Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak pytałam o blat z konglomeratu to mi pan powiedział, żeby absolutnie nie dawać na meble nic tymczasowego bo meble mogą krzywo osiąść i blat z konglomeratu będzie potem źle leżał :jawdrop:

 

Ale tak właśnie zamierzam zrobić jak piszesz aricia - aczkolwiek znając rozwiązania "tymczasowe" to taki blat będę miała aż do remontu kuchni, bo zawsze będą potrzebniejsze rzeczy do kupienia niż "całkiem dobry" blat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zadam pytanie tutaj bo wątek chyba najprężniej się rozwija. Szukam producenta frontów oferującego okleiny z kontynuacją wzoru powyżej 3 m. O ile się dobrze orientuje graniczną wartością jest 2.70 tak jest chyba w WFM, Atlasie oraz Lube. Znalazłem w jednej z realizacji takie fronty ale niestety nie potrafię odnaleźć producenta.

kuchnia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zadam pytanie tutaj bo wątek chyba najprężniej się rozwija. Szukam producenta frontów oferującego okleiny z kontynuacją wzoru powyżej 3 m. O ile się dobrze orientuje graniczną wartością jest 2.70 tak jest chyba w WFM, Atlasie oraz Lube. Znalazłem w jednej z realizacji takie fronty ale niestety nie potrafię odnaleźć producenta.

 

 

Pablosh zadzwoń do Atlas meble i zapytaj aby wykonali Tobie ciąg wzoru , , jeżlei chcesz to na priv podam Tobie namiary na odpowiednią osobę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Mam dwa pytania dotyczące urządzenia kuchni:

Jaki proponujecie kolor blatu do kuchni : dół szafki koloru czerwonego, góra koloru czarnego?(lakier)

Drugie moje pytanie dotyczy lodówki. Niestety nie jest ona do zabudowy ale jest nowa i niestety biała, co można z tym fantem zrobić bowiem będzie ona pasować do nowej kuchni jak g... w lesie?:bash:

Z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo widzisz - tam jest założenie, że dyskutujemy tylko o blatach laminowanych ...

 

A myśmy się tutaj mocno skarżyły na ceny kamienia i konglomeratu ....

 

Ja mam tak, że marzę o kamieniu lub konglomeracie - ponieważ mnie nie stać zrobię laminat - no i czym się tu chwalić ;-)

 

To moze podpowiesz nielatajacemu ptakow i :) jakimi laminowanym blatami sie zainteresowac ? Z korzystnym stosunkiem ceny do jakosci i sensownym wyborem laminatow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...