśleć o blokadzie dla dzieci lub z zakrytym panelem, ale jak kupowaliśmy zmywarkę nie byłam nawet w ciąży a nie pomyślałam, że to taki "mały problem". Człowiek uczy się na własnych błędach. A może ja mam takie "dowcipne" dziecko. Ale zawsze jest taki okres kiedy dziecku trzeba wytłumaczyć, że nie wolno.

 

Moje ma tak samo. Widocznie też takie dowcipne.

Gorsza sprawa że też sobie tak klika na piekarniku. Na szczęście jest elektryczny, ale i tak musze pilnować bo nieraz się nieźle nagrzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie z piekarnikiem mam tak samo. Ale znacznie trudniej go uruchomić niż zmywarkę. Najwyżej przestawi zegar, itp. Ale piekarnik chyba z raz włączył. To się cieszę, że nie tylko moje dziecko takie dowcipne. Ale przestrogę na przyszłość mam. Piekranik wysoko, zmywarka z panelem zakrytym. Włączniki od płyty trudno dostępne dla dzieci. Jakby komuś coś jeszcze przyszło do głowy jak zabezpieczyć kuchnię przed ciekawskimi proszę o wskazówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o czymś takim myślałam

 

http://lh5.ggpht.com/_jdUb2qEpdVs/TMle-ooth2I/AAAAAAAAGyY/ZrCpzQXEjwQ/popup_kla0186.jpg

 

Emól dobrze kombinowałaś lecz w takim przypadku tylko HF a nie HL ,ponieważ HL stossuje sie do frontów o wysokości 355 -496 a z tego co widzę koleżanka ma wysokość 713 i tu raczej powinien być zastosowany HF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój maluch podobnie z tymi guziczkami, zmywarka, piekarnik, ostatnio nauczyła sie otwierać lodówke...całe szczęście ze do pralki sie nie pcha bo jest w zamykanej pralni...ale jednak wole z odkrytym panelem, bardziej mi sie podoba, poza tym kurcze mam wrażenie - a przynajmniej u mnie tak jest-ze górna krawędź też sie czasem ubrudzi podczas zmywania-te panele sa jakos inaczej zabezpieczone ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie kuchennie, kupiłam pralkę z blokadą na dzieci, droższa była, ale znam się na dzieciach zwłaszcza swoich i wiedziałam, że guziczki pralkowe żyć nie dadzą maluchowi.

Blokada jest na guziczki ale na pokrętło już nie, siemens firma,a pokrętłem można włączyć-wyłączyć i zmienić program. Jak można coś takiego sprzedawać jako sprzęt z blokadą, idioci jacyś, no sorry, ale wkurzyło mnie to dosyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem wybor zatwierdzam - bedzie bez widocznego panelu. Bo widze, ze i kiedysiejsze pociechy beda mialy mniej rozrywki [chyba ze beda ja otwierac w trakcie mycia].

piekarnik bdize wysoko wiec nie powinno to byc zagrozeniem dla potencjalnej dzieciny, a jak tam dostanie to juz bedize miala taki wiek ze nie trzeba bedize tlumacyzc nawet.

mysle o plycie indukcyjnej...a moj luby cos wczoraj zaczal marudzic ze p oco - ze moze ceramiczna wystarczy .... :bash: no i musialam tlumaczyc ze t onie tylko dlatego "ze ja tak chce" ale ze oszczednosc, ze bezpieczenstwo dla potencjalnych dzieci.... etc, etc ... oby tylko ta sile dalo sie tam podciagnac [wiem ze mozna tez na zwykly prad, ale moze na sile bedize lepiej.... ]

 

no i w ogole to wczoraj wybralam sprzet do kuchni. wyszlo mi 6 rzeczy, a lubego zapytalam sie czy akceptuje i powiedzial ze tak [bardziej chdzilo o kwestie kosztu, ale przeciez za 500 pln to kuchni nie zrobimy!]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze beda ja otwierac w trakcie mycia

 

mysle o plycie indukcyjnej...a moj luby cos wczoraj zaczal marudzic ze p oco - ze moze ceramiczna wystarczy .... :bash: no i musialam tlumaczyc ze t onie tylko dlatego "ze ja tak chce" ale ze oszczednosc, ze bezpieczenstwo dla potencjalnych dzieci.... etc, etc ...

 

Trzeba troche siły żeby to szarpnąc, malutkie nie otworzy, tak po swoim mniemam.

Tez mamy indukcję, wiem, że nie jest bezpieczna dla osób z rozrusznikiem serca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie kuchennie, kupiłam pralkę z blokadą na dzieci, droższa była, ale znam się na dzieciach zwłaszcza swoich i wiedziałam, że guziczki pralkowe żyć nie dadzą maluchowi.

Blokada jest na guziczki ale na pokrętło już nie, siemens firma,a pokrętłem można włączyć-wyłączyć i zmienić program. Jak można coś takiego sprzedawać jako sprzęt z blokadą, idioci jacyś, no sorry, ale wkurzyło mnie to dosyć.

 

Mam boscha i dokładnie to samo, pstryczków nie powciska, ale pokrętłem zmieni wszystko:/ I sie zastanawiaj na jakim etapie było pranie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżanka ma ukryty panel przy frezowanych uchwytach i większego problemu nie ma, ale ja bym się na takie rozwiązanie nie zdecydowała chyba.

najlepiej idźcie do jakiegoś studia kuchennego i zobaczcie w praktyce, czy takie coś wam odpowiada (mnie irytuje sposób w jaki trzeba ułożyć palce :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...