Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

kiedys w jakims programie widzialam PIEKNĄ rolete wykonana z bialego lacobelu!! :)

 

ach... a ja taką szklaną białą roletę widziałam w studio z kuchniami i pan właściciel mi nawet proponował, lecz jedno mi w niej nie pasowało CENA kosztowała coś ok.3-4 tys:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJel no domyslam sie ze taka roleta nie jest tania...juz prawie sobie przypomnialam gdzie ja to widzialam, jak znajde to napisze! :)

 

JUZ WIEM!! w dekoratorni odc. 250 :) znalazlam strone tej firmy:

http://www.rehau.pl/4E48253F10BDE54AC12577FA002E3DEF.shtml

pozdr.

Edytowane przez annNS2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dzięki Efilo, napisałam do nich zapytanie, ale to trochę dziwne, że napisali, że mają białe, bo wczesniej dzwoniłam do producenta - (Termoplast) - i powiedzieli mi, że takich nie robią :(

 

Mi firma, która będzie robić meble kuchenne też zaśpiewała 4,500 netto! myślałam, że na własną rękę coś znajdę tańszego... :(

Edytowane przez naberia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych rolet to mam taką już 8 lat i nigdy więcej po 1. jak zapomne i zostawie ją u góry to moja mama jej nie sięga i musze latać zamykać bo ją denerwoje jak cos jest otwarte więc jak jestes mała a drugaa twoja połowa wysoka to pewnie poczujesz dyskomfort. po 2 te rolety po jakimś czasie opadają więc musisz ja ciagle podnosić jak trafisz jakąs felerną sztuke to możesz otwierać a ona ci sie sama zamknie mi np. pod koniec zamkniecia sama opada więc dużej tragedii nie ma ale to nie jest zbyt funkcjonalne rozwiązanie... a co do cen tych rolet to w zależności od szerokości szafki z tworzywa sztucznego wahają się pomiedzy 950 zl a 1400 zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...