Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziś miałam spotkanie z Panem od kuchni... i kurka, zmartwiłam się bardzo. Planujemy kuchnię białą w połysku. Pan nam pokazał nowiutki front i co zauważyłam - paluchów tak nie widać, ale rysuje się przeokropnie! Też tak macie? bo nie wiem czy Pan miał front z jakiejś tańszej firmy, czy one wszystkie tak mają? (naprawdę łatwo się risował -lekko paznokciem pojeździłam po powierzchni i ślady zostały-fakt, że widoczne tylko pod światło) :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naberia, może jakiś kiepski podkład/ lakier był na tej powierzchni.... ale z drugiej strony to cudów nie ma i lakier da się zarysować. oczywiście trzeba się trochę postarać, ale się rysuje. Ja zarysowałam granitowy blat - dało się, naprawdę (no, nie paznokciem :rolleyes:). wjedziesz autem na myjnię automatyczną i auto też się porysuje, chociaż drucianych zmywaków niby nie używają :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałam spotkanie z Panem od kuchni... i kurka, zmartwiłam się bardzo. Planujemy kuchnię białą w połysku. Pan nam pokazał nowiutki front i co zauważyłam - paluchów tak nie widać, ale rysuje się przeokropnie! Też tak macie? bo nie wiem czy Pan miał front z jakiejś tańszej firmy, czy one wszystkie tak mają? (naprawdę łatwo się risował -lekko paznokciem pojeździłam po powierzchni i ślady zostały-fakt, że widoczne tylko pod światło) :(
słaby lakier, zmień salon kuchenny. To się nie powinno zdarzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...