Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

Wow, fajna kuchnia. Nietuzinkowa. Bardzo mi się podobają kolorowe kafelki! Wprowadzają życie do kuchni. No i układ jest godny podziwu: harmonia w 'ustawieniu' szafek. Czy to ikeowski Solar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos ma kuchnie bez górnych szafek? interesuje mnie co wtedy nad blatem? i jak rozwiazane jest oświetlenie?

 

Ja też mam kuchnię zupełnie bez górnych szafek, natomiast oświetlenie to lampki ledowe, takie nieco wystające z zabudowy regipsowej

Zamiast szafek mam jedną wpuszczoną dekoracyjną (na szklanki itp.) na jednej ze ścian, pozostałe to słupek z licznymi półkami, bo nie ukrywajmy one są niezbędne w kuchni. Na zdjęciu są widoczne te dwie czarne lampki , dają wystarczająco dużo światła, oprócz nich jest oczywiście jeszcze lampa nad stołem w drugiej części kuchni, oraz jeden led na suficie i w okapie który jest nad wyspą też są światła, kuchnia ma prawie 27 m i w zupełności to wystarcza :D

Nad blatem można różne fajne rzeczy zrobić, od dekoracyjnego szkła, po taki tam mały składzik na winko :D

 

http://lh5.ggpht.com/_mQps2K6jJK0/TPqB-DcmV4I/AAAAAAAAACc/zEYNhVTtHQA/s640/IMG_5338.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirka23 super kuchnia, jaką masz płytę indukcyjną, planuje u siebie też płytę równo z blatem jak na razie tylko znalazłam model siemensa. Z tego co się dowiedziałam naokoło płyty jest silicon jak się użytkuje. Jeszcze jedno jaki masz zlew bo na zdjęciu jest prawie niewidoczny czy to konglomerat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirka23 kuchnia świetna,ale ten składzik na wino ................ rewelacja , jak to to sie utrzymuje ,rozumiem że konstrukcja która to trzyma jest pod płytą utwierdzona w ścianie , bo inaczej to chyba ciężko to wszystko utrzymać :) albo trzeba szybko butelki oprózniać żeby nie pospadały :) :)-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirka23 super kuchnia, jaką masz płytę indukcyjną, planuje u siebie też płytę równo z blatem jak na razie tylko znalazłam model siemensa. Z tego co się dowiedziałam naokoło płyty jest silicon jak się użytkuje. Jeszcze jedno jaki masz zlew bo na zdjęciu jest prawie niewidoczny czy to konglomerat?

 

Dzięki :) płytę indukcyjną mam trochę bele jaką; Amica, nie jestem z niej zadowolona i pewnie ją jak się wkurzę to wywalę :mad:

Użytkuje się dobrze, (z siliconem :) Blaty i zlew jest z Coriana, dlatego taki niewidoczny :)

Pozostałe sprzęty w kuchni mam z Simensa i wszystko o.k. a płyta Amici - świruje !

Na wyspie w blacie mam też wpuszczane gniazda , super sprawa !

W ogóle z nowej kuchni i jej funkcjonalności jestem bardzo zadowolona, wszystko przemyślanie zaplanowane :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirka23 kuchnia świetna,ale ten składzik na wino ................ rewelacja , jak to to sie utrzymuje ,rozumiem że konstrukcja która to trzyma jest pod płytą utwierdzona w ścianie , bo inaczej to chyba ciężko to wszystko utrzymać :) albo trzeba szybko butelki oprózniać żeby nie pospadały :) :)-

 

:D:D

nie wiele ich zostało po pierwszych wizytach gości :D:D więc bez obawy, że pospadają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img834.imageshack.us/img834/769/kuchnia3.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us a to moja bakłazanowa kuchnia .Mam kuchnie od południa i jestem zachwycona,na fiolet nie padaq bezposrednie słońce ,wiec nie widać tak smug jak w swietle słonecznym.Bo nie czarujcie sie ciemny lakier trzeba minimum raz na tydzień umyć jak okna

 

Piękna kuchnia!! Projekt własny? Napisz proszę ile Was kosztowały meble, a ile wyposażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ikeowski Solar?

niestety zanim doszłam do etapu realizacji kuchni, te fronty zostały wycofane. kuchnia jest robiona na zamówienie.

 

Bardzo mi się podobają kolorowe kafelki! Wprowadzają życie do kuchni.

 

a mi się kuchnia maartaa'y nie podoba. szafki fajne ale nie z tymi kaflami, kafle fajne ale moim zdaniem lepiej wyglądałyby np. w żółciutkiej kuchni. .

to nie kafelki, tylko tapeta - najprostszy sposób żeby potem wprowadzać zmiany :)

 

i ta kolorowość ma swoje uzasadnienie w pokoju dziennym (bo to oczywiście aneks).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...