Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tak ;) Oprócz tego, ze w zlewie nie było z prawej strony przygotowanych miejsc pod wybicie otworu, to były z przodu, a to oznaczałoby że od frontu mam dwa "przeszkadzacze" ;)

Także są z prawej strony, ale tak blisko zlewu, ze nawet jak coś skapnie, to na zlew/ociekacz

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam sie ze cała kuchnie mam z ikei, za bardzo dobra cene! okap mozesz napewno znalezc ni ich stronie i sprawdzic cene!A co do kuchni to własnie myslalam bardziej nad tym zeby byla wygodna bo lubimy z męzem gotowac i taka jest.

 

a bede mieć jeszcze czarne kafle na scianie i czarne krzesła przy stole. wkleje zdjecie i zobaczycie jaki bedzie efekt koncowy.

Edytowane przez joliska
Seria postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlueCactus bardzo ładne mieszkanko, pisałaś, że cegła jest z elkamino dom, ale napisz jeszcze proszę, która to dokładnie, dwie wydają mi się na ich stronie podobne do twojej stara cegła beżowo-brązowa i stara cegła skalna, czy to któraś z nich czy jeszcze jakaś inna

 

Olasa- nasza cegiełka to skalna.

 

Pozdrawiam serecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie, symetrycznie :) szkoda że sprzęt nie jest biały ale prawdę powiedziawszy niewiele widziałam białych agd w ogóle i nie wiem, czy to cokolwiek godnego uwagi. ale i tak jest fajnie :) nie podoba mi się tylko sufit - o ile kartonogipsy jestem w stanie zaakceptować, to tylko i wyłącznie stosunkowo proste.

(ps. pomaluj kratkę od lodówki na ciemno :p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) O pomalowaniu tej kratki właśnie wczoraj z narzeczonym rozmawialiśmy :) Co do białego sprzętu - biała musiałaby być również płyta, co wyglądałoby strasznie przy ciemnym blacie :) Sufit podwieszany jest najprostszy, jaki się dało zrobić, tylko taki mały ślimaczek i tylko nad aneksem - sama też nie jestem zwolenniczką kartonogipsów i długie debaty odbywały się przed jego zrobieniem - ale ostatecznie gdzieś musieliśmy poprowadzić wentylację do okapu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...