Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A ja do sprzedaży mieszkania przygotowałam kuchnię z niedrogich mebli Bodzio i uważam, że jak za te pieniądze to wyszło ok.

 

http://lh5.ggpht.com/_gKNnmRpf_WQ/TNsaoDAdtCI/AAAAAAAAAXs/uZtIfvDLDcw/s720/100.jpg

 

No i E-mól ma rację, białe fronty są wbrew pozorom bezpieczniejsze. Mam koleżankę, która zawodowo projektuje wypasione kuchnie więc i sobie też zaprojektowała. Połączyła ciemne lakierowane fronty zebrano i czarne. Paluszki jej córeczki i całej rodzinki widać przepięknie...

Edytowane przez Z-35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeśli robicie sobie kuchnię to "mówię poważnie" bo się znam, fronty tylko białe!!!!, a dlaczego to już nie będę pisała wystarczy, spytać w studiu kuchennym.

Jak ktoś potrzebuje jeszcze porady w jakiejkolwiek sprawie to się serdeczne polecam, znam się na wszystkim, ale uzasadniać swoich racji nie będę bo NIE.

 

leze :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

test na inteligencję emocjonalną

Dlaczego e-mól nie chce uzasadniać swoich racji

a. bo jest tak wysokiej klasy specjalistą że za poradę trzeba słono zapłacić

b. bo nie jesteście godni aby korzystać z mojej wiedzy

c. na znaną melodię..."a ja wiem ale Wam nie powiem, trala la la"

d. bo GÓWNO się znam tylko próbuję się tu dowartościować kreując swoją osobę na sama jeszcze nie wiem co, ale na pewno tak żebyście mnie podziwiali i dopraszali się o porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulek

Ja nie rozumiem o czym Ty piszesz, ja tu teraz jestem od udzielania porad, jeśli sobie życzysz to mogę się z Tobą podzielić moimi uwagami co do układu w projekcie Twojej kuchni

wbrew pozorom będą one konstruktywne i nie muszą być udzielane na pw

 

:jawdrop:

 

Ok - odpuszczam, bo zaczynam się bać, że ty tak na serio :eek:

 

Ale uwagi do mojego projektu przyjmę z pokorą ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko jest dobrze zainstalowane to nic nie ma prawa cieknąć a jak dobrze zainstalować to trzeba spytać hydraulika

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hydraulik

 

Anulek, tu wszystko jest jak najbardziej serio tu sami poważni ludzie.

Ja bym ten kąt za wyspą zabudowała aż do okna, taką mikro spiżarenkę bym tam zrobiła, bo on i dziwny i niepraktyczny jest.

Czy planujesz krzesła przy wyspie od strony okna?

No i przeszklone szafeczki ani ładne ani praktyczne, ale to już kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko jest dobrze zainstalowane to nic nie ma prawa cieknąć a jak dobrze zainstalować to trzeba spytać hydraulika

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hydraulik

 

 

 

ALBO

 

Domyślnie

 

raz robił "fachowiec" słabo zeszlifował więc efekt słaby

później inny "fachowiec" samym utwardzaczem poprawił wrrrr

i sama na koniec to wszustko zeszlifowałam i zaolejowałam, tylko miejscami trochę za dużo nałożyłam, ale generalnie nic trudnego, więc jak fachowiec samozwańczy to już lepiej się przyłożyć i samemu zrobić przynajmniej dokładnie będzie

 

Musisz założyć wątek jak prawidłowo wykonać to i OWO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z ciebie extra szpieg

No właśnie nie będę zakładać tylko tu mam zamiar służyć radą i dobrym słowem, mam nadzieję, że nie będzie nam za ciasno we dwoje.

Ale co dwie "mądre" głowy to nie jedna, pomyśl ile teraz ludzie będą mieli z nas pożytku, razem góry przeniesiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z ciebie extra szpieg

No właśnie nie będę zakładać tylko tu mam zamiar służyć radą i dobrym słowem, mam nadzieję, że nie będzie nam za ciasno we dwoje.

Ale co dwie "mądre" głowy to nie jedna, pomyśl ile teraz ludzie będą mieli z nas pożytku, razem góry przeniesiemy.

 

pope zostawiam Tobie , mnie do Ciebie daleko , więc pozostanę w Cieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...