Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy Szanowna Redakcja przeczytała wątek???

 

Poproszę Redakcję o zdefiniowanie dla użytkownika Anse określenia "merytoryczne rozmowy"!!!

 

Rozumiem, że "Redakcja" jest zła na użytkowników, że WSZYSCY są źli na JEDNEGO użytkownika?! Czy to o czymś nie świadczy?!

 

BTW punkt 4 g regulaminu:

"MURATOR S.A. nie redaguje wypowiedzi zamieszczanych na Forum, ale zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi (w całości bądź w części), które uniemożliwiają lub w znacznym stopniu utrudniają możliwości korzystania z portalu przez innych użytkowników,"

czy notoryczne zaczepki i całkowity brak odpowiedzi na konkretne pytania nie utrudnia innym użytkownikom korzystania z portalu?!

 

Wybaczcie mój post, ale nie mogę .... Zostaliśmy ochrzanieni za to, że mamy czelność powiedzieć, że nam się nie podoba :mad::mad::mad::mad:

 

Możesz wystąpić :popcorn:na drogę cywilną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szkoda , Ładna kuchnia < zlewozmywak AURA Teki :) lekki wałek z wylewką i lekko nie przemyślane rozwiązanie , ale to już czynniki wymuszone

czy to do mnie ta uwaga? zabudowy pod oknem nie ma, jest jedynie cos ala wyspa

Anulek kiedy projektowalismy nasz dom, planowalismy szafki gorne ale jak to w zyciu bywa plany sie zmienily i poki co szafek wiszacych nie bedzie, no chyba ze bedzie mi za ciasno...okno je ok, widze przez niego ogrod i wejscie do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulek kiedy projektowalismy nasz dom, planowalismy szafki gorne ale jak to w zyciu bywa plany sie zmienily i poki co szafek wiszacych nie bedzie, no chyba ze bedzie mi za ciasno...okno je ok, widze przez niego ogrod i wejscie do domu.

 

A to spoko - na zdjęciu jakoś tak mi się wydawało, że nic przez nie nie widać :oops:

 

Na ten moment nie potrzeba tam szafek wiszących ... Ładnie się to wnętrze zapowiada ... Czekamy na dalsze etapy w fotorelacji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ O POMOC

 

Witam ja tu poki co gościnnie, tez chętnie pochwaliłabym się swoja kuchnią jednak jestem dopiero na etapie projektu i tu mam ogromną prośbę do wszystkich wchodzących na to forum o oddanie głosu na projekt mojej kuchni i poproszenie również o to samo swoich znajomych :) http://promocje.ikea.pl/kuchniajakmarzenie/projekt/4cdb116c1656a.html z góry bardzo dziękuję Głosowanie trwa do 25 listopada ODDANIE GŁOSU TO 30sekund a każdy głos na wagę złota

Edytowane przez izabela1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiękuję :) za wszystkie głosy

 

PROSZĘ O POMOC

 

Witam ja tu poki co gościnnie, tez chętnie pochwaliłabym się swoja kuchnią jednak jestem dopiero na etapie projektu i tu mam ogromną prośbę do wszystkich wchodzących na to forum o oddanie głosu na projekt mojej kuchni i poproszenie również o to samo swoich znajomych http://promocje.ikea.pl/kuchniajakmarzenie/projekt/4cdb116c1656a.html z góry bardzo dziękuję Głosowanie trwa do 25 listopada ODDANIE GŁOSU TO 30sekund a każdy głos na wagę złota

Edytowane przez izabela1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny z tymi kuchniami to nie ma co startować "liderzy" i tak nabijają sztucznie głosy ... informatycy potrafią .... Od momentu wstawienia zdjęcia przez jednego z liderów w ciągu niespełna godziny weszło mu ponad 200 głosów w równych odstępach czasowych... bez ingerencji "w system" tego się nie da osiągnąć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny z tymi kuchniami to nie ma co startować "liderzy" i tak nabijają sztucznie głosy ... informatycy potrafią .... Od momentu wstawienia zdjęcia przez jednego z liderów w ciągu niespełna godziny weszło mu ponad 200 głosów w równych odstępach czasowych... bez ingerencji "w system" tego się nie da osiągnąć....

 

Kilku "liderów" już wywalono - może jeszcze kilku wyleci i będzie szansa - przynajmniej dla Izy :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulek to bardzo miłe co napisałaś:)

Atika masz racje, że liderom w zastraszającym i podejrzanym tempie rośnie ilość głosów, ale na to już nic nie poradzimy. Ja jeśli chciałabym cos wygrać to tylko w uczciwy sposób i wiem ,że nie mam szansy na glówną nagrode ale moze chociaż uda się wygrac garnki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...