Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Agi75, mam ten sam dylemat w swojej kuchni. Firma, co będzie mi robiła kuchnię też mówi, ze piekarnik z funkcja mikrofal wystarczy, ale ja często używam piekarnika - pieczę ciasta, mięsa itd i niestety zapachy "pieczonego" zostają w piekarniku. Dlatego nie wyobrażam sobie podgrzewać herbaty czy mleka w piekarniku z funkcją mikrofali. Pewnie wszystko zależy do czego potrzebujesz mikrofali... Bo jak do odgrzewania np. zapiekanki to ok :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herbata w mikrofali?! na to nie wpadłam :)

ja też optuję za bielą ew. czymś szarym, zbielonym. nie jestem fanką czerwieni na meblu, mam wrażenie, że jest strasznie odciągająca uwagę od reszty. tym bardziej z czarnym blatem czy dodatkami. dobrym pomysłem jest umieszczenie na tej ścianie zegara jeśli jest tobie zbyt pusto (zresztą nic odstającego tam się nie może znaleźć bo to ciąg komuikacyjny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duś a mi podoba się czerwona kuchnia. Taka ciemna, krwista czerwień:) Myślałam o czarnych meblach i białym blacie, ale mi odradzono. Więc został pierwotny pomysł - czerwień. Zostawię na razie tą białą ścianę w spokoju i może zajmę się innymi pomieszczeniami:)dzisiaj zrobię kilka fotek bo mam jeszcze jeden kącik w kuchni do zagospodarowania:)

Jeśli ktoś z was ma lepszy pomysł na rozmieszczenie AGD w mojej kuchni- czekam na wskazówki. Wydawało mi się,że to najlepsze wyjście aby było jak najwięcej miejsca. Zważywszy na to że pralkę muszę mieć koniecznie w kuchni. Zapraszam na obejrzenie zdjęć projektu na fotosiku:

http://www.fotosik.pl/moje_zdjecia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agi75, jeśli przy płycie w zabudowie jest lodówka - to zamieniłabym miejscami: słupek z piekarnikiem i mikrofalą dałabym obok płyty, natomiast lodówke dałąbym bliżej barku. Mysle że tak będzie praktyczniej - przynajmniej zgodne z tą całą zasadą trójkąta. Poza tym pochłanacz bedzie bliżej piekarnika i mikrofali, więc będzie pochłaniał ich zapachy :) I będziesz miała bliżej z lodówki wyciągnać schłodzone winko na barek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie nie, ja absolutnie nie twierdzę, że kuchnia jest nieładna. rozmieszczenie wydaje się sensowne, zaś dobór kolorków - to już rzecz właściciela, tym bardziej że nie ma tu nic co by porażało odczucia estetyczne. chodziło mi tylko o to, że zestawienie 2 dosyć intensywnych kolorów jest wystarczające, dobrze więc żeby ta ścianka była stonowana ;]

(zresztą moją żelazną zasadą jest liczenie do 3 w kwestii kolorów - a tu mamy już czerwień, czerń i biel)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duś ależ ja bym się nie obraziła nawet jeśli ktoś by to ostro skrytykował. Ja kocham biel i chciałam białą kuchnię, ale dom dzielę z facetem dla którego "biały to nie kolor". Jako, że pracuję w laboratorium, mój mąż twierdzi, że chcę przenieść laboratoryjne kolory do domu;)

Krwistą czerwień też lubię, więc niech ma facet kolor:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem, biały to nie kolor, szary to nie kolor, wszystko mam rzekomo ciemnobrązowe, a jedyny kolor którym pozwalam złamać 3 uprzednio wymienione to śliwka węgierka i granat. i po co te firanki skoro mają być przezroczyste (a jak już poszłam po bandzie i biało-brązowo-granatowy pokój do pracy chcę przełamać kolorowym, patchworkowym dywanem, to jestem niepoważna i dziecinna)

 

... faceci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...