Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Majka Świetny projekt u fajny pomysł z dodatkową gazwówką. Szkoda, że żona nie chcę mi się zgodzić na coś takiego ;)

Mam tylko pytanie: nie masz okapu?

 

A u mnie właśnie ŻONA decydowała ;)

Okap będzie, po prostu jeszcze nie wiemy co kupić ...

 

pozdrawiam, majki=on ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no majki - masz tam kilka rzeczy, których bym się czepnęła (zlew koło płyty, nienarożnikowy zlew w narożniku) no i przede wszystkim - masz białą kuchnię (a ja z tych czarnolubnych), ale powiem ci, że końcowy efekt powala. całość wygląda spójnie i elegancko, a bezuchytowa, podzielona geometrycznie zabudowa z piekarnikiem - perełka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Majki.Nie będe oryginalna jeśli napiszę, ze świetna kuchnia! Też planuję palniki gazowe tylko zastanawiam się co zrobić z rurkami.Z tego co wiem nie można ich zabudowywać. Mozesz napisać co masz na podłodze i jaki masz patent na te cudne bąbki zwisające z sufitu....mniamniuśne :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Majki.Nie będe oryginalna jeśli napiszę, ze świetna kuchnia! Też planuję palniki gazowe tylko zastanawiam się co zrobić z rurkami.Z tego co wiem nie można ich zabudowywać. Mozesz napisać co masz na podłodze i jaki masz patent na te cudne bąbki zwisające z sufitu....mniamniuśne :-)

 

Rurki gazowe poprowadzone po wierzchu podłogi, ukryte między blendą lakierowana od frontu a plecami szafek.

Na podłodze kuchni ? Ariana Valverde Bamboo.

A bombki ... to po prostu bombki na nitce ;)

 

pozdrawiam, majki

 

Majki, kuchnia cudna, moje ulubione kolory, świetnie wykończona. Stylizacja i zdjęcia jak w magazynie wnętrzarskim - super.

Zastanawiam się tylko, czy potrafiłabym z tej kuchni korzystać, bo mam wrażenie, że jednak funkcjonalność pozostaje w tyle za niewątpliwą urodą.

 

Gotowanie i korzystanie z tej kuchni to czysta przyjemność :)

 

pozdrawiam, majki

Edytowane przez joliska
Scalenie postów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Majki.To ze na nitce to się domyślałam :-) Tylko do czego je przywiązałeś? Jakieś gwoździki wbite np. w belkę? A powiedz, tzn. napisz...Fronty masz lakierowane czy foliowane?

 

Przerzucone przez belki pod sufitem. Znaczy w połowie drogi do sufitu ;)

I z dwóch stron wisi bombka na różnej wysokości.

Fronty lakierowane, 7-krotnie.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...