Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dawno już miałam pokazać moją kuchnię. Po roku użytkowania jestem zadowolona.

Wyszło nawet funkcjonalnie jak na taką małą powierzchnię. Tyle, że sięgając do szafek wyżej bez targania drabiny się nie obejdzie... Ale jest gdzie trzymać 'graciarnię' ;)

 

]http://i54.tinypic.com/345mn9v.jpg

 

]http://i53.tinypic.com/2r2oojc.jpg

 

Anna 111: U mnie mikrofalówka jest nad piekarnikiem, zasłonięta frontem. Dzięki temu zamiast marnować miejsce, które normalnie zajmuje ramka mikrofal do zabudowy, mam jeszcze nad nią półeczkę i nie widać wiecznie opalcowanych drzwiczek ;)

Edytowane przez Eloa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anna111 kupiłem ten sam piekarnik do swojej kuchni i długo szukałem mikrofali, ponieważ tak jak ty chciałem ją umieścić nad piekarnikiem. Ja niestety nic dobrze pasującego nie znalazłem i mikrofalę po prostu będę mieć schowaną za frontem szafki. Jeśl nie używasz za często mikrofali to raczej nie utrudni Ci to codziennego życia.

O ile nie szkoda ci pieniędzy to jedyne co całkiem dobrze będzie pasowało to mikrofala Gorenje BM6120AX, ale to wydatek ponad 1500 złoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nawet myślałam o schowaniu mikrofalki w spiżarce obok kuchni. Ale używam mikrofali kilka razy dziennie, więc to nie byłoby wygodne. Szkoda że nic nie pasuje. Mikrofalkę Gorenje widziałam, ale ona ma te srebrne paski po bokach, więc nie do końca pasuje. Myślałam też o Samsungu FG87KUB, ale nie widziałam nigdzie takiego połączenia. Zupełnie nie wiem co robić.

 

Dodam jeszcze że jeśli chodzi o wybór mikrofali, to chciałabym żeby miała grilla i obrotowy talerz. Nie musi natomiast być duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monah, Eloa, właśnie z tego powodu że to front do szafki, to mi to nie odpowiada, bo za każdym razem jak będę chciała skorzystać z mikrofali muszę otworzyć dwoje drzwiczek, nie ma znaczenia czy to będzie szafka meblowa, czy front z Gorenje. Mikrofalki używam kilka razy dziennie (podgrzewam) i to otwieranie i zamykanie na pewno szybko zacznie mnie irytować. Dlatego szukam innego pasującego sprzętu. Może Elektrolux EMS 26415 K lub EMS 26405 K?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jestem nowa na tym forum, tzn przeglądam je od dawna i czerpię inspiracje, ale aktywnie się nie udzielałam.

Mam pytanie dotyczące sprzętu gorenje, linia ora-ito: Chcę kupić do kuchni lodówkę i piekarnik z tej linii (z czarnymi uchwytami), no i pojawia się problem z mikrofalką, bo nie ma takiej mikrofalki, a jedynie front ( co uważam za pomyłkę, przecież mikrofala to nie zmywarka i samego frontu do innego modelu przykręcić się nie da). Czy może ktoś łączył taki piekarnik z mikrofalą innego producenta? Będę wdzięczna za radę, zdjęcia oczywiście też mile widziane :)

 

dodam tylko że mikrofalka będzie nad piekarnikiem, a lodówka tuż obok.

 

 

 

kup sobie front dmvp 45p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragazza...pieknie....

nielot2,szarosci sa tez cudowne,natomiast mniej popularne(w kuchni) od bieli,dlatego nie masz szansy sie tutaj pozachwycac realnymi wykonami w tym kolorze :)

poszperaj w dziennikach,jest kilka szarych kuchni....

ja bede robila szare szafki,pomimo tego,ze padam przed bialymi kuchniami naszych dziewczyn na kolana ...

 

Aricia ma bardo ładną szarą kuchnię - tzn górę, bo dół drewniany. jest w Jej albumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragazza...pieknie....

nielot2,szarosci sa tez cudowne,natomiast mniej popularne(w kuchni) od bieli,dlatego nie masz szansy sie tutaj pozachwycac realnymi wykonami w tym kolorze :)

poszperaj w dziennikach,jest kilka szarych kuchni....

ja bede robila szare szafki,pomimo tego,ze padam przed bialymi kuchniami naszych dziewczyn na kolana ...

 

My pierwotnie chcieliśmy biały mat na frontach ale po zrezygnowaniu z mebli na wymiar na korzyść IKEI żona zadecydowała że fronty będą szare w połysku. Teraz tylko problem co z resztą. Na ściany pewnie będzie biel albo jasny szary albo fiolet. Z tym że fiolet przy tym IKEowskim szarym może zrobić nieco zbyt ciemno w kuchni. Będziemy kombinować.

 

Acha, może podpowiecie - jeśli fronty w stojących i wiszących będą w połysku to czy przy położeniu lacobelu nad blat nie będzie zbyt odblaskowo ? Bo mam co do tego spore obawy.

 

 

nielot, w szarych wątkach masz przykłady szarych kuchni. trzeba mieć trochę cierpliwości, dobry trunek;) i wolny wolny wieczór ( albo ze dwa...)

 

inspiracje:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?108604-Wnętrza-w-szarościach-inspiracje

wnętrza forumowiczów:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?168786-NASZE-WNĘTRZA-W-SZAROŚCIACH-zdjęcia-realizacji-naszych-forumowiczów-D&p=4373322#post4373322

 

Dzięki za ten drugi link. Nie namierzyłem tego wątku wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot,w googlach znajdziesz troche realizacji z szarym abstraktem ikea,np

http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2228045,2,4,Abstrakt-szary--rubrik-bialy-IKEA-2.html

 

jak poogladasz gotowe realizacje,to od razu bedziesz mial wizje :D

 

 

No i włąśnie tu jest problem - wujek google nie za bardzo ma pojęcie o realizacjach z szarym abstraktem. Druga opcja to taka że ja nie za bardzo umiem je znaleźć ale wolę się 3mać pierwszej wersji :)

Edytowane przez nielot2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladna kuchnia

ja mam takie pytanie do wszystkich,ktorzy robia wysoka zabudowe zostawiajac troszke miejsca do sufitu...dlaczego takie miejsca zostawiacie?czy jest jakis problem techniczny?akurat u shimmy jest dosc duza"dziura",ale niekiedy widze,ze zostawione sa szpary,w ktore nawet trudno bedzie reke wlozyc,zeby zebrac kurz....:???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika u mnie tez jest szpara niewielka ale jednak, chcialam do samego sufitu ale podobno nie bardzo sie da. jesli fronty byly by az po sufit moglyby sie zle otwierac - zaczepiac, rysowac sufit, mozna dac jakas listwe maskujaca ale to nie zawsze ladnie wyglada, mnie szczerze mowiac troche to drazni, jak sie nie przyzwyczaje to bede kombinowac:)

 

tak to wyglada teraz

 

http://img26.imageshack.us/img26/4933/img1858l1.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...