Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Niestety, zlew miał byc taki: http://www.topmarket.pl/prod/big/blanco-idessa-6-s-jas-31153_1.jpg , był już zamówiony, tuż przed terminem dostawy się okazało że Blanco ma jakiś problem z tym modelem i byłby dopiero w styczniu. Po totalnej załamce poddalam się i kupiliśmy z Ikei. Ale mówi się trudno, przynajmniej łatwo się czyści i w sumie nie wygląda aż tak żle. Lampa nad oknem to strzał w 10 jeśli chodzi o oświetlenie tej części kuchni, gdy już jest ciemno na dworze. nietety jedyna lampka, która mi się podobała kosztowała ponad 500 zł, po raz kolejny odpuściłam i kupiłam w kolorze mebli. Firanki staruuuutkie, nie ma kiedy i jak jechać kupić fajniejszych. Niestety -nigdzie nie ma lamp wiszących nawiązujących do głównej (która jest moją ulubioną), więc kupiliśmy te, ciągle się zastanawiam nad ich wysprejowaniem na czerwono. to tyle w kwesti wyjaśnień ;-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Lilutek - bardzo fajna kuchnia. Super ta lampa fioletowa ;)

I moja upatrzona tapeta ;) choć jeszcze nie wiem gdzie ale baaardzo mi sie podoba i gdzieś na pewno ją umieszczę ;)

 

Mi tylko te zlewy się nie podobają, choć wiele forumowych kuchni je ma, ale jakoś do mnie nie przemawiają.

Ale to Twoja kuchnia i Tobie musi się podobać.

Ogólnie kuchnia naprawdę fajna.

 

PS. Wysprejowania na czerwono ???? A nie na taki fiolet jak ta kuchenna ?? Albo białe....

 

a tak w ogóle to te lampy barkowe mam teraz w domu i są niezniszczalne.

Edytowane przez atika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ta lampa jest czerwona, na tamtym zdjęciu wyglądała na fioletową ;)

Ja tez byłam przekonana że fioletowa - i to na 2 fotach chyba taka jest - więc nijak mi nie pasowały czerwone 2 do tej fioletowej.

A fiolet jest na kwiatach więc lampa we fiolecie pasowała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lilutku, bardzo przyjemna kuchnia :) zlew do niej pasuje, też fajnie wygląda!

piękna tapeta i świetny czajnik ;) ( też mam z tej serii)

największy zgrzyt ,to rzeczywiście te lampy....gdyby były w jednakowym kolorze wyglądałoby to dużo lepiej. tylko czy jak pomalujesz te nad barkiem na czerwony, to nie będą się gryzły z salonem? planujesz tam jakieś czerwone nawiązania? czy wybrałaś już oświetlenie do salonu?. było by dobrze, gdyby wyglądało to spójnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, dziewczyny, wiecie jak to jest. Jak już zamontowaliśmy te nieszczęsne lampy od razu wiedziałam że coś nie halo z całością. Strasznie jednak lubię tą czerwoną więc liczę że coś dobiorę do niej i ze ostatecznie zostanie. Wiem ze najprościej i najlepiej byłoby zastąpić tą główną takimi jak te znad barku, tylko wiekszą. No ale co ja mogę poradzić na to ze kocham tą czerwoną, no co? Aricio, salon jest na razie tabula rasa, na pewno będą dębowe dechy i białe listwy, a kolorystyka taka jak w kuchni, czyli drewno i biel z paroma dosłownie akcentami w czerwieni typu poducha lub podkładki (ruchomymi i do ewentualnej wymiany jak się znudzą). W temacie oświetlenia salonu - pewnie długo jeszcze powiszą kable bo nic kompletnie mi się nie podoba, a zwłaszcza - dokładnie tak jak mówisz - całość łącznie z kuchnią musi być spójna.

żono m - zdjęcie z tapetą mam tylko takie

http://img163.imageshack.us/img163/6717/dsc00863ei.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję muszelku i Lilutku za informacje.Jednak muszę się zastanowić nad tą Ikeą bo marzyły mi się górne szafki bez uchwytów i jeszcze planuje blat granitowy, który trochę waży w i nie wiem czy Ikea to wytrzyma ;-) Lilutku bardzo przyjemna kuchnia .Mam pytanie co to za okładzina nad blatem????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, widziałam tą folię na szafkach u Waderki w kuchni, chybabym wolała coś jednak firanko - zasłonkowatego. Zobaczymy, co się uda zdobyć.

Cegła to klinkier carmel melanż Ekoklinkieru. Nad blatem jest przyklejone ścięte liczko z tej cegły, bo niestety nie mają płytek. Już poza tematem kuchennym - z tej samej cegły wymurowana jest część obudowy kominka w salonie i słupy przez wejściem i na tarasie podtrzymujące dach i (na wiosnę) cokół na domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, dziewczyny, wiecie jak to jest. Jak już zamontowaliśmy te nieszczęsne lampy od razu wiedziałam że coś nie halo z całością. Strasznie jednak lubię tą czerwoną więc liczę że coś dobiorę do niej i ze ostatecznie zostanie. Wiem ze najprościej i najlepiej byłoby zastąpić tą główną takimi jak te znad barku, tylko wiekszą. No ale co ja mogę poradzić na to ze kocham tą czerwoną, no co? Aricio, salon jest na razie tabula rasa, na pewno będą dębowe dechy i białe listwy, a kolorystyka taka jak w kuchni, czyli drewno i biel z paroma dosłownie akcentami w czerwieni typu poducha lub podkładki (ruchomymi i do ewentualnej wymiany jak się znudzą). W temacie oświetlenia salonu - pewnie długo jeszcze powiszą kable bo nic kompletnie mi się nie podoba, a zwłaszcza - dokładnie tak jak mówisz - całość łącznie z kuchnią musi być spójna.

żono m - zdjęcie z tapetą mam tylko takie

http://img163.imageshack.us/img163/6717/dsc00863ei.jpg

 

dzięki, fajna ta tapeta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...