Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

nielocie drogi - założyłam, że w zakresie blatów laminowanych podjadę do hurtowni, pooglądam i pokażę paluszkiem - ten chcę :-) Jakoś nie rozbierałam na części pierwsze kwestii laminowanych blatów - czyli nie badałam stosunku jakości do ceny. W aktualnych kuchniach mam blaty laminowane sprzed 10 i 13 lat i obydwa mają się całkiem dobrze a są "no name". Podejrzewam, że dzisiaj wszyscy producenci mają blaty z tej samej fabryki w Chinach .... tylko pod spodem drukują swoje znaczki firmowe ... Ale może się mylę ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My mamy zwykły blat z płyty z Kronopolu. Nigdy, nigdzie, nikt w rodzinie i wśród znajomych nie miał nigdy innego blatu niż taki z płyty. Takie blaty maja jedną bardzo ważną zalete - cenę!!! Chcieliśmy lepszy ale kasa nas zabiła. Kupiliśmy prosty za 300zł i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martylka - wrzuć sobie w wujka Gugla hasło "naklejka na lodówkę" (tylko najpierw zrób sobie kawkę) i wybieraj ....

 

dzięki, piękne... tyle tego, że nie wiadomo na co sie zdecydować. A czy ktoś już ma takie naklejki na swojej lodóweczce? Jak sie sprawdzają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie rozmawialem z Lupusem w Warszawie. Ten 901 kosztuje 415zl za calosc ale nie jest polecany jako blat. Jako dekor na scinane owszem. Posostale od 95 do 125zl za metr biezacy

 

Pfleiderer ma blat "arabeska czarny" - podobny do tego, który pokazałaś ... A jest to BLAT ... Widziałam biały za 120 zł za metr ... czarny będzie pewnie w porównywalnej cenie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie lodóweczka jest oklejona matą magnetyczna (ze strony http://www.oklejgo.pl) bo zachciało mi sie ją doczyszczać cif-em - wyczyciło sie centralnie piekne kółeczko, a że lodówka nowa to żal jej wyrzucać. Kupiłam matę w kolorze szarym (wzór kwiatowy), żeby pasowała do reszty widocznej części lodówki.

Jest fajnie, mata jakościowo super a wizualnie bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielocie drogi - założyłam, że w zakresie blatów laminowanych podjadę do hurtowni, pooglądam i pokażę paluszkiem - ten chcę :-) Jakoś nie rozbierałam na części pierwsze kwestii laminowanych blatów - czyli nie badałam stosunku jakości do ceny. W aktualnych kuchniach mam blaty laminowane sprzed 10 i 13 lat i obydwa mają się całkiem dobrze a są "no name". Podejrzewam, że dzisiaj wszyscy producenci mają blaty z tej samej fabryki w Chinach .... tylko pod spodem drukują swoje znaczki firmowe ... Ale może się mylę ...

 

o Dewuła widzisz i nie grzmisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Lupusa to ja się czaję na taki blat: http://www.lupus.eu/o/1906/148/Symbol-201-Dlugosc-4150-mm-Struktura-K#obraz . Nie lubię laminatów ale ten wygląda bardzo ładnie (przynajmniej na monitorze ;)) Jeżeli cena rzeczywiście mieści się do kwoty 125 zł za metr to tym bardziej jestem skłonna się skusić :D próbnik laminatów to niezły pomysł :)

p.s. może ktoś użytkuję taki blat który podałam...? I podzieli się opinią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...