Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anse72 a co to ma za znaczenie kto ją montował?

Ma

 

ANSE - daj już spokój z tymi pytaniami o wykonawców. Czasami mam wrażenie, że od tego zależy jak później skomentujesz kuchnię. Boisz się, że skrytykujesz kogoś, kogo nie wypada krytykować??? Albo kogoś od kogo masz "dolę"???

 

Poza tym już raz napisałeś dokładnie taki sam post - mmisha nie odpowiedziała - wpadłeś na pomysł, że nie chce tego napisać??

 

Wybaczcie forumowicze, ale chyba mam alergię ...

 

 

posłuchaj Anulek ,abyś mogła napisać to co napisałaś to pierw muisz posiadać wiedzę a nie udzielać się < Ale patrząc na Twoje posty szybko zrobisz karierę >

 

rozwiń swoją myśl -------Albo kogoś od kogo masz "dolę"???

Edytowane przez joliska
Scalenie postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANSE - bardzo Cię proszę - odpuść. Co do mojej "kariery" to bredzisz, bo jesteś zarejestrowany pięć lat krócej niż ja i masz połowę ilości moich postów. O ich jakości nie wspominam. Patrz post #7949 w tym wątku lub inne, z których jesteś już na forum znany.

 

Ło matko! Znowu się zapomniałam i odpowiedziałam na zaczepkę ANSE. Posypuję głowę popiołem i postanawiam banować gościa ... Takie moje postanowienie noworoczne. Dobre duchy forum - pomóżcie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANSE - bardzo Cię proszę - odpuść. Co do mojej "kariery" to bredzisz, bo jesteś zarejestrowany pięć lat krócej niż ja i masz połowę ilości moich postów. O ich jakości nie wspominam. Patrz post #7949 w tym wątku lub inne, z których jesteś już na forum znany.

 

Ło matko! Znowu się zapomniałam i odpowiedziałam na zaczepkę ANSE. Posypuję głowę popiołem i postanawiam banować gościa ... Takie moje postanowienie noworoczne. Dobre duchy forum - pomóżcie ....

 

posłuchaj i pomysl zanim napiszesz iel Ty masz Postów < to Ty jesteś tu po to aby pisać posty i nabijać licznik < brawo Tylko chcę zauważyć ze twoje posty są z prośbami o pomoc a nie postami o podanie pewnych rozwiązań .Miałem okazję sprawdzić Twoją wiedzę pod wcześniejszym nickiem ANSE&DREW > a jeżeli maz coś istotnego do temu Kuchni i odrobionę wiedzy to chętnie się czegoś od Ciebie nauczę

 

 

 

i odpowiedz Tu na forum odnośnie Twoich wizji , co miałaś na ,myśli ----------Albo kogoś od kogo masz "dolę"???

Edytowane przez ANSE72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być wszystko idealne stylistycznie, ale według mnie lodówka Mmishy pasuje do tej kuchni jak kalosze do wieczorowej sukni. To nie chodzi o to, żeby wszystko było jednolite stylistycznie, ale żeby nie było zgrzytów, a ta lodówka jest dla mnie zgrzytem. Może lepsze byłoby coś mega prostego, jeśli już taki stylizowany Smeg tudzież Gorenje jest 'niefajny'. W sensie w moim przekonaniu łączenie nowoczesnego ze stylizowanym jest ok, nawet bardzo ok, ale trzeba umieć zrobić to umiejętnie, a w kuchni Mmishy widzę oprócz klasycznych szafek egipskie figurki i zalatujące kolonializmem wiszące lampki (które bardzo bardzo mi się podobają)- to już dużo. Kuchnia jest ogólnie super, ale ta lodówka jest po prostu okropna, nie jest ani ładna, ani nie pasuje do wnętrza. Ot, takie jest moje zdanie ;-).

Mnie się podoba ta kuchnia.., na prawdę jest fajna ;)

Odnośnie lodówki to... rzeczywiście trochę zgrzyta, ale... ja będę mieć podobną sytuację... - będzie klasyczna kuchnia, klasyczny piekarnik... i ta lodówka, którą dorobiłam się i.. jak na razie przeliczając moje koszty i to co posiadam to.. raczej nie zanosi się na zmianę..., więc u mnie też będzie zgrzytać... NIESTETY :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmisha napisała, że sprzęt dobrała wg własnego gustu. Ale się "mądrala" znalazła :-/ Poza tym czasami może się coś wykonawcy nie podobać a ja to chcę i już, i mam w nosie, że to "tak nie powinno być". Moje w tym zmartwienie jak coś będzie nieładne albo niepraktyczne. Gorzej jak taki "Pan Mądraliński" co zna się jak nie wiem co doradzi, ja się zgodzę, chociaż bez przekonania , a potem przez 5 lat będę żałować, że się dałam do "praktycznych i ładnych inaczej" pomysłów przekonać... bo takie są trendy. ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może się coś nie podobać lub podobać. Takie jest życie, ale jeśli ktoś wrzuca zdjęcia swojej kuchni to chyba musi liczyć się z tym, że może ona zostać skrytykowana, chociaż nie uważam, żebym brzydko mówiąc 'pojechała' po tym akurat wnętrzu. Tak, to zmartwienie właściciela czy coś jest ładne, ale jeśli decyduje podzielić się z całym światem swoją łazienką, kuchnią czy salonem to musi mieć świadomość tego, że ktoś wyrazi swoje zdanie w temacie. Poza tym jeśli wnętrze miałoby wyglądać lepiej z innym sprzętem AGD to dlaczego tego nie napisać i nie dać rady tudzież sugestii na przyszłość? Co w tym złego? Lepiej siedzieć cicho jak mysz pod miotłą albo wzdychać i wyrażać puste peany? Kuchnia jest ogólnie śliczna i dlatego nie jestem w stanie przetrawić tej koszmarnej lodówki. Edytowane przez pamaria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MA znaczenie > inwestor który nie ma pojęcia lub ma częsciowe płaci za poszczególne szafki jak i odpowiednie rozwiązania w doborze szafek oraz odpowiednie zmontowanie kuchni ,dobranie odpowiedniego osprzętu do stylizowanej kuchni >

