Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

@Beata1164

w tej kuchni podoba mi się tylko zabudowana szafa zlicowana ze ścianą. co do reszty - masz tam wszystko to, czego nie lubię. od pionowych i poziomych uchwytów, przez przeszklenia (w dodatku w totalnie przypadkowych miejscach) po rurę go-go i dziwny daszek nad stołem.

 

Zgadzam się ;) te przeszklenia w dolnych szufladach i prześwitujący wałek czy folia do żywnosci nie wyglądają dobrze... Poza tym ta szafka z piekarnikiem - powinna być już zabudowana do samej góry, albo chociaż te szafki wiszące powinny kończyć się w tym samym miejscu :) kolorystyka mebli fajna, szkoda że są takie niedopracowane... no i babcina firanka do nowoczesnych mebli - out ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie mam pomysłu, gdzie wstawić tego posta, więc pytam m.in. Was tutaj.

Czy ktoś może mi powiedzieć co to za płytki na zdjęciu? Znalazłam zdjęcie na necie i bardzo mi się podobają - znak szczególny fajne listki ;-)

http://lh3.ggpht.com/_vYBzsJi1Ps4/TTwUa9wPBMI/AAAAAAAAC3M/ZJiMye6qpcw/s640/kuchnia45h_plytki.jpg

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez jowitajb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze myślisz, w kuchni pozostały tylko kontakty do wymiany i jest juz cała cacy :)

postanowiłam ten folderek stworzyć tylko kombinuje gdzie i jak je umieścić żeby wszystko w kupie było i żebym miała kontrole kto tam zagląda ;) tak wiec jeszcze chwila cierpliwości :)

 

Duś bo na stosie spłoniesz , bez obawy ja i tak ją zobaczę mimo zabezpieczeniom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny poratujcie!

Dostałam wycenę blatu z kamienia, w sumie 4,6m granit absolute black 15,500!!! Dajcie namiar na jakiegoś kamieniarza z mazowieckiego, mieszkam w powiecie warszawskim zachodnim. Chyba że to normalna cena, ale jakoś nie mogę dojść do siebie po tej wycenie ze studia kuchnia przystępna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to Ci śpiewnęli.... mnie za 6m2 w listopadzie zrobili wycene na 8300 z pomiarem i montażem :) nie wiem o ile zwrosła cena do dziś... bo też jestem zainteresowana tym granitem... mam nadzieje się przekonać za coś koło miesiąca.... Firma z Radzymińskiej... więc ciut Ci nie po drodze, ale dla takiej różnicy w cenie chyba warto się pofatygowac... daj znać czy chcesz namiar :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie mam pomysłu, gdzie wstawić tego posta, więc pytam m.in. Was tutaj.

Czy ktoś może mi powiedzieć co to za płytki na zdjęciu? Znalazłam zdjęcie na necie i bardzo mi się podobają - znak szczególny fajne listki ;-)

http://lh3.ggpht.com/_vYBzsJi1Ps4/TTwUa9wPBMI/AAAAAAAAC3M/ZJiMye6qpcw/s640/kuchnia45h_plytki.jpg

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Widziałam je w Castoramie :) Albo bardzo podobne do nich, niestety nazwy nie pamiętam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny poratujcie!

Dostałam wycenę blatu z kamienia, w sumie 4,6m granit absolute black 15,500!!! Dajcie namiar na jakiegoś kamieniarza z mazowieckiego, mieszkam w powiecie warszawskim zachodnim. Chyba że to normalna cena, ale jakoś nie mogę dojść do siebie po tej wycenie ze studia kuchnia przystępna...

 

Obawiam się, że wycenę masz "normalną". Mnie po wycenie blatu z kamienia i konglomeratu też "przeszło". Półka cenowa nie dla mnie niestety ...

Edytowane przez Anulek2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny poratujcie!

Dostałam wycenę blatu z kamienia, w sumie 4,6m granit absolute black 15,500!!! Dajcie namiar na jakiegoś kamieniarza z mazowieckiego, mieszkam w powiecie warszawskim zachodnim. Chyba że to normalna cena, ale jakoś nie mogę dojść do siebie po tej wycenie ze studia kuchnia przystępna...

 

 

Ja mam blat o bardzo podobnej powierzchni - wyceniałam zarówno absolute black jak i star galaxy i maksymalna cena to było blisko 9 tys. więc zdecydowanie ktoś przegiął z Twoją wyceną. No, chyba że jakiś rzeźbiony ma być ten blat :)

Ostatecznie zamówiłam w Bial na Marywilskiej, ale zdecydowanie nie polecam tego zakładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...