Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A propo kuchni, tak zapytam szybciutko. Pilnie poszukuję płytek szarych do kuchni. Najlepiej gładkie, bez żadnej faktury i polerowane(błyszczące). Najbliżej pasujących mi są płytki concept firmy Rako. Jedyny ich minus, że nie są błyszczące, a raczej matowe. Wiecie może, jaka firma ma takie szare i błyszczące? Dzięki.

 

Pamesa seria Mood, kolor Marengo. Szara jednolita płytka, błyszcząca.

http://www.pamesa.com/site/producto.php?id_serie=186

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

na jakiej podstawie < zakładasz > bo zobaczyłeś zdjęcia czy próbniki ?

 

Ha, widzisz... Postanowilem popuscic wodze fantazji i posunac się do zaalozenia że jeśli robia niezle blaty to beda robic też niezle fronty. Szczegolnie że ostatnio dostali Diament Meblarstwa 2011 za serie frontow. Ale pewnie raz im się udalo albo kogos przekupili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, widzisz... Postanowilem popuscic wodze fantazji i posunac się do zaalozenia że jeśli robia niezle blaty to beda robic też niezle fronty. Szczegolnie że ostatnio dostali Diament Meblarstwa 2011 za serie frontow. Ale pewnie raz im się udalo albo kogos przekupili ;)

 

jeżeli9 chodzi o front w kuchni klara oczywiście jest śliczny , lecz laureat to nie sposób na wymuszonego producenta , odnośnie producentów nie piszemy , reklamy im nie będę robił . Natomiast wygranej zbyt duży kapitał aby cokolwiek domniewać o wygranej :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam taki patent, pod blatem w kuchni otwieram drzwiczki i mam tam pralkę. W następnej zmywarkę,wszystko jest super zabudowane.Nie widać gdzie jest szafka z talerzami,cargo itd.wszystkie szafki w jednym ciągu.

 

Może jakieś zdjęcia....;)

 

mr6319 kuchnia zapowiada się pięknie. Z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia ukończonej kuchni.

 

Moniaq ja bym chyba dała meble na tej ścianie naprzeciw okna bo teraz to taki tunel się zrobił albo mi się wydaje. Natomiast bardzo podoba mi się stół :D możesz coś więcej o nim napisać? ;) i krzesła także fajne :)

aha piekarnik też fajny ;)

Edytowane przez Korozja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia wcale nie jest mała, a układ został dobrze przemyślany. Brakuje jeszcze dodatków rolety, obrazów na ścianę no i drzwi przesuwnych bo kuchnia będzie "zamknięta"

 

http://images45.fotosik.pl/589/5dfa93c3ac23cd1amed.jpg

 

Mieszkasz w domu ? czy mieszkaniu ? chodzi mi o grubość ścian, u mnie zastosowaliśmy pewien chwyt aby zyskać więcej przestrzeni, ale do tego potrzebne były normalne ściany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...