Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No nareszcie odblokowali!!! Nie mogłam Ci efilo podziękować! Niestety jeśli myślę, że wiem jaką masz lodówkę, a wydaje mi się, że wiem ;) to niestety jest poza moi zasięgiem-a jako jedyna, moim zdaniem- wygląda dobrze w zabudowie. Inne znane mi modele wyglądają, delikatnie mówiąc- kiepsko. No dla mnie nie do przyjęcia. Stanie chyba na lodówce do zbudowy libherra. Jako chyba jedyna do zabudowy ma kostkarkę! A może znacie jeszcze jakieś, które też mają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na lodówce Efilo nie jest napisane wlasnie Liebherr ?

hmm, no właśnie, mnie się wydawało, że się dopatrzyłam tam napisiku liebherr i na ich stronie widziałam łudząco podobną do tej efilo...

jestem dopiero na początku drogi wybierania lodówki i urządzania kuchni, ale pewne decyzje już muszę podjąć, choć jak widzę bez przeróbek się pewnie nie obejdzie...

 

dzięki ANSE, ale ja nadzień dzisiejszy szukam albo lodówki do zabudowy z kostkarką albo sbs, ale taką, żeby nie wystawała 10cm przed szafki.większość ma drzwiczki mniej więcej tej szerokości i żeby lodówka się otworzyła, to muszą całe wystawać.

Edytowane przez olgusieniunieczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieć jeszcze jedną szafkę ze szkłem nad stołem - taką na szklane rzeczy itp. więc to by niejako współgrało ze sobą. Ale jak wyrzucę to szkło z szafki to czy nie będzie jeszcze bardziej klasycznie? Muszę jeszcze sprawdzić czy to szkło miało być w ramce drewnianej czy aluminiowej, bo juz nie pamietam...

Blat będę miała na jednej wysokości.

A czy do tej kuchni pasują tylko małe płytki czy jakieś większe też mogą być? straaasznie podoba mi się Alabastrino...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze!!!

Przede mną jeszcze chwila do zakupu sprzętu AGD, jednakże już zaczynam się rozglądać. Na początek interesuje mnie płyta grzewcza - postawiliśmy na gaz, ale płyta ma być ceramiczna, co daje nam płytę gazową ceramiczną.

 

I tu proszę nie mylić z płytami pół na pół gazowo-elektrycznymi ani gazem na szkle.

 

Interesuje nas gaz przykryty w całości płytą ceramiczną. Znalazłam takie rozwiązanie w firmiy DYNAXO, robią płyty gazowe ceramiczne do campingów i na tej bazie zrobili 2 warianty domowe: płytę Dyna Cook X5 i X2 (odpowiednio z 2 i 5 palnikami). W związku z powyższym mam następujące pytania:

1. Czy ktoś z Was ma taką płytę i jak się ona sprawdza w praktyce? (a jeśli jest z Wrocławia lub okolic, to czy możnaby było "ją zwiedzić"?)

2. Czy widzieliście jakieś inne płyty gazowe ceramiczne ? (Widziałam jeszcze ofertę Mastercook-a, ale na jakiejś stronie o kuchenkach, a na stronie Mastrecook-a niestety nic na ten temat nie ma)

 

Pozdrawiam i czekam na wieści

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...