Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

ja mam jeszcze na celowniku to:

http://www.marmur.com.pl/marmur/w_polska/03_nasza_oferta.htm

 

oraz zakład, nie pamiętam nazwy, w Sukowie Papierni, jadąc od Kielc po prawej stronie, szyld mają przy drodze, łatwo znaleźć.

 

Wiem, że spory zakład kamieniarski jest też na Cedzynie, niedaleko cmentarza, http://www.arsgranit.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anse

z całym szacunkiem, ale translatory posługują się algorytmami, a używanie języka to jednak proces myślowy. jeśli chcesz być przyrównany do robota, który myśli zero-jedynkowo... to już twój wybór.

a moja uwaga nie miała być złośliwa. twój nick padł, bo kiedyś gdzieś już o tym napomknęłam, że cieżko cię zrozumieć. z reguły piszesz dosyć długie wypowiedzi i nie używasz niemal żadnych kropek i przecinków. nie jestem drobiazgowa, nie czepiam się każdego dobrze czy źle umieszczonego przecinka - ale to naprawdę dodatnio wpływa na odbiór wypowiedzi.

 

 

Duś napisz mi w jakim miejscu postawiłabyś , znaki przestankowe w moich wypowiedziach ?

 

I Pytanie ? Co rozumiesz , przez słowo < Twój nick padł >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli robicie sobie kuchnię to "mówię poważnie" bo się znam fronty tylko białe!!!! a dlaczego to już nie będę pisała wystarczy spytać w studiu kuchennym jak ktoś potrzebuje jeszcze porady w jakiejkolwiek sprawie to się serdeczne polecam znam się na wszystkim ale uzasadniać swoich racji nie będę bo NIE Edytowane przez e-mól
błędy interpunkcyjne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...