Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Proszę waw napiszcie mi o uchwytach listwowych UKW aluminiowych. Jak można pomalować je na biało. Czy jeśli są już anodowane można pomalować je proszkowo? Jak myślicie jaka będzie ich trwałość, lakier nie będzie się zdzierać, rysować czy odpryskiwać. Widziałam tu już kilka kuchni z takimi uchwytami, proszę was bardzo może ktoś wie jak to zostało pomalowane. bardzo mi zależy bo muszę jutro podjąć decyzję czy przemalowywać proszkowo a nie mam pojęcia czy to będzie trwałe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwa12 nie da się zdjęcia zamieścić prosto z Twojego komputera. Jest podwieszony temat, jak zamieszczać tutaj zdjęcia.

da sie

pod okienkiem odpowiedzi sa"dodatkowe opcje"

potem zarzadzaj zalacznikami,dodaj pliki,wybierz pliki itd....

 

co do odkrytego/zakrytego panelu od zmywarki,postawilam na zmywarke wolnostojaca,miedzy innymi dlatego,ze widze u bratowej jak pieknie po kilku latach porozlazil sie jej ten zakryty panel wraz z blatem nad zmywarka(od wilgoci ponoc )....

ale nie wiem dlaczego tak az zadzialala ta wilgoc.....

Edytowane przez prawdziwy.anika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę waw napiszcie mi o uchwytach listwowych UKW aluminiowych. Jak można pomalować je na biało. Czy jeśli są już anodowane można pomalować je proszkowo? Jak myślicie jaka będzie ich trwałość, lakier nie będzie się zdzierać, rysować czy odpryskiwać. Widziałam tu już kilka kuchni z takimi uchwytami, proszę was bardzo może ktoś wie jak to zostało pomalowane. bardzo mi zależy bo muszę jutro podjąć decyzję czy przemalowywać proszkowo a nie mam pojęcia czy to będzie trwałe

no proponuję spfrawdzić zasadę malowania proszkowego

 

Widziałam masę takich kuchni, tu parę pierwszych lepszych przykładów z google:

 

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/p/2/6/4/43191573_d.jpg

 

 

pięknie można podac jako przykład - to jest to jak ludzie n na siłę chcą miec SbS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta wkleję fotkę mojej kuchni z niezbudowana lodówką, zakrytym panelem zmywarki i piekarnikiem poniżej linii blatu...:)

Na usprawiedliwienie dodam:

1. Lodówka musiała być pojemna, z kostkarką a "przed szereg" wystaje tylko o grubość drzwi.

2. Panel zmywarki jest zakryty ze wzgl na ciekawską dziewuszkę w domu, chociaż czerwone światełko od spodu tez jej się podoba...

3. Piekarnik użytkuje mi się baaardzo dobrze,a wzrostu mam całkiem sporo (175 cm)

Ogólnie jestem z kuchni bardzo zadowolona, a białe fronty są rewelacyjne w utrzymaniu czystości

 

Pzdr

 

http://img696.imageshack.us/img696/4957/kitchen2p.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila ja jestem generalnie zwolenniczka panela otwartego na zmywarce, ale ostatnio syn sasiadki (2lata) wykonczyl programator zmywarki mojej siostry, bo tak "pikał" w te guziczki, ze nawet reset nie pomogl. A poniewaz niedlugo urodzi Ci sie taki "niszczyciel" :p , wiec akurat dla ciebie to dobry pomysl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję raz jeszcze. Po przespaniu się z tym faktem ;) postanowiłam ukryć panel, muszę na nowo poszukać zmywary ;/

ANSE72 Mam projekt kuchni - link do zdjęcia kilka postów wyżej. Zmieniany był setki razy, ale niestety na 50m2 powierzchni całego mieszkanka mało da się pokombinować. Myślę, że wybrałam najdogodniejsze ustawienie sprzętów wg odgórnych zasad "wygodnictwa" i wg własnych doświadczeń. Po Twoich pytaniach wnioskuję, że projekt kuchni masz w planach. Poczytaj wątki kuchniowe na forum, na pewno duuużo Ci to da. Ja z wielu podpowiedzi skorzystałam i korzystam nadal :) Jak widać :)

 

A i słuchajta Dziewczyny,

czy powinnam jednak zlikwidować te narożne półki w pobliżu okna? Czy zwykła szafka nie będzie głupio wyglądała przy tym oknie?

Ja sobie tak nadumałam, że jakąś kucharką książkę będę tam trzymała, albo coś w tym stylu :D

Edytowane przez KamillaDeMon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze zakryty panel to dobra decyzja.

Jeżeli chodzi o wysokość piekarnika to ja mam poniżej linii blatu - na wysokości drugiej szuflady, sprawdza się, mimo że mój wzrost to 175, jest to odpowiednia wysokość zwłaszcza, jeżeli chodzi o użytkowanie mikrofali nad piekarnikiem.

Lodówka wolnostojąca, wystaje przed linię frontów o grubość drzwi lodówki, ale tak jak pisały dziewczyny wcześniej jest to praktycznie niezauważalne.

Próbuję wkleić zdjęcie, ale nie wiem czy mi się uda. Zdjęcie robione w trakcie montażu kuchni, więc jeszcze brak wykończenia min. uchwytów listew wykończeniowych i z nalepkami na sprzęcie, których już nie ma

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...12722806a.html

Nad lodówką pusta przestrzeń, ale człowiek, który montował kuchnię podpowiedział, że można tam umieścić tuner radiowy w kolorze, inox wtedy wysokość zrówna się z linią górnych szafek. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz podać model tej lodówki bo też chcemy kupić osobno lodówkę i osobno zamrażarkę

 

Chłodziarka;

AEG-Electrolux Santo K 9 12 00-7 I

Zamrażarka;

AEG AU 86050-6I

Wymiary będą pasowały ? :)

Lodóweczkę mam w zabudowie słupkowej, pod jest szafka,

moja kuchnia zresztą jest na tym forum :)

 

IwoBW

Sorki, ale Twoja kuchnia potwierdza fakt na niekorzyść lodówki wolno-stojącej, nie podoba mi się kompletnie taki układ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...