Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

el-ka ja bylam pewna ze na tego Rusta sie zdecydowalas

Niestety Rust odpadł razem z wieloma innymi tematami (patrz "Z czego zrezygnowaliście ..."). I tak dobrze, że zrezygnowaliśmy tylko z kuchni i kilku innych rzeczy, które wydawaly się poczatkowo wyjątkowo ważne, a teraz da się żyć i zastąpić czymś innym - w końcu to rzeczy materialne. Sąsiad na końcówce budowy to zrezygnował wpierw z żony, a potem w konsekwencji z domu i poszedł pod młotek jeszcze przed wykończeniem i zamieszkaniem (dom nie sąsiad !). :o

Do przedstawicielstwa Rusta w Gliwicach nic nie mam, obsługa miła, kuchnie fajne, kasy po prostu brakło.

Na szczęście parę innych rzeczy zamówiliśmy i zapłaciliśmy jak jeszcze nie dopadł nas totalny finansowy dołek. :lol:

Więc z tej rozpaczy i braku perspektyw poprawy finansów w najbliższych latach zamówilismy ostatecznie nawet nie BRW, tylko jeszcze tańszego drobniejszego producenta, ale przez tę samą firmę, która sprzedaje BRW. Ciąg kuchenny 420 (trzy szafki górne) i wnęka zabudowana z lodówką, dwoma słupkami - jeden na piekarnik i mikrofalówkę - wszystko razem 4000 zł + 10% za montaż. Wyglądać to ma coś ala ten Rust - proste ciemne fronty orzech, dużo szuflad. Wszystko oczywiście z płyty meblowej, ciemne w środku, boki szuflad metalowe, dno płyta.

Zobaczymy co to będzie. :-? :oops:

Gdzieś za cztery tygodnie kuchnia już będzie i wkleję zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Piękna ta Twoja kuchnia :) Palisander :)

Mój mąż taką chciał.... :) I ten super murek...

Marzyłam o takim gdzieś w mieszkanku... ale za mało miejsca... :(

Ja bym jednak te szafki w kuchni zrobiła po sam sufit,

bo kurz Ci się będzie zbierać... :) To jedyne, do czego można się przyczepić :)

Ogólnie jest SUPER! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mam pytanie nt tych szklanych drzwi....one mnie się strasznie podobają jednak wielu mi odradza ze względów praktycznych, mam tu na myśli trwałość, bezpieczeństwo, odbijane paluszki małych domowników, strach przed przeciągami itp. Zatem chciałabym zapytać kogoś z praktyką w ich użytkowaniu... jak się spisują. :D :D

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna ta Twoja kuchnia :) Palisander :)

Mój mąż taką chciał.... :) I ten super murek...

Marzyłam o takim gdzieś w mieszkanku... ale za mało miejsca... :(

Ja bym jednak te szafki w kuchni zrobiła po sam sufit,

bo kurz Ci się będzie zbierać... :) To jedyne, do czego można się przyczepić :)

Ogólnie jest SUPER! :)

 

Tej szpary juz nie ma, zniknęła jak ta nad dwuskrzydłowymi (spiżarka) drzwiami po lewej.

A fornir to jakas odmiana orzecha, ale faktycznie, juz kilkoro gości myslało, ze to palisander.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KiZ super piekna, zdaje się taka słoneczna.

mi tylko ten murek nie pasuje (przepraszam zazwyczaj nie krytykuję :oops: :oops: :oops: :oops: ) pomalowałabym go białą farbą, żeby została tylko faktura.

 

ale kuchnia śliczna

 

mam w środku jeszcze jeden taki akcent (obudowany stalowy komin na klatce schodowej, wolałem nie pstrzyc (a moze upstrzyłem własnie ;) )

zreszta z tej cegły mam cała elewacje i frontowe ogrodzenie, wiec bylby to farbowany lis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KiZ cudowna kuchnia! Szkoda tylko, ze wyrazisty wzor forniru nie ma kontynuacji na kazdym z frontow.

 

przy tym wzorze nie ma technicznej mozliwosci, fabryka nie gwarantuje ciaglosci:-? była jeszcze opcja poziomego ulozenia słojow, ale tu znow byl problem, bo ten fornir w poprzek dobrze wygląda tylko na niewysokich frontach, a ja mialem kilka dlugich, na ktorych dawał złudzenie falowania, co stwierdzilem naocznie

 

ps. dziekuje za wszystkie opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KiZ super piekna, zdaje się taka słoneczna.

mi tylko ten murek nie pasuje (przepraszam zazwyczaj nie krytykuję :oops: :oops: :oops: :oops: ) pomalowałabym go białą farbą, żeby została tylko faktura.

 

ale kuchnia śliczna

 

mam w środku jeszcze jeden taki akcent (obudowany stalowy komin na klatce schodowej, wolałem nie pstrzyc (a moze upstrzyłem własnie ;) )

zreszta z tej cegły mam cała elewacje i frontowe ogrodzenie, wiec bylby to farbowany lis ;)

 

a ja bym chaiała zobaczyć resztę :D :D :wink:

 

nie tyle o murek chodzi mi co o fugę, ale mną się nie przejmuj. jest ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...