Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie. Ciągle ogladam te wasze kuchnie i mam pytanie. Niektóre kuchnie są naprawdę ładne ale czy ktoś tu pomyśła o tym czego nie widac? Chodzi mi właśnie o okucia. W większości zdjęc widziałem zwykłe podnosniki i zwykłe okucia. Nikt nie myślał o okuciahc firmy blum? Ponoć są rewelacyjne. Czy ktoś z was ma space corner bluma? Jeśłi tak proszę o zdjęcia i opinie. Dziękuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Ciągle ogladam te wasze kuchnie i mam pytanie. Niektóre kuchnie są naprawdę ładne ale czy ktoś tu pomyśła o tym czego nie widac? Chodzi mi właśnie o okucia. W większości zdjęc widziałem zwykłe podnosniki i zwykłe okucia. Nikt nie myślał o okuciahc firmy blum? Ponoć są rewelacyjne. Czy ktoś z was ma space corner bluma? Jeśłi tak proszę o zdjęcia i opinie. Dziękuje

 

:) Myślę, że większość z pokazujących ma okucia Bluma lub inne firmy, wszak Blum to tylko nazwa firmy. Można znaleźć tej samej jakości, a stanowczo tańsze innych firm. Blum niestety kosztuje bardzo dużo, a płaci tu się głównie za markę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim za tyle komplementów! Rumienię się...

 

Mam do Ciebie pytanka:

- szafki te na samej górze masz 60 x 60?

- czy są normalnie otwierane w bok ?

- wykończenie które masz po bokach i na górze - jeśli dobrze widzę szare to ściana czy jakaś płyta maskująca ? (tak nawiasem to rewelacyjne jest to wykończenie - w wielu kuchniach tego elementu brakuje między sufitem czy ścianą i meblami).

tak, szafki górne to 60x60 i są normalnie otwierane na boki. A to szare wykończenie wokół kuchni to ściana karton-gips, pomalowana na szaro ;)

 

No i dziękuję bo nie byłam do końca przekonana czy między szafkami dolnymi i górnymi szarość - po Twojej kuchni już wiem tylko szary :D Zaraz zabieram się za czytanie Twoje wątku bo zapowiada się bardzo interesująco.

A bardzo proszę, fajnie, że moja kuchnia pomogła Ci podjąć decyzję ;)

 

ragazza - dołączam do zachwytów - Kuchnia PIĘKNA !!!!!!!!!!!!

I mam pytanie - gdzie taką płytę można kupić ?? Nadaje się nad płytę ?? tzn. wytrzymuje temperaturę ??

Niestety nie mam pojęcia gdzie firma, która robiła mi kuchnię kupowała tę płytę, może poszukaj w necie... płyta jest firmy Egger, ciemny beton.

No i u mnie sprawdza się na razie bez zarzutu, ale użytkuję ją od niedawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zetton

co do okuć - u mnie wszystkie systemy są firmy grass. stolarz zachwalał, zapewniał, że stosuje od kilku lat i nigdy nie słyszał narzekań. no i cenowo zdecydowanie fajniejsze niż blumy (nie wiem dokładnie ile, ale najtansza oferta studia kuchennego (a studia zazwyczaj z blumami liczą)na moją kuchnię to było ok. 45k, stolarz zrobił za 20k)

mieszkam wprawdzie ledwie kilkanaście dni, ale spowalniacze i domykacze poinstalował mi w każdej jednej szufladzie i szafie. bardzo jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zetton

co do okuć - u mnie wszystkie systemy są firmy grass. stolarz zachwalał, zapewniał, że stosuje od kilku lat i nigdy nie słyszał narzekań. no i cenowo zdecydowanie fajniejsze niż blumy (nie wiem dokładnie ile, ale najtansza oferta studia kuchennego (a studia zazwyczaj z blumami liczą)na moją kuchnię to było ok. 45k, stolarz zrobił za 20k)

mieszkam wprawdzie ledwie kilkanaście dni, ale spowalniacze i domykacze poinstalował mi w każdej jednej szufladzie i szafie. bardzo jestem zadowolona.

 

o ile dobrze pamiętam to grass jest w zasadzie cenowo niewiele tańszy niż blum, ale rzeczywiście wcale nie gorszy, a różnica w wycenie Twojej kuchni wynika pewnie raczej z tego, że generalnie studia kuchenne inaczej wyceniają meble niż zakłady stolarskie. poza tym powymyślałaś sobie jakieś matowe paski, to i wycena adekwatna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam pojęcia gdzie firma, która robiła mi kuchnię kupowała tę płytę, może poszukaj w necie... płyta jest firmy Egger, ciemny beton.

No i u mnie sprawdza się na razie bez zarzutu, ale użytkuję ją od niedawna.

 

płyta jest oznaczona numerem F275 lecz wydaje mi się ze to jest beton jasny f274 możesz ją kupić w firmach sprzedających lub pod telefonem REKLAMA - USUNIĘTO

Edytowane przez ANSE72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze pamiętam to grass jest w zasadzie cenowo niewiele tańszy niż blum, ale rzeczywiście wcale nie gorszy, a różnica w wycenie Twojej kuchni wynika pewnie raczej z tego, że generalnie studia kuchenne inaczej wyceniają meble niż zakłady stolarskie. poza tym powymyślałaś sobie jakieś matowe paski, to i wycena adekwatna ;)

hehe co racja to racja.

studia kuchennie mają często kosmiczne marże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe co racja to racja.

studia kuchennie mają często kosmiczne marże.

 

ha, ja dostałam wycenę na kuchnię nawet znośną, ale zabiła mnie wycena blatu z klejonki. Klejonka dębowa, bukowa lub cos tam ok. 8m za 7tysi! Może i bym łyknęła ale Stray w Castusiu widział blat dębowy 3m za 350 zł!!! Czy jakość tego drugiego jest tak marna? Czy ktoś próbuje na mnie nieźle zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...