Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zmywarkę z zakrytym panelem zawsze można te kilka centymetrów uchylić i odczytać pozostały czas, jak się zamknie zmywa dalej - co za problem.... W poprzedniej kuchni miałam z odkrytym panelem, całkiem dobrą, ale zmieniła mi się koncepcja i ten odkryty panel nie pasował w nowej, dzięki temu mam nową zmywarkę :-). Pamiętajcie, że odkryty panel to nie tylko rodzaj materiału, ale i kształt, wzornictwo, kolor wyświetlacza.... Po co robić sobie kłopoty z wyborem, dość jest urządzeń, które muszą być na wierzchu i trzeba je do siebie dopasować. Zmywarka w dodatkowej szafce moim zdaniem nie ma sensu, bo do niej ciągle się coś wkłada - dwie pary drzwiczek do otwierania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Chłodziarka;

AEG-Electrolux Santo K 9 12 00-7 I

Zamrażarka;

AEG AU 86050-6I

Wymiary będą pasowały ? :)

Lodóweczkę mam w zabudowie słupkowej, pod jest szafka,

moja kuchnia zresztą jest na tym forum :)

dzięki za info

co do wymiarów to nie wiem żona zajmuje się projektowaniem kuchni ale też ma być w słupku więc pewnie będzie ok,

a nie chciałaś kupić lodówki z komorą zero stopni? czy nie warto takiej szukac?

Możesz podać na której stronie szukać Twojej kuchni?

Edytowane przez brachol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak już na koniec tematu zmywarkowego... prawie zawsze włączam zmywarkę przed pójściem spać i sobie spokojnie w nocy zmywa - a mnie zupełnie nie interesuje ile czasu zostało do końca zmywania.

Teraz mam panel odkryty - moje dziecko uwielbia kręcić pokrętłami i wciskać przyciski. W nowej kuchni na pewno będzie panel zakryty - dziecko wyrośnie - ale ze względów estetycznych wolę jednak jak panel jest zakryty. W obecnej kuchni nie miałam wyboru - teraz będę miała więc wybieram schowanie Go.

 

A co do dzieci - ja zabezpieczam co się da.

Starszy syn nie kombinował. Ale młodszy 2 latek musi wszystkiego dotknąć, pokręcić, powduszać -a kuchnia jest do tego najlepszym miejscem, niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info

co do wymiarów to nie wiem żona zajmuje się projektowaniem kuchni ale też ma być w słupku więc pewnie będzie ok,

a nie chciałaś kupić lodówki z komorą zero stopni? czy nie warto takiej szukac?

Możesz podać na której stronie szukać Twojej kuchni?

 

W zupełności wystarcza mi taki model lodówki :)

Strona 472, jest sześć zdjęć.

 

Przypomniałem sobie pewne zdjęcie sprzed dwóch lat:

Mr

Też mam takie zdjęcie, tylko z dwoma smykami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Lupusa to ja się czaję na taki blat: http://www.lupus.eu/o/1906/148/Symbol-201-Dlugosc-4150-mm-Struktura-K#obraz . Nie lubię laminatów ale ten wygląda bardzo ładnie (przynajmniej na monitorze ;)) Jeżeli cena rzeczywiście mieści się do kwoty 125 zł za metr to tym bardziej jestem skłonna się skusić :D próbnik laminatów to niezły pomysł :)

p.s. może ktoś użytkuję taki blat który podałam...? I podzieli się opinią :)

 

ja użytkuje...wygląda całkiem dobrze...myje sie również całkiem dobrze - mimo swojej 'chropowatości' ...dobra i o wiele tańsza alternatywa do kamienia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam teraz panel odkryty, w nowej kuchni będę miała zakryty. bo bardziej mi się podoba. Mam 1,5 rocznego synka i dopóki pozwalam mu na włączanie zmywarki, wkładanie tabletek, sypanie proszku do pralki, wlewanie płynu, wybieranie programu i włączanie pralki (pod moim nadzorem oczywiscie), to widzę, że nie potrzebuje bawić się tym dla zabawy - chyba zakumal, ze urzadzenia do czegos slużą i że fajnie je włączać z mamą w konkretnym celu;) Czuje sie wtedy taki dorosly;)

 

Chciałabym wrócić do tematu frontów - zdecydowalam się na biały lakier (wiem, bardzo jestem oryginalna) i stolarz pokazal mi ostatnio oprocz polysku lakier półmatowy. Jak dla mnie piękny;) Czy taki lakier w uzytkowaniu zachowuje sie jak lakier połysk czy jak zwykły mat na mdf-ie i jest trudniejszy w czyszczeniu i utrzymaniu czystosci? czy lakier to lakier i nie ma znaczenia czy matowy czy blyszczacy?

Mam teraz sporą zagwozdkę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...