Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

hmmm myśle że raczej niczego nowego nie wymyślili tym bardziej że roleta była kupiona w nobilli :) nawet jestem w stanie się założyc ze zbyt wiele sie nie zmienilo w tych roletach poprostu tak jak mdf foliowany zawsze się odkleji i czy to było 10 lat temu czy teraz pewnie rzeczy stoją w miejscu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ragazza CUDOWNIE! zakochałam sie...

nareszcie mogę pokazac mężowi jakie fronty chce mieć:)

 

-czy mozesz zrobic zblizenie z boku drzwi od lodowki? jak sie ją otwiera? tam jest nacięcie 45st?

otwierasz ją swobodnie?

-tez pytam o blat, fronty oraz o szerokosc wyspy (100?)

 

.....no po prostu bajeczna kuchnia!!!!

GRATULUJĘ

Edytowane przez leaat
juz wiem co jest na scianie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaglądam z pewną nieśmiałością, a tu tyle miłych słów :) Bardzo Wam wszystkim dziękuję, w imieniu kuchni ;)

 

A teraz kilka odpowiedzi:

ragazza jest się czym chwalić! Też był chciała taki "mały" aneks :) Fajnie wszystko rozplanowane, ceglana ściana wygląda czadersko. Miodzio po prostu :)

Kilka pytań:

1. Fronty białe są w połysku?

2. Co to za podłoga?

3. Co jest na ścianie nad blatem? Farba szara?

4. A blacik to jaki?

 

Białe fronty są w macie, podłoga to Balterio dąb olejowany, blacik to granit w wykończeniu leather.

A nad blatem jest taka płyta w okleinie imitującej beton ;) ot zbliżenie:

DSCN5699 (Large)..JPG

DSCN5700 (Large)..JPG

 

Dodatkowe pytanie: Co to za cegla? :D

rgazza : powtarzam pytanie Aleksandryty : co to za cegła ?

Pięknie !

Cegła, a właściwie to takie płytki klinkierowe, jest z elkaminodom i nazywa się skalna. No i muszę powiedzieć, że jestem zakochana w mojej ścianie cegiełkowej ;)

 

Ragazza CUDOWNIE! zakochałam sie...

leaat, cóż za wyznanie ;)

 

-czy mozesz zrobic zblizenie z boku drzwi od lodowki? jak sie ją otwiera? tam jest nacięcie 45st?

otwierasz ją swobodnie?

-tez pytam o blat, fronty oraz o szerokosc wyspy (100?)

specjalnie dla Ciebie kącik za lodówką:

DSCN5702 (Large)..JPG

 

jak widzisz nie przylega do samej ściany, więc nie ma problemu z otwieraniem.

O blatach i frontach już napisałam, a wymiar wyspy to 180x80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragazza...pieknie....

nielot2,szarosci sa tez cudowne,natomiast mniej popularne(w kuchni) od bieli,dlatego nie masz szansy sie tutaj pozachwycac realnymi wykonami w tym kolorze :)

poszperaj w dziennikach,jest kilka szarych kuchni....

ja bede robila szare szafki,pomimo tego,ze padam przed bialymi kuchniami naszych dziewczyn na kolana ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot, w szarych wątkach masz przykłady szarych kuchni. trzeba mieć trochę cierpliwości, dobry trunek;) i wolny wolny wieczór ( albo ze dwa...)

 

inspiracje:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?108604-Wnętrza-w-szarościach-inspiracje

wnętrza forumowiczów:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?168786-NASZE-WNĘTRZA-W-SZAROŚCIACH-zdjęcia-realizacji-naszych-forumowiczów-D&p=4373322#post4373322

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jestem nowa na tym forum, tzn przeglądam je od dawna i czerpię inspiracje, ale aktywnie się nie udzielałam.

Mam pytanie dotyczące sprzętu Gorenje, linia Ora-ito: chcę kupić do kuchni lodówkę i piekarnik z tej linii (z czarnymi uchwytami), no i pojawia się problem z mikrofalką, bo nie ma takiej mikrofalki, a jedynie front ( co uważam za pomyłkę, przecież mikrofala to nie zmywarka i samego frontu do innego modelu przykręcić się nie da). Czy może ktoś łączył taki piekarnik z mikrofalą innego producenta? Będę wdzięczna za radę, zdjęcia oczywiście też mile widziane :)

 

Dodam tylko że mikrofalka będzie nad piekarnikiem, a lodówka tuż obok.

Edytowane przez Anna111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...