Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A propo kuchni, tak zapytam szybciutko. Pilnie poszukuję płytek szarych do kuchni. Najlepiej gładkie, bez żadnej faktury i polerowane(błyszczące). Najbliżej pasujących mi są płytki concept firmy Rako. Jedyny ich minus, że nie są błyszczące, a raczej matowe. Wiecie może, jaka firma ma takie szare i błyszczące? Dzięki.

 

Zapytaj w wątku: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?171616-Gdzie-kupi%C4%99-Meble-p%C5%82ytki-panele-dodatki-.../page7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może ja nieśmiało pokażę swoją kuchnię. Jedyna rzecz, która będie zmieniona to blat na granitowy. Ten jest tymczasowy.

 

http://images45.fotosik.pl/588/1744a2c11d1efae4med.jpg

 

a mnie się tam podoba. :) pomysł fajny i jak dotąd niespotykany stąd pewnie święte oburzenie, że tak się nie robi ;) jeśli Tobie latanie wokół tej wyspy nie przeszkadza to nie widze powodów dla których miała byś z niej rezygnowac ;) jakims wielkim odszczepieńcem w tej materii nie jesteś - bo ja tez będę miała takowy półwysep :D Co poniektórym trzeba też przypomniec że uchwyty zasadniczo w szafkach sa potrzebne do otwierania tychże ;) więc wpis typu za duzo uchwytów dla mnie jest niezrozumiały, bo przepraszam jak sobie wyobrażają otwieranie takiej szafki, jeśli nie ma ona specjalnych żłobień? ich kształt to już kwestia gustu, aczkolwiek moje będa bardzo podobne.

 

Jak dla mnie to duży plus za pakowność zabudowy, maleńki minus za ilość blatu roboczego, bo teraz sie meczę w takiej własnie kuchni :)

 

I pytanko na koniec... oświetlenie w suficie - co to? czy białe? za ile i czemu tak drogo ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniaq ciekawie rozwiązana kuchnia - jedno co mnie razi to baaardzo mało blatu roboczego. No i może wartoby pomalować np. ścianę z oknem na inny kolor, bo jakoś tam wąsko a długo i nudno:(

 

 

co wszyscy z tym blatem?! Przeciez na szycie wyspy jest 120 i jeszcze 60 obok kierujac sie do zlewu co daje 180cm i jeszcze 3 osoby na raz moga przy nim dlubac.. ;) co ja mowie 4 bo jeszcze plus 60cm za/przed zlewem:)

Edytowane przez ALUTKA W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wszyscy z tym blatem?! Przeciez na szycie wyspy jest 120 i jeszcze 60 obok kierujac sie do zlewu co daje 180cm i jeszcze 3 osoby na raz moga przy nim dlubac.. ;) co ja mowie 4 bo jeszcze plus 60cm za/przed zlewem:)

Też mi się właśnie wydaje że tego blatu to wcale tak mało nie jest....

A gdyby Moniaq dała zabudowę naprzeciw okna, jak ktoś sugerował, albo ścianę z oknem pomalowała na ciemno, to dopiero zrobiłby się tunel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniaq ponieważ brak blatu roboczego stał się kwestią prawie ogólnonarodową ;) , możesz napisać jakiej długości i szerokości jest ta Twoja wyspa? Tak szczerze to mnie też wydaje się, że jest za mało tego blatu :D

ALUTKA gdzie widzisz te 120 cm i jeszcze 60 cm obok gdzieś tam.. ;)

Nie wiem jakie wymiary ma ta kuchnia, ale dzięki takiemu układowi mebli optycznie stała się wąska i długa, z tym, że może to tylko złudzenie ze zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleksandryta

 

jak staniesz tylem do stolu to co masz przed soba? dwie szafki jak mniemam 60 wiec daje to 120 tak? a jak zakrecisz w prawo i dasz jeden krok to masz jeszcze 60 tuz obok zlewu (od naroznika 60 nie licze bo juz wliczony do 120) i obok plyty tez ok 60 (naprzeciw zlewu), moze ja z matmy nie najlepsza, moze szafki 50 i wtedy trochu mniej ale miejcie litosc, ktos mi tego inz. dal ;)

 

albo prosciej: po dwoch bokach plyty po 60 cm i obok zlewu 120.

Edytowane przez ALUTKA W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak do tej pory nie cieszyło mnie to że Ludzie mają tak czy inaczej wykonane kuchnie , To w Tym przypadku mnie to cieszy , Na priv mogę Tobie napisać co o Takich ,,,,,,,,,,,,,,,,,,myślę

 

W głowie się nie mieści...O gustach się nie dyskutuje, każdy może mieć swoje zdanie ale to? Czemu taka wypowieź ma służyć? Ja oczywiście kojarzę ANSE i jej/jego prymitywne. głupkowate wypowiedzi (wystarczy spojrzeć choćby na gramatykę wypowiedzi) ale to już zwykłe chamstwo. Forum służy wymainie opini a nie otwartemu obrażaniu i wykpiwaniu. Jeśli w tej kuchni ANSE dojrzał/a coś nieprawidłowego to niech się wypowie na forum a jak chce takie informacje przesyłać na priva to niech także komentarze wysyła na priva.

 

mr6319 czekamy na zdjęcia gotowej kuchni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się tam podoba. :) pomysł fajny i jak dotąd niespotykany stąd pewnie święte oburzenie, że tak się nie robi ;) jeśli Tobie latanie wokół tej wyspy nie przeszkadza to nie widze powodów dla których miała byś z niej rezygnowac ;) jakims wielkim odszczepieńcem w tej materii nie jesteś - bo ja tez będę miała takowy półwysep :D Co poniektórym trzeba też przypomniec że uchwyty zasadniczo w szafkach sa potrzebne do otwierania tychże ;) więc wpis typu za duzo uchwytów dla mnie jest niezrozumiały, bo przepraszam jak sobie wyobrażają otwieranie takiej szafki, jeśli nie ma ona specjalnych żłobień? ich kształt to już kwestia gustu, aczkolwiek moje będa bardzo podobne.

Jak dla mnie to duży plus za pakowność zabudowy, maleńki minus za ilość blatu roboczego, bo teraz sie meczę w takiej własnie kuchni :)

chciałam napisać dokłądnie to samo :)

aaaa i tez planuje duuuzo uchwytów i to jeszcze takich dłuuugich..o matko juz się boję ;)

 

a za aneks jadalny...i te krzesła.....duże brawa :)

 

 

mr....koniecznie przyda sie w Twojej kuchni kropla zdecydowanego koloru...czekam na ten czarny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...