Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

taki układ mam w obecnym mieszkaniu. lodówka bez-szronowa, zmywarka wolno stojąca. Nie wpływa to na pracę obu urządzeń, wszystko działa jak należy....

 

u mnie to samo - dziala ok - ale trzeba pamietac aby tuz po otworzeniu i wyciaganiu naczyn po zmywaniu - nie otwierac lodowki - bo inaczej ta cala para wlazi do srodka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie! kolejna odslona mojej kuchni...oczywiscie w dalszym ciagu wiele w niej brakuje, ale jest duzo lepiej niz poprzednim razem ;))

jeszcze tylko szklo, kontakty, oswietlenie nad blatem, brakujace fronty, mikrofalowka, stol i krzesla..... ;-)) (i pytanie - czy takie cztery 'fotele' ze zdjecia nie przytlocza kuchni? moze lepiej kupic 4 krzesla??)

Picture 027-1..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pola wszystko zalezy od tego jakie beda nogi od stolu no i krzesla... stol bedzie zamawiany u stolarza. chcialam nogi prostokatne (4x12cm), wiec przy stole 140 nie ma szans zeby sie zmiescily te fotele. muslalby miec min156cm. dlatego sie zastanawiam czy nie kupic takich krzesel tylko bez podparcia... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie jakiś patent na jak najlepsze zagospodarowanie szafek? Ja tez wkrótce będe poważnie planować kuchnię, u mnie z pewnoscia nie bedzie szafek górnych zbyt wiele, wciaż sie o nie uderzam...!!! I z tego wzgledu zabraknie u mnie szafki z suszarką na naczynia, a zlew będzie na rogu. Co Wy sądzicie o braku takiej szafki i rozwiązaniu w postaci ociekacza na blacie? he he... moze dzieki temu nie bedę miała góry naczyń suchych juz od tygodnia i czekajacych na wyjęcie z takiej szafki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie! kolejna odslona mojej kuchni...oczywiscie w dalszym ciagu wiele w niej brakuje, ale jest duzo lepiej niz poprzednim razem ;))

jeszcze tylko szklo, kontakty, oswietlenie nad blatem, brakujace fronty, mikrofalowka, stol i krzesla..... ;-)) (i pytanie - czy takie cztery 'fotele' ze zdjecia nie przytlocza kuchni? moze lepiej kupic 4 krzesla??)

 

fajnie wygląda ten eames na tle mebli. Ja dałabym 4 przy stole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...