Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jejku! To jak w końcu z tym zakrytym panelem - pytam użytkowniczki frezowanych mebli - nie ma problemu z otwieraniem czy jest??? Bo wolałabym zakryty ale jak mam się szarpać ze zmywarką i zapierać nogami w celu otwarcia to wolę odkryty :)

Mam zakryty i nie szarpie sie ze zmywarka, jest super. Poprzednio mialam panel odkryty i tez bylo dobrze. Co kto lubi, dla mnie nie ma znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie krytyka, lecz moje spostrzeżenie, dotyczące zmian, które wprowadziłabym pod swoim kątem :D

A z tego co zauważyłam, to naaaajłatwiej jest bezczelnie i bez taktu krytykować i zrzędzić, czepiając się personalnie posiadaczy, a nie tylko mebli.

Ja chociaż odważyłam się pokazać swojego "bubla" ;). A ty , znawco i fachmanie, gdzie wkleiłeś swoją kuchnię? Boisz się, czy zdajesz sprawę z fuszery i dlatego pastwisz się nad innymi?

BTW, moja kuchnia jest dla mnie boska i podoba mi się ogromnie!!!! W końcu wszystko sama komponowałam :p Poza jednym szczegółem powieliłabym ją, bez chwili zastanowienia :yes::yes::yes:

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane uczucia co do kuchni konisko, bo niby wszystko fajne, biel ok, drewno ok, ale jednak coś zgrzyta. Wejście do spiżarni nie do końca mi się jednak podoba. Kuchnia na pewno nie jest brzydka, ale jakaś taka chaotyczna dla mnie.

 

Mam podobne odczucia patrząc na tą kuchnię trochę haos,(może brak symetrii??)jak dla mnie za mało blatu,szafka nad piekarnikiem wolałabym aby była na równi z drzwiami,blat dałabym gładki.Ciekawa jestem co jest na ścianie z prawej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się kuchnia konisko nie podoba - ani układ sprzętów (ah te maratony wkoło wyspy), ani kolorystyka. lubię przejrzystość tymczasem nie wiem, czy ty miało być nowocześnie (co sugeruje biel) czy tradycyjnie ("kolor" wyspy i el. drewniane) i do tego widzę co najmniej 6 kolorów (biały, drewno, blat, czarny piekarnik i mikrofala, stalowy okap, grafitowa lodówka). nie odpowiada mi też sposób ukrycia drzwi do spiżarki (moim zdaniem wcale nie sa ukryte).

słowem - brakuje mi w niej spójności i nazwijmy to "1 motywu przewodniego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na wagę złota, a raczej otwierania okna :/ jaką wysokość powinny mieć wygodne szafki stojące? Wys z blatem.

 

I jeszcze pytanie do osób posiadających lodówkę side by side stojącą w towarzystwie innych sprzetów i szafek (np tak jak u efilo) Czy to prawda, że żeby ta lodówka się dobrze otwierała i był do niej wygodny dostęp musi wystawać nieco i że dookoła musi być zostawiona szpara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...