Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anse albo cos krecisz albo nie masz pojecia o funkcjonowaniu forum bo nie otrzymalam odpowiedzi ani tutaj ani na priv;), poza tym dlaczego na priv skoro uwaga byla napisana tutaj a moje pytanie bylo bardzo proste i rzeczowe -zeby nie powiedziec banalne:) czy Twoja uwaga byla skierowana do mnie czy tez nie, wystarczylo odpisac TAK lub NIE....hm to chyba niezbyt skomplikowane;)

 

przepraszam najmocniej -prawda nie Tobie lecz agatass - za co przepraszam ale widzę ze coś z skrzynką wysyłkowa jest coś nei tak zbyt pełna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,

Czy ktoś może z was polecić dobrą i nie drogą firmę wykonującą meble kuchenne z okolic Bydgoszczy? Dzisiaj byłem w firmie Stolgro i meble na wystawie wyglądają super.Czy ktoś może korzystał z ich oferty i może się wypowiedzieć na temat jakości samych mebli jak i montażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prośbie przyszłam :)

 

Taki mały OT

Mam wielką prośbę:)

Wiecie, ze biorę udzial w konkursie ikei na kuchnie marzeń

na kuchnie i tak nie ma szans

nie wiem jakim cudem ludzie robią tyle głosów w tak krótkim czasie

to jest chyba jakieś podejrzane*

zreszta już kilku liderów wylecialo z konkursu

pewnie się w Ikei kapli ze coś podkrecaja chyba numery IP

teraz ważne dla mnie żeby utrzymać się w pierwszej 50-stce

chociaż gary ikeowskie możecie mi pomoc wygrać

dlatego proszę bardzo o głosy

klikajcie codziennie jak tylko możecie z domu, z pracy

Głosowanie trwa do 25 listopada

dziękuje bardzo

wiem ze mogę na Was liczyć :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepejeans,

czy masz świadomość, że spamujesz??? Jak słusznie zauważyła Anulka, uczestników konkursu Ikei na forum jest więcej, gdyby każdy zaczął prowadzić własną kampanię promocyjną w wątkach, to forum by stanęło. Wystarczy info w stopce :) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...