Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

@BlueCactus

myśle ze jaksie podobnie jak ja miała na mysli te ledy naciapane niczym gwiazdy

 

Naciapane, bo przy wielu atutach ledowego oświetlenia jest jeden minus - dają słabe światło, więc żeby mieć dobrze oświetlone miejsce pracy wolałam dołożyć więcej ledów, niż wplatać jeszcze dodatkowe źródła oświetlenia.

 

Blue Cactus - jak długi i szeroki jest wasz półwysep?

 

 

Półwysep ma wymiary ok 200 cmx100 cm.

 

Uchwyty - w pierwotnym planie miało ich nie być, aczkolwiek cena zabudowy bez uchwytów była duuużo wyższa, więc się nie skusiliśmy. Za "oszczędzone" pieniądze kupiliśmy okucia BLUM do wszytskich szuflad i drzwiczek w domu (samodomyk, pełen wysuw, itd.)

Edytowane przez joliska
Scalenie postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że zdecydowaliście sie na uchwyty bo one zdecydowanie bardziej pasuja do klimatu wnętrza

 

ściana nadaje pomieszczeniu uroku ale zdecydowanie wymaga doszlifowania choć wiem że to wymaga czasu. ale zróbcie to jak najszybciej bo potem jak sie mieszka przestaje sie to zauważać. a szkoda by było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlueCactus a powiedz mi jak sie sprawuje okap, glosny jest? Bede miala taki sam

Czy dziala jako pochlaniacz? czy jako wyciag?

Z gory dziekuje za odpowiedz

 

 

Okap wizualnie jest rewelacyjny :-) Dotykowy panel sterowania jest bardzo ładny i wygodny, ale szybko się brudzi. Jest niestety głośny. Ma tylko 4 poziomy mocy, na 4 - jest bardzo głośny. U nas działa jako wyciąg.

 

I jeszcze proszę o info, co to jest to ładne na podłodze - deska?

 

A na podłodze mamy bardzo nielubiane panele ;-) Firma Balterio - wzór Dąb Prestiż (sculpture). Panele mają 9 mm grubości, posiadaja v-fugi oraz "rzeźbę" i "ślady po narzędziach", co ma je upodobnić do drewna. Woleliśmy panele z górnej półki, niż deski które nasze koty bardzo szybko by pozbawiły uroku. Panele są bardzo wytrzymałe, kocie pazury nie są im straszne ;-)

 

BlueCactus,

 

fajna kuchnia, cudna ściana, piękny blat, i fenomenalny kot!!!

 

Dziękuję- szczególnie za kota :D a propos.....przedstawiam drugiego (i ostatniego) ;-)

 

http://lh6.ggpht.com/_sSXvgf5mFxI/TQDBqfL8NPI/AAAAAAAACrA/mAw-Vgnq3gk/Zdjęcie%2064.jpg

 

http://lh3.ggpht.com/_sSXvgf5mFxI/TQDBqV2tFSI/AAAAAAAACrE/HEnJyZa5Oh0/Zdjęcie%2068.jpg

Edytowane przez joliska
Scalenie postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudny!!!

Ja też mam dwa, tricolorkę i kicię srebrzysto-szarą:)

 

Dąb Prestiż? Balterio? Linia Scuplture??

Z nieba mi spadasz - też m.in. o niej myślę - zechcesz pokazać więcej tej podłogi??

 

Anja - żeby nie wstawiać już więcej zdjęć niezwiązanych z tematem przewodnim (kuchnią) ;-) podsyłam Ci na wiadomość prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się ten sufit nad kuchnią BlueCactus podoba. Ciekawe, niesztampowe rozwiązanie. Coś w nim jest, co od razu przykuwa uwagę.

Gdybym zobaczyła go odrobinę wcześniej, na pewno takie oświetlenie pojawiłoby się również i na którymś z moich sufitów.

 

Kuchnia również ładna, a ta ściana w cegle :jawdrop:...

 

Z chęcią zobaczyłabym więcej zdjęć. Może by tak własna galeria?

Edytowane przez Ilona Agata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się ten sufit nad kuchnią BlueCactus podoba. Ciekawe, niesztampowe rozwiązanie. Coś w nim jest, co od razu przykuwa uwagę.

Gdybym zobaczyła go odrobinę wcześniej, na pewno takie oświetlenie pojawiłoby się również i na którymś z moich sufitów.

 

Kuchnia również ładna, a ta ściana w cegle :jawdrop:...

 

Z chęcią zobaczyłabym więcej zdjęć. Może by tak własna galeria?

 

Próbuję zmierzyć się z własną galerią :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...