Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

jeśli robicie sobie kuchnię to "mówię poważnie" bo się znam fronty tylko białe!!!! a dlaczego to już nie będę pisała wystarczy spytać w studiu kuchennym jak ktoś potrzebuje jeszcze porady w jakiejkolwiek sprawie to się serdeczne polecam znam się na wszystkim ale uzasadniać swoich racji nie będę bo NIE

 

e-mól Brawo!!! :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Emól :lol2:

U mnie tez wyszly roznice pomiedzy parapetem okiennym a blatem, niewiele - ok 7cm ale doszlismy do wniosku, ze szafki wyzsze nie beda wygladaly dobrze, tak wiec zrobilismy 2 poziomy - i blat i parapet z olejowanego na bialo debu, okno bedzie mialo biala drewniana ramke - otworing okienny

kuchnia jeszcze nie gotowa ale co nieco widac

http://img34.imageshack.us/img34/3534/img1859t.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img573.imageshack.us/img573/910/img1792m.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...ileż mozna...to już dawno przestało byc smieszne :(

 

Dla mnie nigdy nie było, ale od początku żenujące i nudne, a przede wszystkim cholernie zaśmieca wątek.

Może petycję stworzymy w formie postu, który będziemy po kolei podpisywać w formie "odpowiedz z cytatem"

 

Leo zajrzyj do dziennika Anety tam wszystko znajdziesz, bo to jest wątek o kuchniach, przynajmniej kiedyś był :) póki się dwóch speców nie znalazło :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nigdy nie było, ale od początku żenujące i nudne, a przede wszystkim cholernie zaśmieca wątek.

Może petycję stworzymy w formie postu, który będziemy po kolei podpisywać w formie "odpowiedz z cytatem"

 

Leo zajrzyj do dziennika Anety tam wszystko znajdziesz, bo to jest wątek o kuchniach, przynajmniej kiedyś był :) póki się dwóch speców nie znalazło :) :) :)

 

emół jeżeli bedziesz miała odpowiednią wiedzę na Temat meblarstwa i innych związanych z budownictwa to możesz udzielać porad , a jak na razie piszesz to aby zrobić pope , Ale to czy ten poziom wiedzy co Ty reprezentujesz bedzie przekazany innym < nie wnikam . J eżeli jesteś tak obeznana w tej dziedzinie zapraszam czat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

test na inteligencję emocjonalną

Dlaczego e-mól nie chce uzasadniać swoich racji

a. bo jest tak wysokiej klasy specjalistą że za poradę trzeba słono zapłacić

b. bo nie jesteście godni aby korzystać z mojej wiedzy

c. na znaną melodię..."a ja wiem ale Wam nie powiem, trala la la"

d. bo GÓWNO się znam tylko próbuję się tu dowartościować kreując swoją osobę na sama jeszcze nie wiem co, ale na pewno tak żebyście mnie podziwiali i dopraszali się o porady

 

Głosuję na odpowiedź d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...