Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

rzeczywiscie Aneta,u Ciebie sa tak pieknie fronty zrobione,ze grzechem byloby dawac tam jakas listwe....

mysle,ze dopiero jak zamieszkasz i bedziesz w tamta strone zerkac,po jakims czasie zaczniesz sie bardziej denerwowac tym niedostepnym do wysprzatania miejscem...chociaz...sa przeciez takie szczotki do kurzu,ktore mozna tam wsadzic i mocniej nimi pomachac :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shimmy fajna kuchnia, jedynie zapytanie co do tej dziury gdzie teraz stoi ekspres do kawy - ona tam tak zostanie? bo chyba nie do konca w tym miejscu da sie robic kawe? wydaje mi się że wtyczka jest wyjęta... więc po co ta dziura?

fajne drzewo - to na meblach i to na podłodze, dość ładnie się łączy. co to za panele/deski i za blaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanika: wymiary kuchni 4,0 x 1,70, wyspa 165 x 80 (szer.nadstawka 35 cm, blat 65 cm)

fronty- białe lakierowane, blaty firma lupus, kolor chyba M446 D muszę sprawdzić na próbniku

Prawdziwy.anika : "dziura" pozostawiona celowo, gdyby szafki sięgały sufitu nie dosięgłabym do nich

Optymistka: podłoga to panele iroko, płytki czarny gres polerowany

Agi75: lampy nad blatem i stołem są firmy colours dostępne od niedawna w castoramie

Basia228: pod blatem wyspy znajduje się płyta lakierowana- taka sama jak fronty, mocowana na silikon

Nicol21: ekspres chwilowo maskuje brak mikrofali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROPOZYCJA

 

proponuję, aby umieszczając zdjęcia wskazać parę informacji o które pojawiają się potem dość często w pytaniach [sama tak robię :) ]

Info do umieszczenia, np. ściany - firma, kolor, kolory/firmy wykończeń etc

 

co Wy na to?

 

wiadomo, że wymaga to pamiętania w trakcie umieszczania zdjęć, ale potem wiele osób będzie wdzięcznych :) a tak mi się przynajmniej wydaje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragazza powtórzę co już napisano - PIĘKNA kuchnia :)

Wiele białych już*widziałam, ale Twoja to prawie mój ideał który na razie jest wizją w mojej głowie ,ale kiedyś powstanie w kuchni.

 

Mam do Ciebie pytanka:

- szafki te na samej górze masz 60 x 60?

- czy są normalnie otwierane w bok ?

- wykończenie które masz po bokach i na górze - jeśli dobrze widzę szare to ściana czy jakaś płyta maskująca ? (tak nawiasem to rewelacyjne jest to wykończenie - w wielu kuchniach tego elementu brakuje między sufitem czy ścianą i meblami).

 

No i dziękuję bo nie byłam do końca przekonana czy między szafkami dolnymi i górnymi szarość - po Twojej kuchni już wiem tylko szary :D Zaraz zabieram się za czytanie Twoje wątku bo zapowiada się bardzo interesująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...