Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Białych ścian? Nie, tzn. lubię , jeszcze do końca nie jestem pewna ale w przedpokoju na pewno będzie jakiś delikatny kolor i myślałam, żeby taki dać w kuchni, żeby całość się stworzyła. I tak największy problem mam ze ścianą nad blatem :(

 

Co do stołu, to faktycznie nie jest jakiś bardzo drogi. Jest stabilny, nie kiwa się. Szyba jest gruba 8mm, nakładana na górę. Kupowaliśmy prosto od producenta. Dostawa w konkretny dzień. Stół solidnie spakowany, na palecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

kamilla, w ikei jest podobny stół: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S69864806

moi znajomi go kupili i wygląda bardzo fajnie.

 

My też zastanawialiśmy się nad tym stołem ale ma dwie wady, które u nas nie przeszły: wymiar - za duży i cena - za duża, skoro można było znaleźć wręcz taki sam tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monikaa

do codziennego użytku proponuję Ci zakupienie makatek, czy podkładek, szkoda szyby, jest śliczna,ale bardzo łatwo się rysuje, niestety widoczne też są te zarysowania od qrcze nie wiem bele czego :eek: nie kładę na stół nic takiego, ale i tak zawsze coś tam upatrzyłam przy ścieraniu :mad: teraz już podkładki i bez tego ani rusz !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stół szklany to radzę serwetki, podkladki czy coś innego. Miałam stół szklany z IKEI i niestety po pół roku nie wyglądał najlepiej, a to raz wazonik z kwiatkami porysował, a to raz talerz.. zawsze coś.. dlatego jeśli ma być szkło to koniecznie trzeba coś podkładać i to zawsze i pod wszystko.

Teraz znowu mam stolik do kawy szklany i też nie wygląda najlepiej mimo że staramy się być ostrożni, ale np. goście nie zawsze ostrożnie odkladają talerzyki. A teraz moje dziecko zaczęło wstawac i gryzie ten stolik.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmisha chyba dopiero co przyszłaś na forum, bo dopiero co skończyliśmy dyskusję o tym co lepsze mat czy połysk. Przynajmniej w tej dyskusji więcej odpowiedzi padło, że połysk. Ja mam połysk w kuchni i łazience i nie ma łatwiejszej powierzchni do czyszczenia. Miałam jednokolorowy mat w starym mieszkaniu - koszmar, nigdy więcej.

 

Parę postów wyżej była cała dyskusja na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam błyszczących mebli co prawda, ale tak na chłopski rozum, to na błyszczącej powierzchni widać każdy paluch, a na matowej nie ;) no ale jak się komuś coś podoba, to przecież nie jest najważniejsze co łatwiej w czystości utrzymać. Poza tym też mat matowi nie równy, ja miałam matowe białe i faktycznie szału z utrzymaniem czystości nie było, ale już mat "drewno", to można myć raz na ruski rok ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...