tu raczej oceniane są względy wizualne i.. organizacja kuchni... a reszta raczej uzależniona jest od tego ZA CO płaci inwestor, nieprawdaż?

..no chyba, że zapłacił.., a wykonawca olał sprawę..., ale myślę że nie należy wnikać..

..no chyba, że ktoś chce sam o tym napisać...

 

Kończę już, bo za dużo tu "chyba" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu raczej oceniane są względy wizualne i.. organizacja kuchni... a reszta raczej uzależniona jest od tego ZA CO płaci inwestor, nieprawdaż?

..no chyba, że zapłacił.., a wykonawca olał sprawę..., ale myślę że nie należy wnikać..

..no chyba, że ktoś chce sam o tym napisać...

 

Kończę już, bo za dużo tu "chyba" ;)

 

dokładnie < ale o tym warto pisac ponieważ wiele osob zostaje w prosty sposób ........,, jak napisałaś > a nie o to chodzi > ze względów finasowych wiele osób [popełnia błędy ,ale wykończenie należy do wykonawcy i ma być poprawne wykonane bez względu na koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmisha napisała, że sprzęt dobrała wg własnego gustu. Ale się "mądrala" znalazła :-/ Poza tym czasami może się coś wykonawcy nie podobać a ja to chcę i już, i mam w nosie, że to "tak nie powinno być". Moje w tym zmartwienie jak coś będzie nieładne albo niepraktyczne. Gorzej jak taki "Pan Mądraliński" co zna się jak nie wiem co doradzi, ja się zgodzę, chociaż bez przekonania , a potem przez 5 lat będę żałować, że się dałam do "praktycznych i ładnych inaczej" pomysłów przekonać... bo takie są trendy. ehh

 

wyczuwam w tym, aluzję , ale przypominam ze wiele osob budzi roszczenia do wykonawców po krótkim okresie użytkowania >ze to blat został uszkodzony od wody i tym podobne > i To jak napisałs Madraliński doradził ,to również nie znaczy ze ma rację , ale warto to przemyslec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każda pokazana kuchnia nie była robiona do katalogu tylko do użytku i musiała być przystosowana do np:

 

- istniejącego pomieszczenia i znajdujących się tam rzeczy typu okno, grzejnik, komin i inne

- upodobań inwestora jak to ładnie ujmuje forumowicz ANSE

- możliwości finansowych w/w inwestora

 

Nie wszystko co wg ANSE jest nieprawidłowe, źle dobrane lub spaprane zostało tak zrobione nieumyślnie np z braku wiedzy projektanta i wykonawcy czy z braku gustu inwestora.

 

Po prostu nic nie jest idealne i czasem trzeba iść na kompromisy. Sukcesem jest to jeśli na drodze inwestor - projektant ( wykonawca ) dojdzie do takich kompromisów.

 

I jeszcze jedno: Czy forumowicz może się pochwalić jakimiś swoimi realizacjami żebyśmy mogły sobie po oceniać? Bo jak wywnioskowałam z prób wykazania swojej wiedzy ( czy faktycznej to nie wiemy ) forumowicz ANSE jest "profesjonalistą" w tym fachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko co wg ANSE jest nieprawidłowe, źle dobrane lub spaprane zostało tak zrobione nieumyślnie np z braku wiedzy projektanta i wykonawcy czy z braku gustu inwestora.

 

Po prostu nic nie jest idealne i czasem trzeba iść na kompromisy. Sukcesem jest to jeśli na drodze inwestor - projektant ( wykonawca ) dojdzie do takich kompromisów.

 

I jeszcze jedno: Czy forumowicz może się pochwalić jakimiś swoimi realizacjami żebyśmy mogły sobie po oceniać? Bo jak wywnioskowałam z prób wykazania swojej wiedzy ( czy faktycznej to nie wiemy ) forumowicz ANSE jest "profesjonalistą" w tym fachu.

profesjonalistą jak profesjonalistą.. ale czy wyznacznikiem? ;)

dla jednego będzie np. lodówka niedobrana a dla kogoś innego będzie ok...

o tzw. gustach się nie dyskutuje - jedyne co... wyrażajmy swoje zdania (zarówno pozytywne jak i negatywne).., może to, że na pewne rzeczy zwrócimy uwagę zainspiruje innych użytkowników...

..bo chyba o to tu chodzi, nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co... wyrażajmy swoje zdania (zarówno pozytywne jak i negatywne).., może to, że na pewne rzeczy zwrócimy uwagę zainspiruje innych użytkowników...

..bo chyba o to tu chodzi, nie?

 

Ok. Swoje zdanie jak najbardziej czyli: moim zdaniem....

 

A nie: to błąd lub zostało coś źle zrobione...

 

Nie można taki pisać nie wiedząc dlaczego tak to sobie ktoś wymyślił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...